>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

DLACZEGO nie gracie w TOTALIZATORA PIŁKARSKIEGO?

T 0

totomaniak

Użytkownik
minimum to 10 na 13, sa małe pieniądze jak się mało trafi ale główna wygrana często przewyższa wygraną z zakładów bukmacherskich; nie sztuka wybrać sobie łatwe mecze do typowania, sztuka to typować te trudniejsze; poza tym u buka musisz trafić wszystkie żeby wygrać, w tych zakładach możesz mieć 3 błędy. pzdr.
 
deeep 0

deeep

Użytkownik
totomaniaku wiesz co tu nie chodzi o sztuke typowania trudniejszych czy latwiejszych meczy tu chodzi o wygrywanie kasy 8) a skoro sam twierdzisz ze sa trudniejsze typy to taka gra nie ma sensu przynajmniej w moim odczuciu ..a zreszta zasady ustalane przez totalizator sa jak dla mnie &quot;komunistyczne&quot; dlatego przynajmniej ja wybieram zwyklych bukow
 
deeep 0

deeep

Użytkownik
aha no tak u buka musisz trafic wszystkie ale mozesz np 3 mecze miec tylko na kuponie i postawic np 100 zl i w wtedy jak siadzie jest kasa a wytypowac 10 meczow to troche trudniejsza sprawa...... no ale skoro ciebie cieszy typowanie trudniejszych meczow to powodzenia ???? pzdro
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
dokładnie deep zgadzami się z tobą. Ja se wole grać u buka, obecnie mam otwarte konto na Bet-At-Home i gram też często STS i o wiele bardziej cenię tą grę niż jakieś Totogole. I co do tych meczów to przecież jasne jest że Totalizator Sportowy da 13 najtrudniejszych meczy. A u buka możesz se wybrać jakie chcesz ????
 
A 0

atforex

Użytkownik
A ja coś mam jeżeli chodzi o Totalizator Piłkarski. Posiadam kilka systemów z których jeden jest naprawde dobry. Kupiłem te ksiązke jeszcze w latach osiemdziesiątych i mam ją do dzisiaj. System składa sie 1458 zakładów. I teraz najlepsze!!! Trzeba tylko wytypować bezbłędnie 5 meczów z 13 co nie jest takie trudne. Pokrótce.
Grałem nim gdy jeszcze zakłady piłkarskie były w kolekturze. Wypełniałem 183 kupony. W 1992 roku graliśmy grupą 5 osób i wygrywaliśmy. Pamiętam ze wtedy z wygranych kupiłem sobie wiele markowych ciuchów jak na owe czasy. Zostawiliśmy sobie na 2 gry ale potem nie siadły zakłady i przestaliśmy grać!!!.
Cała zabawa polega na tym jak już pisałem do wytypowania 5 meczy a dokładniej:
- typujemy dwa pewniaki - tylko dwa
- typujemy 3 pozycje dwudrogowo - tylko 3 ( czyli 1X, 12, X2- ale uwaga odrzucamy ze wejdzie typowanie 3 pozycje po wygrana gospodaży, gości lub że wejdzie 3 razy remis)
- typujemy 8 pozycji trzydrogowo - az 8 ( czyli 1X2 - 100% zawsze wchodzi 7 trafień)

I teraz jeżeli wejdą wszystkie pozycje to znaczy
- dwa pewniaki - wchodzą
- 3 pozycje typowane 2 drogowo - czyli z podpórką
- 8 pozycji typowanych 3 drogowo - 100% wchodzi 7 trafień

to mamy zawsze 12 trafień - 100%. Z MOICH STATYSTYK MATEMATYCZNYCHWYNIKA ŻE RAZ NA 5-6 GIER WCHODZI 13. POD WARUNKIEM ZE SIE DOBRZE WYTYPOWAŁO 5 POZYCJI
Koszt wysłania to 1020,60PLN - JEDEN ZAKŁAD TO 0,70 PLN 70 GROSZY INACZEJ

Dlatego najlepsza sprawą jest wg mnie stworzenie dużej grupy np 100 osób(co nie jest takie nierealne) i wpłata po 300 PLN. Mamy wtedy 30.000PLN i wystarczy to na 29 gier. Oczywiście trzeba by było stworzyc regulamin ponadto ktoś by musiał to prowadzić. Tylko jest mały mankament z typowaniem. Ale to też można rozwiazać. Każdy typuje tylko te 5 pozycji i ta pozycja co uzyska najwięcej typów na 1 jest pewniakiem potem ta co uzyska najwięcej typów na 1X zostaje na 1X a pozostałe typowane są 1X2. Typowanie dobywało by sie tylko w poniedziałek tak aby można byłow wysłać do piątek kupony.

System mogę udostepnić bezpłatnie. Jest to ksiażka składająca sie z 53 stron.
CO WY NA TO???????????????
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Kolejny
(pajac) szuka idiotów, co mu wpłacą kasę.


To żeś, źle trafił bo może tutaj są &quot;jelenie&quot;, ale oni nie mają takiej kasy


A ten twój system mogę ci powiedzieć, gdzie możesz sobie wsadzić, ale nie chcę być wulgarny
 
A 0

atforex

Użytkownik
Kolejny Obrazek (pajac) szuka idiotów, co mu wpłacą kasę. Obrazek

To żeś, źle trafił bo może tutaj są &quot;jelenie&quot;, ale oni nie mają takiej kasy Obrazek

A ten twój system mogę ci powiedzieć, gdzie możesz sobie wsadzić, ale nie chcę być wulgarny Obrazek Obrazek
CZY JA PISZE ZE CHCE COŚ SPRZEDAĆ??????
CZY JA PISZE ZE JA CHCE TOPROWADZIĆ???????????
Niestety nie ????
Wiesz jak w niemczech grają ? Napewno nie. Tak sa grupy od 30 do nawet 300 osób i graja. Maja system i tym graja. A jak każdy sam skrobie to przyznam marnie zarobi. Ale napewno straci. Ja go mam i nim grałem a teraz koszt jest strasznie duży. Ponad 1000,00pln. Postaram sie kiedyś go umieści na stronie
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
to znajdz grupe znajomych a nie szukaj małolatów w Polsce po forach. Jak jest taki dobry to zaciagnij kredyt w banku i juz masz kasę :]
 
torento 0

torento

Użytkownik
Tez kiedys grałem w TotoLige, raz trafilem 12 i myslalem, ze zgarne pare kilo PLN, ale jak sie okazalo na drugi dzien pare tysiecy osob trafilo 12 i wyplacali po 3zl i 52gr. do dzis to pamietam. ????
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
w tamtych czasach gra zarowno w totolotka jak i lige byla strasznie TANIA nie to co dzis ze jeden zaklad 2 zeta kiedys byl kupon a na nim 5 zakladow dzisiaj to lipa zarowno totlotek jak i totoliga i nie wszedzie jest TOTOMIX !!
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
podam jeszcze taka ciekawostke jak ktos gral to pamieta taki duzy zaklad blokowy zawsze gralem dwoma lub trzema blokami i czesto cos trafialem 12stki 11stki 10stki i Ci ludzie co liczyli to nigdy nie mogli sie prawidlowo doliczyc ile tego ma byc ! ZAWSZE musialem pisac reklamacje, raz pamietam to az babka do mnie do domu przyszla z mezem i kase przyniosla !!! Fajne czasy byly :mrgreen: I tylko raz naliczyli mi wiecej 11stek i 10stek niz mialem :jupi:
 
W 0

wdzar

Użytkownik
Właśnie dlaczego?To dotyczy również mnie.Grałem od lat 80 w totalizatora i również miałem książeczkę (chyba żółto-niebieskie kolory miała)Wiem,że na przełomie 2000 roku zakończyła swój żywot!Ja również wygrywałem ale nie były to porażające wygrane (kilka 12 kilka jedenastek no i masa 10 czasami nieźle płatnych)Najwyższą moją wygraną była 12 w 1996 roku 1333,14 zł.Pamiętam te duże systemowe kupony z kalką!Ale gdy zaczęli pojawiać się bukmacherzy to zdawałem coraz żadziej aż wogóle przestałem.Teraz tylko bukm..Odnośnie tematu gry na tyle zakładów to powiem tak (to moja subiektywna odpowiedź) duże koszty,dużo zachodu no i mało realne spólki nie mówiąc o wygranych i dzieleniu ich.Najlepiej jednak solo i na mniejsze systemy.Gdybym mial dzisiaj tę książeczkę to znowu bym się pobawił w rozpiski i spróbował.Nawet mam w pamięci kilka systemów z niej.No i chyba tak zrobię bo okazja się nadaża Mistrzostwa Europy.Prawdę mówiąc to nawet nie wiem ile kosztuje jeden zakład totalizatora.Z tego co pamiętam to był coś 0,70 gr.Jeżeli ktoś ma coś jeszcze w tym temacie to chętnie poczytam.
 
P 0

playa

Użytkownik
jak oni narzucają mecze do typowania to gdzieś mam takie granie, wolę sobie obstawiać co chce w moim ulubionym sportingbet
 
Do góry Bottom