• Witamy na bukmacherskie.com
  • Debile liczą na zarobek z zakładów w sieci

Temat na forum 'Kącik Ogólnobukmacherski' rozpoczęty przez GonicPieniadz, Sierpień 29, 2017.

Więcej tematów od GonicPieniadz
    1. GonicPieniadz

GonicPieniadz Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      7
      To jest piękne...

https://www.youtube.com/watch?v=bF7m396fjXk&app=desktop

UWAGA

Ten patryktipster pl to fake ma konto na Facebook pod loginem Patryk Tipster i usuwa komemtarze, zresztą tam w ogóle to pustka i nie bez powodu. Nie wiem na co liczą te gimbasy ale prostytutka zasługuje na większy szacunek jak oni

2. GonicPieniadz

Polubienia:
      7
      Uwaga

Ich Domena powstała 10 lutego 2017 roku, logo jest z 8 kwietnia, stopka wskazuje na 2017 rok. Historia typów jest od 09.2016 bez żadnego monitoringu, a takich mądrych zgrywaja...

To już wyżej cenie Typer Expert z Youtube, jest się przynajmniej z czego pośmiać

3. GonicPieniadz

Polubienia:
      7
      Idzie na całość i ciągle o jakimś Patryku....

Koleś zrobił fake stronę www i Facebook'a i liczy na darowizny...!

4. MistrzAA

MistrzAA Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      0
      o ja jebe ale kretyn, przecież widać że ten imbecyl który opowiada te głupoty na tym filmiku, o jakiś oszołom oderwany od rzeczywistości, on o bukmacherce nie ma zielonego pojęcia, widać że to jakiś weekendowy sezonowiec , sponsor buków.

Chyba że to ten cały patryk, robi sobie sam reklamę, więc albo jest idiotą albo to ten cały patryk.

5. GonicPieniadz

Polubienia:
      7
      Jak tu oceniać czyjąś wiedzę jak podstawy ich działalności to ściema. Strona www jak i profil na Facebook to fake

Później ta reklama jednego kolesia przez drugiego na Youtube to same bzdury wygadywane

Koleś chyba sobie wymyślił osobę trzecią i swoje bzdury wytłumaczy tym że on tylko reklamuje, tyle że on udaje osobę kompetentną, a ten gimbaz z nagrania nie wie nawet co to jest gra w zakładach sportowych, ba inwestycje sportowe.

Jednak to że reklamuje oszustwo to już nie ma prostuje czy nie wyjaśni, a na nagraniach mówi że to śledzi i reczy za to.

Na co on liczy, to ja nie wiem...

6. MistrzAA

Polubienia:
      0
      na co może liczyć, chyba na to że znajdzie głupszych od siebie, pewnie kilku jeleni złapie.

7. MistrzAA

Polubienia:
      0
      zresztą kto to reklamuje, ilu ten gośc ma subskrypcji ? śmieszna ilość ( nikt tego i tak nie śledzi) nic nie znaczący leszcz, nikt kto by miał jakąś większą liczbę subskrybentów nie robił by z siebie idioty reklamując tę żenadę tak jak ten pajac, na dobra sprawę no name, więc nie ma o czym mówić, szybciej to zniknie niż powstało, desperat który chce 5zł zarobić, szkoda strzępić ryja.

8. MistrzAA

Polubienia:
      0
      nie da się edytować dlatego post pod postem: ktoś kto ma trochę rozumu w głowie jak prześledzi jego typy z archiwum( które i tak na 101% są sfałszowane, przecież żaden niezależny serwis tego nie monitoruje) może stwierdzić że na tych rynkach bardzo mało prawdopodobne jest żeby zarabiać.

9. GonicPieniadz

Polubienia:
      7
      Teraz to ja już nie wiem o co chodzi, koleś myśli że jak powie coś o grupach składkowych normalnych typerow to uwiarygodnić tym sposobem fake pod nazwą patryktipster pl To ma myć jakiś chwyt psychologiczny na najgłupszych internautów w Polsce ? Jeszcze dzieciaka posadził obok siebie, a komentarzy u niego nie da się pisać, co za człowiek....

10. koszykowkaa

koszykowkaa Użytkownik

Polubienia:
      13
      Zaintrygował mnie ten temat i wolałem sam to sprawdzić. Nie wiem jak to ocenić po tym co tutaj widzę. Ma ktoś własne spojrzenie?

11. gorti

gorti Nowy użytkownik

Polubienia:
      1
      Plsn kazał wam usunąć mój post? Niech wie, że ktoś poda jego sprawę do sądu. Więcej szczegółów niebawem.

Poleć forum