>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dochodowy system d'alambert (symulacja)

P 0

piotru

Użytkownik
ogólnie :spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh: ???? Gdybym nie miał już sposobu na grę to na pewno bym tym systemem grał. Moim sposobem kokosów się nie zarobi ale na pewno szanse na zostanięcie bankrutem też są małe przy jakiejś tam skuteczności.
Pozdrawiam:-D[/quote]

A cóż to za sposób????
 
P 0

piotru

Użytkownik
38

Istra - Zelenograd
podwójna szansa
X2 1.63
Mito Hollyhock - Cerezo Osaka
podwójna szansa
1X 1.80 ⛔

2.93 * 220 = 0

Budżet 607
 
R 0

radzio2303

Użytkownik
ogólnie :spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh: ???? Gdybym nie miał już sposobu na grę to na pewno bym tym systemem grał. Moim sposobem kokosów się nie zarobi ale na pewno szanse na zostanięcie bankrutem też są małe przy jakiejś tam skuteczności.
Pozdrawiam:-D
A cóż to za sposób????[/quote]

gram progresją ako do 10 meczy wytypowanych przez arkusz który sam napisałem ????
 
R 0

radzio2303

Użytkownik
Tak, ale nie musi być to 10 meczów. Najczęściej 6,7,8. Ako bardzo się waha , nie mam stałego. Ale staram się nie grać powyżej ako 20.
pozdrawiam
 
R 0

radzio2303

Użytkownik
Czesto ci wchodzi taki kupon ? ( :O ) Mogłbys podac jakis, moze ss ?
jasne że mogę. ????
jak na razie nie grałem nic po zakończeniu największych lig ponieważ nie mam w bazie danych lig aktualnie grających, ale to kwestia niedługiego czasu.
Stworze nowy temat i mogę wam przedstawiać mój sposób gry ????
jeżeli chodzi o częstość wchodzenia to mniej więcej co 5 lub co 6 kupon.
Niestety dużą wadą tego systemu jest ryzyko i możliwość dojścia do dużych stawek. Dlatego zawsze po wygranej zaczynam od nowa. Przy takim ako można sobie na to pozwolić. ????
pozdrawiam
 
P 0

piotru

Użytkownik
40
Vålerenga - Rosenborg
podwójna szansa
1X 1.70 ⛔ bramka w 90min
Stany Zjednoczone - Brazylia
podwójna szansa
1X 2.90
Alianza Atlético - Sport Huancayo
podwójna szansa
1X 1.45 ✅

7.15 * 240 =0
Budżet 137
 
P 0

piotru

Użytkownik
jasne że mogę. ????
jak na razie nie grałem nic po zakończeniu największych lig ponieważ nie mam w bazie danych lig aktualnie grających, ale to kwestia niedługiego czasu.
Stworze nowy temat i mogę wam przedstawiać mój sposób gry ????
jeżeli chodzi o częstość wchodzenia to mniej więcej co 5 lub co 6 kupon.
Niestety dużą wadą tego systemu jest ryzyko i możliwość dojścia do dużych stawek. Dlatego zawsze po wygranej zaczynam od nowa. Przy takim ako można sobie na to pozwolić. ????
pozdrawiam
Przy takim ako to możesz gra płaską stawką - będzie bezpieczniej niż progresja
 
R 0

radzio2303

Użytkownik
Przy takim ako to możesz gra płaską stawką - będzie bezpieczniej niż progresja
wiem o tym ????
ale granie tasiemców płaska stawka mało się opłaca, chociaż nie wątpię że można wyjść na ✅

W ostatnie 2 miesiące lig europejskich progresja spisywała się bardzo dobrze, chociaż był jeden gorący moment.
Coraz bardziej przekonuje się jednak to d&#39;alamberta. Bardzo pasowałby do mojej strategii. Czekam na bazę danych i ruszam z typowaniem. ????
pozdrawiam
 
R 0

radzio2303

Użytkownik
No jak się gra na dużych stawkach to już nam pokazałes.

Więc jak pokazuje jak można dobrze się bawić zakładami a przy tam zarobić parę groszy tak naprawdę nie robiąc nic.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Więc jak pokazuje jak można dobrze się bawić zakładami a przy tam zarobić parę groszy tak naprawdę nie robiąc nic.
Będę śledził Twój wątek.
Rozumiem, że te sto złotych zarobku, Cię nie zadowala.
Gramy dalej ;-)
 
R 0

radzio2303

Użytkownik
A gdzie ty tu widzisz 100zł zarobku?

Nie przeczytasz tematu, nawet jak go przeczytasz to nie pojmiesz i zaczynasz każdego wyśmiewać.

Zaistniałes już na forum wystarczająco czy ciągle ci mało?
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
No coz kazdy gra jak chce i moze, pomnoz sobie jego stawki przez 100, i dla wielu byłby to niezły zarobek rzędu 1500zł, ale niektorzy za tyle to nawet by sie nie schylili..
 
Do góry Bottom