>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dla obstawiajacych hokej

macready 56

macready

Użytkownik
Witam, mam pytanie do osob interesujacych sie hokejem
Ostatnio zrobiłem sobie zestawienie NHL vs Ligi Europejskie (Elliteserien, NLA, DEL, Extraliga.....) i ku mojemu zdziwieniu lepiej wypadły ligi europejskie, ktorymi sie mniej interesuje w sensie sportowym.
Kiedys znajomy mowił ze jak hokej to tylko europa, ja mu na to mowiłem ze US sports to podstawa. Pozatym na hokej europejski czesto mozna obstawiac troche mniej niz na NHL, poprostu mniejszy rynek.
Jakie macie odczucia co do tego tematu?
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Jak dla mnie jesli chodzi o czysto &quot;wizualne&quot; wrazenia NHL &gt; reszta. Te pelne hale, kibice i ta mila dla oka gra, badz co badz najlepszych hokeistow swiata.. Podobnie w moim odczuciu sprawa ma sie w koszykowce. Albo NBA albo nic.
A okiem bukmacherskim to takze wole NHL, bogatsza ofeta, wiecej emocji. Moze jest troche bardziej nieprzewidywalne w stosunku do niektorych lig Europejskich, gdzie jest tylko kilka mocnych teamow, ale mimo wszystko NHL.. albo nic. Ale to tylko moja opinia.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
NO z koszem jest tak, że NBA jest w miarę ale tak na prawdę dużo lepiej stawiać na koszykowke filipin i korei oraz niektóre mecze pucharowe w Europie. To znaczy mówię o stawianiu under/over.
Zaletą kosza Europy i korei jest to, że spotkanie trwa 1.5 godz. a nie 2.5 godz : &gt;
 
J 19

jmt

Użytkownik
Obstawiam hokeja już dość sporo.
To jest tak, że jeśli chce się na siłę coś na noc puścić, to NHL faktycznie może być ciężki do przewidzenia, oczywiście o ile nie ma się jakiegoś mega farta. NHL raczej nie polecam osobom które się tym po prostu nie interesują, bo tam ciężko na szybko przeanalizować tabelę i stawiać lub osobom które chcą po paru nockach wygrać krocie, bo o to naprawdę ciężko. Nie mówię, że w ligach Europejskich jest o wiele łatwiej wytypować zwycięzców, ale na przykład puszczenie jakiejś taśmy z 5 meczami NHL i prawdopodobieństwo wygrania jest strasznie małe, dlatego jak puszczam NHL to raczej single, takie z kursem powyżej 2.00 i za jakieś drobne stawki.
Z drugiej strony jeśli ktoś ma wolną nockę, dorwie jakiegoś stream&#39;a to oglądnięcie jakiegoś meczu NHL to straszna przyjemność. W Polsce, raczej hokej to sport, który uchodzi za mało ciekawy, którym mało kto się interesuje, a szkoda.
 
A 0

anczi

Użytkownik
Witam, mam pytanie. Obstawiałem spotkanie w NHL Ottawa -Florida i postawiłem na Ottawę. Po 3 tercji było 3-3, a po dogrywce 4-3 dla Ottawy. Czy w związku z tym wszedł mi ten zakład czy nie ? ????
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Witam, mam pytanie. Obstawiałem spotkanie w NHL Ottawa -Florida i postawiłem na Ottawę. Po 3 tercji było 3-3, a po dogrywce 4-3 dla Ottawy. Czy w związku z tym wszedł mi ten zakład czy nie ?
Jak zagrałeś win w regulaminowym czyli 60 minut to przegrałeś. Jeśli zagrałeś OT INCLUDED to wygrałeś.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Wszystko zależy od tego jaką opcję wybrałeś. Czy typowałeś na regulaminowy czas gry czy łącznie z dogrywką i rzutami karnymi.
Jeśli ta druga opcja to masz typ trafiony ;)
 
Do góry Bottom