>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dodatkowe 500 pkt. za Karte TipKonto

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Masz kartę programu lojalnościowego Tipkonto? Przynieś ją do nas a przepiszemy wszystkie Twoje punkty do Fortuna Klub Plus i damy dodatkowe 500 punktów na dobry początek!!!
Nie zwlekaj, masz czas tylko do końca października!!!
Jak przenieść punkty z Tipsportu do Fortuny? Wystarczy udać się do dowolnego punktu Fortuny, pamiętaj o zabraniu ze sobą swojej karty Tipkonto!
Następnego dnia po tym jak oddasz nam swoją kartę Tipkonto, wszystkie zgromadzone na Tipkoncie punkty zostaną przeniesione na Twoje konto Fortuna Klub Plus.
Jak uzyskać dodatkowe 500 punktów? Dodatkowe 500 punktów otrzymasz jeżeli oddając kartę Tipkonto założysz nowe konto Fortuna Klub Plus. Jeżeli już posiadasz konto Fortuna Klub Plus, wówczas przeniesiemy wszystkie zgromadzone na Tipkoncie punkty.
Oddałem kartę pracownikowi punktu. Kiedy zostaną mi przepisane punkty? Punkty przepisywane są od poniedziałku do piątku, zawsze na drugi dzień po oddaniu karty Tipkonto. Jeżeli kartę oddałeś w piątek punkty zostaną przypisane na Twoje konto FK+ dopiero w poniedziałek
.
Czy zakładając konto Fortuna Klub Plus mogę użyć tego samego pseudonimu jaki miałem dotychczas w Tipsporcie? Tak, ale tylko pod warunkiem, że pseudonim ten nie został wcześniej zajęty przez innego Klienta. Należy jednak pamiętać, że system Fortuny rozróżnia wielkie i małe litery. Tak więc możliwe jest założenie kont: mistrz, Mistrz, MISTRZ, MistrZ, itp

strona Fortuny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom