>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Discgolf

maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
&quot;Że co kur?!&quot; pomyślało 99% tych, którzy zdecydowali się na kliknięcie w ten temat. W zasadzie właśnie takiej reakcji oczekiwałem. A przecież zasady tej gry są banalne. Odsyłam do gry Sports Champions na PS3 tudzież pomocy wuja Google. Najważniejsze jest jednak to, że w moim mniemaniu na tym sporcie możemy trochę zarobić przewidując zwycięzców poszczególnych turniejów.

Estonian Open
Ricky Wysocki zwycięży @ 1,85 Betsson

Ostatnimi czasy Richard osiągnął naprawdę wysoką formę. W ostatnim turnieju niższej rangi (Beaver State Fling) pozostawił w pokonanym polu nawet McBetha, który jutro nie startuje. W rozgrywanym przeszło miesiąc temu European Open był drugi, właśnie za wspomnianym McBethem. W tym roku jego wyniki robią wrażenie. Co prawda w większości to turnieje niezbyt istotne, ale jego miejsca są imponujące - 6, 2, 1, 1, 1, 2, 1, 1, 1, 2, 1. Co najważniejsze - w przypadku czterech turniejów, w których Rysiek NIE BYŁ PIERWSZY, przegrywał z graczami, którzy jutro nie wystąpią. Mówiąc jeszcze prościej: żaden z jutrzejszych rywali Wysockiego nie był w tym roku wyżej niż on. Wydaję się, że w dniu jutrzejszym jego największym rywalem będzie Will Schusterick (kurs 3,50). Jednak on, w przeciwieństwie do Richarda, zalicza spory regres. Gdyby zawody były rozgrywane rok temu, grałbym w jego stronę. Na dzień dzisiejszy ma małe szanse w rywalizacji z Wysockim, stąd mój typ. Wydaje się, że jeżeli nic nieprzewidzianego się jutro nie wydarzy, to Wysocki odniesie pewne zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 0

discgolf

Użytkownik
Ricky w zeszłym roku bywał zwykle drugi, miał totalnego niefarta albo nie wytrzymywał presji. Strasznie solidny zawodnik, ale chyba ma pecha ;) Jego statystyki są nieco gorsze od McBeth&#39;a a najważniejsze, że taki współczynnik jak Bogey Recovery ma gorszy - jest to po prostu poziom frustracji porażką. Może ten sezon będzie lepszy, zwłaszcza że McBeth popełnia błędy w tym sezonie.
Gdzie są te zakłady?
 
Do góry Bottom