>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dlaczego admin Marcin-Odra zostal zdegradowany

F 0

forhend

Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć, dlaczego znany i lubiany admin Marcin-Odra został zdegradowany to poziomu Forum VIP.
Czy jest to związane z ustawą hazardową? Nowa miotła = nowe porządki? Jak można usunąć usera z najdłuższym stażem (prawie), osobe która od kiedy pamiętam była adminem, bez jednego słowa wyjaśnienia?
Użytkownicy przeżyją bez forum. Forum bez użytkowników...nie bardzo. ALe chyba ktoś o tym zapomniał.
Usunięcie tego topicu, lub zbycie pytania będzie oznaczało jedno - te forum upada.
PS.
Teksty jakichś sebixów w stylu &quot;nowy, nie pytaj&quot; możecie sobie....

.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Ciekawe czy Marcin-Odra będzie jeszcze odpowiedzialny za organizowanie konkursów na wybrane mecze tak jak miało to miejsce do tej pory?
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Odejście Marcina to początek końca forum. Ogarniał wszystko to człowiek kompetentny, uczciwy i sumienny jednak nie pasowało to innym. Myślę, że teraz została forum równia pochyła, ale może się mylę. Nikt nie wziął pod uwagę, że wielu użytkowników zaglądało na forum dla takich adminów jak Marcin-Odra. Niestety xsebax mam do Ciebie przykrą wiadomość autorytetu nie da się zbudować przez dwa miesiące to praca na wiele lat i to by było na tyle.
 
A 19

al-capone

Użytkownik
Ciekawe czy Marcin-Odra będzie jeszcze odpowiedzialny za organizowanie konkursów na wybrane mecze tak jak miało to miejsce do tej pory?
Z tego co wiem to on dostał blokadę konta, czyli zamiast rangi VIP powinno wyświetlać się &quot;ban&quot;. W takich okolicznościach nie będzie robił konkursów, pomagał userom w sprawach bukmacherskich i kontakcie z nimi itp.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety to jedna z gorszych wiadomości i decyzji, osobiście nie zgadzam się z taką decyzją i w najbliższym czasie również opuszczam szeregi forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 92

reina17

Użytkownik
Z tego co wiem to on dostał blokadę konta, czyli zamiast rangi VIP powinno wyświetlać się &quot;ban&quot;. W takich okolicznościach nie będzie robił konkursów, pomagał userom w sprawach bukmacherskich i kontakcie z nimi itp.
Jeżeli posiadasz taką wiedzę w tej sprawie, to może pochwal się jaki był dokładnie powód nałożenia takiej blokady na konto Marcina.
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Ja na forum jestem od niedawna, ale też widzę, że ta zmiana aktualnie nie wychodzi na dobre. Kiedyś jak organizowane były konkursy, to nagrody (bonusy) były wypłacane znacznie szybciej. Był kontakt ze strony Marcina Odry jak sie do niego pisało. Teraz od kilku dni admin xsebax pisze mi że lista zwycięzców konkursu ma trafić do forBet, a jakoś dalej ta lista nie trafiła. Moim zdaniem najlepsze forum bukmacherskie w Polsce powinno szybciej działać i być lepiej zorganizowane, ale to jest tylko moje zdanie. Punkty w konkursie już dawno były podliczone, użytkownicy którzy brali w nim udział byli aktywni w ostatnich dniach i już dawno mogli podać swoje loginy do forbet. Po co organizować konkursy jak o nagrodę trzeba sie wręcz prosić ?
 
Do góry Bottom