>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

delanON TOUR

delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dallas Challenger

Hemery Calvin vs Munar Jaume

2/1 : Hemery Calvin @1.94 1xbet

Nishikori Kei vs Koepfer Dominik
1/2: Koepfer Dominik +5.5 games @2.03 1xbet
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
San Francisco Challenger

Koepfer Dominik vs Satral Jan

2/1: Koepfer Dominik @1.92 unibet
Typ głównie za Koepferem gdyż oglądałem jego mecz z Nishikorim i bardzo ładnie się zaprazentowal, była szansa na wyrwanie meczu jednak doświadczenie wzięło górę. Tak na prawdę pojedynek dwóch futuresiaków, jednak z powyższego powodu idę w stronę Dominika.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
ATP Sofia

Gulbis Ernest vs Troicki Viktor

1/1: Gulbis Ernest @2.18 unibet
Mecz dwóch tenisistów będących na mojej czarnej liście, i choć nie spodziewałem się ze kiedykolwiek jeszcze zagram na Gulbisa zamiast przeciwko niemu, to tutaj spróbuję. Liczyłem ze wyrzuci go już Sonego w poprzednim meczu lecz się nie udało, potem mecz z Mayerem który odpuscilem ze względu na jego słaba dyspozycje, która Ernest jako tako wykorzystał. Nie był to mecz z rodzaju tych które się dobrze ogląda, ale jako tako przebijał, czasem udało się ładnie skończyć. W dużej mierze typ przeciwko Troickiemu, który w tym sezonie do tej pory nie pokazał nic dobrego, jedyna wygrana z przeciętnym Boltem po męczarniach. Zobaczymy, może tatuś uciął dostęp do milionów i Gulbis zmuszony wrócić do odbijania piłki ;)
ATP Montpellier
Khachanov Karen vs Ferrer David
1/2: Ferrer David @2.18 unibet
Bez szczegółowej analizy, Ferrera stać na wzięcie tego meczu, kurs ponad 2 uważam za dobry do gry.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
San Francisco Challenger
Kudla Denis vs Koepfer Dominik
2/1: Koepfer Dominik +4.5 games @1.96 1xbet
1/2: Koepfer Dominik @4.12 1xbet

Eubanks Christopher vs Mmoh Michael
1/1: Mmoh Michael -3 games @1.94 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
San Francisco Challneger
Dzisiaj mecze mogą byc wyrównane, jednak jestem skłonny grać bardziej przeciwko gospodarzom.

Jung Jason vs McDonald Mackenzie

1/1: Jung Jason +3.5 games @2.00 1xbet
1/2: Jung Jason @3.24 1xbet

Koepfer Dominik vs Klahn Bradley
1/1: Koepfer Dominik +3 games @1.86 1xbet
1/2: Koepfer Dominik @2.58 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
San Francisco Challneger
Rubin Noah vs Jung Jason
2/1: Rubin Noah @1.80 1xbet
1/1: Rubin Noah -1.5 games @2.00 1xbet

Chociaż ostatnio Jung przyniósł ładny zysk, to już teraz bardzo zdziwi mnie jego wygrana w tym meczu. Jung z McDonaldem zagrał straszną padake, i tylko fakt ze Amerykanin zagrał jeszcze gorzej dało mu tutaj zwycięstwo. I mimo że Rubin również nie błyszczał w ostatnim swoim meczu i wygrał na podobnej zasadzie co Jung, to jednak lepiej wyglądał w wymianach i serwisie.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
San Francisco Challenger

Koepfer Dominik vs Novikov Denis

1/1: Koepfer Dominik @2.10 unibet
1/2: Koepfer Dominik -1.5 sets @3.68 pinnacle

Niemiec jest jednym z najbardziej stabilnym zawodnikiem w tym (dość dziwnym swoja drogą) turnieju i daje dobrze zarobić juz od Dallas, wiec nie wzięcie go po raż kolejny po kursie ponad 2 byłoby grzechem, zwłaszcza gdy po drugiej stronie kortu będzie mocno średni zawodnik.
Mecz Kecmanovica z Jungiem odpuszczam, bo choć kurs na niego dobry, to podobnie myślałem o Rubinie a jednak ten po wyjściu na kort zapomniał jak się gra (mimo że mecz byl znacznie bardziej wyrownany niż wskazuje na to wynik). Gdyby kursy byly wystawione odwrotnie to grałbym Junga, a tak to lepiej przejść obok tego, choć finał Jung vs Koepfer byłby ciekawym zdarzeniem.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
STATYSTYKI
styczeń 2018
Postawione: 5500 zł
Wygrane: 6388 zł
Trafione: 30
Nietrafione: 23
Skuteczność: 57%
Średni kurs trafiony: 2.06
Yield: ✅ 16.15%
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Rio de Janeiro

Schwartzman Diego vs Verdasco Fernando
1/1: Indywidualna suma asów: Verdasco Fernando powyżej 3.5 @1.85 1xbet
Delray Beach

Tiafoe Frances vs Gojowczyk Peter

1/2: Tiafoe Frances win &amp; over 22.5 games @3.3 1xbet
Dzisiaj bardzo ciekawe mecze w finałach, ale osobiście gryzę je za drobne i w inny sposób niż na czyste win. W Rio jestem za Dasco, jednak w meczu z Fogiem juz pojawiło się trochę więcej błędów niz wczesniej, z drugiej strony Schwartzman w podobnej dyspozycji i może być groźny ze swoim &quot;spokojem&quot;. Jednak mimo ze Fernando królem serwisów nie jest, to powinien wyrzucić przynajmniej te 4 asy w meczu, zwłaszcza ze bardzo prawdopodobne ze nie skonczy sie on w 2 setach.
W USA również szykuje się zacięty mecz, ale idę w Tiafoe który mocno mnie zaskoczył poziomem gry w tym turnieju, gdzie jeszcze nie dawno grałem przeciwko niemu w którymś z challengerów. Jest teraz na fali i jest w stanie zjeść Gojo, którego swoją drogą też bardzo lubie i jest w dobrej dyspozycji na ten finał i mocno się zdziwie jesli spotkanie będzie jednostronne. (i jestem zdziwiony ???? )
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Indian Wells Challenger
Korda Sebastian vs Gombos Norbert
1/1: Korda Sebastian +4.5 games @1.86 1xbet
Yokohama Challenger
Uchiyama Yasutaka vs Hurkacz Hubert
1/1: Hurkacz Hubert -1 game @1.92 1xbet
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Acapulco

Sock Jack vs Escobedo Ernesto

1/1: Escobedo Ernesto @2.78 1xbet
2/1: Escobedo Ernesto +1.5 sets @1.56 unibet
2/1: Escobedo Ernesto +4.5 games @1.45 1xbet

Trzeba jasno powiedzieć: Sock jest bez formy jeśli chodzi o singla. Rekord 2/5 jeśli chodzi o ten rok to zwyczajna porażka dla, jakby nie było, 10. rakiety świata, a dobitnie jego dyspozycje pokazał mecz w Delray Beach, gdzie bronił zwycięstwa z poprzedniego roku, a odpadł w 2R ze średniakiem poziomu challenger Opelką po brzydkim jak noc pojedynku. Escobedo natomiast bardzo dobrze pokazał się w kwalifikacjach do Acapulco, mecz z McDonaldem w formie i bardzo ładny tenis ze strony Ernesto. Kursy wystawione wg rankingu a nie według dyspozycji, granie na skarpete po takim kursie miałoby sens moze w ubiegłym roku, tymczasem Escobedo ma ogromne szanse wziąć ten mecz.
Dubai
Kchachanov Karen vs Pouille Lucas
1/1: Kchachanov Karen @1.96 1xbet
Rewanż finału w Marsylii i widze tu podobny scenariusz, tj. wygrana Kchachanova. Gdyby Gulbis nie był Gulbisem to wyrzucił by Francuza juz w pierwszej rundzie, a nie zagrał wcale nie wiadomo jak delikatnie mówiąc. Dużo błędów u Poulliego, forma raczej z tendencją spadkową od niedzieli, tymczasem Karen w meczu z Istominem wciąż trzymał poziom, mocny serwis i dobry FH zrobiły robotę i po dwóch TB Rosjanin odprawił go do domu.
Polecam!
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Zhuhai Challenger
Thompson Jordan vs Kecmanovic Miomir
1/1: Kecmanovic Miomir +3 games @1.87 1xbet
1/2: Kecmanovic Miomir @2.50 Unibet


Caruso Salvatore vs Soeda Go

1/1: Soeda Go -3 games @1.94

Zopp Jurgen vs Munar Clar Jaume Antoni

1/2: Zopp Jurgen @2.12

Uchiyama Yasutaka vs Ivashka Ilya

1/1: Uchiyama Yasutaka +3 games @1.85
1/2: Uchiyama Yasutaka @2.66
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Indian Wells
Baghdatis Marcos vs Kokkinakis Thanasi
2/1: Baghdatis Marcos -1.5 games @2.06 1xbet
1/1: Baghdatis Marcos @1.94 1xbet

Wg mnie jeden z pewniejszych typów z kwalifikacji. Kokkinakis był jednym z tych obiecująco wyglądających tenisistów, jednak wieczne kontuzje powodowały duże przestoje w grach i treningach przez co od dawna nie może wejść na regularny poziom gry. W tym sezonie od nie dawna coś pogrywał jednak po raz kolejny kontuzja wyrzuciła go z challengera w Morelos i oddał mecz walkowerem, a było nie całe 2 tygodnie temu. Widać więc ze na Indian Wells nie ma co się spodziewać kangura w najlepszym wydaniu, a po drugiej stronie będzie stary wyga Baghdatis, który fakt faktem nigdy na amerykańskiej ziemii nie błyszczał to potrafi zaskoczyć niedoświadczone głowy.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Indian Wells

Struff Jan-Lennard vs De Minaur Alex

1/1: De Minaur Alex @2.24 1xbet
Grzech nie zagrać kangura, który w bardzo dobrym stylu zaczął sezon na swojej ziemi. Jedynym czynnikiem przeciwko niemu to fakt, że nie grał sporo czasu i ciężko wyczuć dyspozycje i motywacje, jednak myślę, że otrzymanie WC na takie wydarzenie jakim jest Indian Wells powinno dać mu kopa. Na przeciwko Struff, który wcale nie błyszczy ostatnimi czasy, i któremu głowa czasem przeszkadza w meczu, więc mecz jak najbardziej do wyjęcia przez Alexa.
Kukushkin Mikhail vs Zverev Mischa
1/1: Kukushkin Mikhail @1.90 1xbet
Kursy delikatnie spadły i słusznie wskazują Kazaha jako faworyta. Zverev tegoroczny bilans 2/9 adekwatny do aktualnej formy, natomiast Kukushkin dobrze wyglądał w meczu z Tsitsipasem, i może młody Greg nie jest wygórowanym punktem odniesienia co do poziomu gry, to jednak można powiedzieć że sprawił mu problemy dość agresywną grą.
Miałem też grać Sandgrena, ale czuję że Basila może skreczować podobnie jak w Acapulco 2 tygodnie temu, a kurs dość przeciętny.
 
Do góry Bottom