>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

delanON TOUR

delanoff 339

delanoff

Użytkownik
STATYSTYKI
luty 2018
Postawione: 2200 zł
Wygrane: 2574 zł
Trafione: 10
Nietrafione: 10
Skuteczność: 50%
Średni kurs trafiony: 1.87
Yield: ✅ 17%
Mogło być lepiej, jednak mało czasu miałem w tym miesiącu na oglądanie meczów i dokładne analizy, przez co pojawiło się kilka typów typowo na wyczucie. Pociesza fakt, że te nad którymi długo siedziałem i byłem bardzo &quot;pewny&quot; powodzenia dały zarobić. Więc cel na nastepny miesiąc to +25% yield i koniec grania na &quot;czuja&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dzumhur Damir vs Kicker Nicolas
1/1: Kicker Nicolas +1.5 set @1.96 unibet
1/1: Kicker Nicolas +4.5 games @1.72 unibet
1/2: Kicker Nicolas @3.75 unibet

Kursy już poleciały z ponad 4 (na 1xbet mozna było złapać po 4.24) na czysty win, podobnie jeśli chodzi o handicapy. Typ głównie przeciwko przebijace Dzmumhurowi, ale nie ukrywam, że trochę też wierzę w Kickera. Obaj mają mało wspólnego z hardem, jednak jak już wcześniej x ludzi wspomniało, w Indian Wells jest stosunkowo wolna nawierzchnia. Damir dramatycznie zagrał w Dubaju z Donskojem, był bez sił i pomysłu na mecz z, jakby nie było, przeciętniakiem. Czekałem na krecz z jego strony jednak dociągnął do końca oddając mecz 16 16. Można spekulować, że odpuścił chcąc się przygotować na IW, jednak nie wydaje mi się, że jest to taki typ zawodnika, tymbardziej, że nigdy tu więcej nie osiągnął niź R2 w ubiegłym roku. Kicker w meczu z Silvą dzielnie walczył (ku mojemu zdziwieniu bardzo ofensywnie), jedynie żałuje ze nie widziałem go w R1 z Veselym (jeśli komus się udało może napisać kilka słów). Tak więc uważam kursy za bardzo wysokie jak na ten poziom graczy.
✅ 355,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Federer Roger vs Krajinovic Filip
1/1: Krajinovic Filip +5 games @2.03 1xbet
Ciekawy kurs na handicap dla Serba, podobnie warty zagrania jest over 19.5 gemów. Uważam, że Krajinovic to nie jest byle kelner do bicia, by nie ugrać tu kilku gemów, tymbardziej z Federerem, który już nie potrzebuje dalej niszczyć przeciwnika po pierwszym przełamaniu. Nawierzchnia stosunkowo wolna, więc mały plus dla Filipa, choć w tym sezonie nawet na typowym hardzie całkiem sobie radził. Skoro Delbonisowi udało się urwać tyle gemów i dodatkowo mieć piłke setową, to uważam że wynik w okolicach 64 64 w tym meczu jest bardzo realny i gwarantuje powodzenie typu.
⛔100
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Resztę Indian Wells musiałem opuścić z braku czasu, wiec w tym roku skromny bilans 6/2, poszło 850, wróciło 1385,5 czyli ✅535,5 ✅63%. W Miami z tego samego powodu również za wiele nie pogram.
ATP Miami
Bhambri Yuki vs Sock Jack
2/1: Bhambri Yuki +3 games @1.75 1xbet
Mecz za chwilę więc nie będę się rozpisywał. Mnie Sock ciągle nie przekonuje, pisałem więcej o jego formie w tamtym miesiącu przy okazji typu na Escobedo i wiele się nie zmieniło w tej kwestii poza 1 oczkiem na plus w bilansie i 2 na minus. Bhambri coś znowu zaczął grać, typ niegdyś wiecznego challengerowca, jest równolatkiem Socka, wskoczył wcześniej do pro a mimo to osiągnął ułamek tego co Jack, którego jednak ten rok nie pieści. Przy aktualnej sytuacji gadanie, że odpuscił IW na rzecz Miami jest kompletną głupotą, i szanse że tutaj odpali są bliskie zeru.
⛔200
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
STATYSTYKI
marzec 2018
Postawione: 550 zł
Wygrane: 555,5 zł
Trafione: 3
Nietrafione: 2
Skuteczność: 60%
Średni kurs trafiony: 2.47
Yield: ✅ 1%

Uważam ten miesiąc za przespany jeśli chodzi o typowanie, ale jako że trzeba podliczyć to podliczam. Typów mogło być więcej, jednak trzymam się postanowienia z poprzedniego miesiąca, więc jak nie mam czasu na analizę to nie typuję, co zresztą widać. Cel przechodzi na następny okres. Czy tym razem go spełnię? Będzie na pewno ciężej, bo nadchodzi najmniej lubiany przeze mnie okres w tenisie, czyli oficjalne rozdziewiczenie europejskiej mąki.


Jako, że temat jest w nowym dziale, przypomnę zasady:

  • podstawowa stawka przyjęta jako 1/1= 100 PLN, analogicznie 1/2= 50 PLN itd.
  • tylko tenis
  • tylko single
  • tylko wygrane

Życzę przyjemnego czytania ????
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Panama City Challenger
Collarini Andrea vs Song Evan
2/1: Song Evan +5 games @1.92 1xbet
1/2: Song Evan @4.66 1xbet
Typ częściowo podparty statystyką. Collarini w tym sezonie bilans 5/7, w tym słabe 2/3 na jego ulubionej ceglanej nawierzchni. Na clayu pokonał Martiego (16-12 w gemach), który aktualnie dosłownie nic nie osiąga powyżej ITF, i tutaj, w R1, Arguello (16-13), który dopiero nie dawno rozpoczął sezon i nie jest w szczycie formy. Evan Song w Panamie przebrnął kwalifikacje, w R1 pokonał Dutrę, który może nie przyłożył się na 100%, to jednak Amerykanin melduje sie w kolejnej rundzie. W tym sezonie bilans ogólny 11/8, sezon clayowy rozpoczyna własnie tutaj i myślę, że teraz również rozegra spotkanie trochę bardziej wyrównane, niż wskazują na to kursy.
---
Niestety, krecz Songa przy stanie 7:6 dla Collariniego.

⛔50
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
ATP HOUSTON
QQF: Nishioka Yoshihito vs Klahn Bradley
1/1: Nishioka Yoshihito -3.5 games @1.85
1xbet
Druga i ostatnia runda kwalifikacji do, można by powiedzieć, wyjątkowego turnieju rangi ATP World Tour w Houston, bo jako jedyny na amerykańskiej ziemii rozgrywany jest na clayu.
Nishioka mimo aktualnie słabej (379) i dalekiej od swojego carrier high (58) pozycji jest sporo lepszym tenisistą niż jego przeciwnik, gospodarz turnieju, który zresztą podobnie miewał dużo lepsze momenty w karierze. Bradley dużą część gry opiera na serwisie i mocnym forhendzie, jednak pomimo tego, że mąka w Houston do najwolniejszych nie należy, to ta strategia nie pozwala mu ostatnio wojować na korcie, co dodatkowo było widać w poprzedniej rundzie w meczu z Eubanksem, który nie miał wielu problemów z łamaniem przeciwnika. I nie patrze na ten mecz przez pryzmat &quot;a bo Eubanks grał pierwszy mecz na mączce w życiu, więc jak to Klahn mógł prawie go przegrać?!&quot;, bo Chris na swojej ziemii potrafi być bardzo niewygodnym przeciwnikiem, nie ważne jaka nawierzchnia.
Yoshihito to sporo niższy zawodnik i dużo więcej nadrabia w wymianach, gdzie jest po prostu lepszy i myśle, że będzie miał sporo argumetnów żeby wygrać ten mecz z przewagą kilku gemów. Jest jeszcze fakt, że Japoniec rozegrał wiele więcej meczy na clayu od Bradleya, jednak z kilku względów dodaje to jako dodatek do analizy, a nie kluczowy argument.
---
Nishioka Yoshihito 62 60
✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
ATP HOUSTON
R16: Sandgren Tennys vs Kicker Nicolas
1/1: Kicker Nicolas @1.71 unibet
R16: Kudla Denis vs Karlovic Ivo
1/1: Kudla Denis @1.87 unibet

Dzisiaj krócej niz zwykle. Myślałem długo i ostatecznie idę w te dwa typy, choć w obu przypadkach kursy zdążyły pospadać. Kicker bardzo mi się podobał w meczu z Youngiem i tutaj ponownie widzę go jako zwycięzce. Forma bardzo dobra, w Indian Wells i Miami pechowo trafiał na mocnych przeciwników, jednak nie oddał żadnego meczu bez walki. Mąka to jego królestwo, w przeciwieństwie do Sanga, który jednak nigdy nie błyszczał w Houston.
Co do drugiego meczu, chociaż nie lubię typować meczy z udziałem Karlovica, to tutaj wierzę w Denisa który wrócił ostatnio na dobre tory po małym kryzysie. Ivo jak to Ivo, serwis+siatka przez cały mecz, jednak wczoraj z Danielem podanie nie było na jego najwyższym poziomie. Kudla posiada znacznie większy wachlarz zagrań i tutaj upatruje jego sznasę.
---
ATP MARRAKECH
R16: Garcia- Lopez Guillermo vs Gasquet Richard
1/1: Garcia- Lopez Guillermo +4 games @1.78 1xbet
1/2: Garcia- Lopez Guillermo @3.00 unibet

------
Sandgren Tennys 62 76
Karlovic Ivo 75 75
Gasquet Richard 62 64

⛔350
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
ATP HOUSTON
F: Johnson Steve vs Sandgren Tennys
2/1: Sandgren Tennys +4 gemów @1.6 1xbet
2/1: Powyżej 22 gemów w meczu @1.77 1xbet
1/1: Tie-break w meczu: TAK @2.34 1xbet

1/1: Johnson Steve powyżej 5.5 asów @2.50 1xbet
1/2: Sandgren Tennys i suma &gt;20.5 gema- TAK @3.68 1xbet

Po bardzo ciekawych półfinałach przyszedł czas na amerykański finał, który zapowiada się na kolejne dobre widowisko. Zarówno mecz Johnsona z Fritzem i Sandgrena z Karlovicem na prawde warto było oglądnąć, więc pojedynek triumfatorów to tymbardziej must-see, mimo że jakby nie patrzeć to &quot;głupia&quot; dwieście pięćdziesiątka.
Duży błąd z mojej strony, że tak zlekceważyłem Sanga, no ale cóż. Tymczasem jest w formie w jakiej dawno go nie widziałem, co pokazał w każdym z ostatnich 3 meczy. W ćwierćfinale, po wyrównanym meczu, pokonał Pellę w równie dobrej dyspozycji, i to juz w moim mniemaniu bardzo duże osiągnięcie, jako że był to pojedynek przeciwko ziemniakowi z krwi i kości.
Mecz z Karlovicem to następna ciężka przeprawa której Tennys podołał. Ivo to kolejny zawodnik, którego wedle mojego typu miał pokonać gracz dużo bardziej wszechstronny w zagraniach, jednak po raz kolejny Dr Ivo &quot;poczuł krew&quot;, zdominował kort i Kudla przegrywając sam ze sobą, nie miał żadnego argumentu na kosmiczy forhend i serwis Chorwata. Sandgren tymczasem genialnie wypadł w defensywie, nie dał się tak łatwo &quot;wykorzystać&quot; na patent serve&amp;volley i to co było do obrony, obronił przemyślanymi passing shotami.
Johnson podobnie jest w ogromnym gazie, na rozkładzie czwórka rodaków w drodze po finał, w tym trójka &quot;niebezpiecznej&quot; młodzieży tj. Escobedo, Tiafoe i Fritz oraz triumfator Mastersa Big John. W każdym meczu górę wzięła stabilna gra Steviego, również defensywa na wysokim poziomie, dobre wyczucie kiedy zwolnić slajsem a kiedy przyspieszyć i gładko skończyć mocnym forhendem z tyłu kortu, i to tak na prawde może mu dać po raz kolejny zwycięstwo w Houston.
Obaj doskonale czują kort w Houston i potrafią dobrze wykorzystać specyfikę mąki, mimo że nie jest to dominująca nawierzchnia żadnego z nich. Wg mnie ciężko bez zawahania wytypować tu zwycięzce, z jednej strony czuję, że Stevie obroni puchar, z drugiej trochę jestem za Sandgrenem, który po wygranej miałby szanse w końcu wbić się do top 50 rankingu. Kursy jednak wystawione trochę nie równo, dlatego za drobniejsze gram na Sanga.
---
Johnson Steve 76 26 64
Tak jak myślałem, genialne widowisko, Sandgrenowi jednak zabrakło trochę szczęścia i puchar zostaje u Johnsona.
Dodatkowo szkoda typu na asy, bo zabrakło tylko jednego do pokrycia lini.
✅758
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
CHALLENGER LEON

QF: Cid Roberto vs Eubanks Christopher
1/1: Eubanks Christopher -2 games @1.98 1xbet

CHALLENGER TALLAHASSEE

SF: Robin Noah vs Dellien Hugo
1/1: Dellien Hugo @1.86 1xbet


---
⛔2
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
STATYSTYKI
kwiecień 2018
Postawione: 2050 zł
Wygrane: 2245 zł
Trafione: 9
Nietrafione: 10
Zwrot: 1
Skuteczność: 47%
Średni kurs trafiony: 1.76
Yield: ✅ 9,51%
 
Do góry Bottom