>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dominet Bank Ekstraliga - typy i analizy

Status
Zamknięty.
H 0

hultaj

Użytkownik
Od razu zaczne od tego ,że to chyba wstyd ,żeby na takim forum dużym i uznanym jak Wasze nie było tematu o Polskiej koszykówce ????
Dlatego stworzyłem ten temat dzięki mojemu koledze Dobermanowi90, który podkreślił żę jeżeli chce moge założyć takowy temat i właśnie tutaj pisać swoje analizy i typy ;) dlatego to zrobiłem bo go szanuje
 
H 0

hultaj

Użytkownik
Prokom Trefl – Energa Czarni: mój typ: 1 lub Handicap -8,5 :spokodfhgfh: ????

Gdyby ten mecz odbywał by sie przed 2 tygodniami nikt nie miał by wątpliwości , że Prokom rozniesie Czarnych w tym meczu, jednak mecz rozgrywany jest teraz i to może być mały problem dla Prokomu. Głównym problem Prokomu może być fakt , że jego rozgrywający Atkins, Hamilton i Dalmau narzekają na kontuzje i mozliwe że zaden z nich nie wystąpi w meczu z zespołem z Słupska. Trener Giszczuk to fachowiec i już wie z pewnością o problemach Prokomu, co będzie chciał wykorzystać. Pytanie tylko czy mu sie to uda mając bądz co bądz przeciętną drużyne. Czarni wydają się być w &quot;gazie&quot; , wygrywając z 6 ostatnich spotkań aż 5. Jednak te statystyki mogą być mylące bo co prawda zespół z Słupska wygrywał u siebie i na wyjezdzie ale robił to z drużynami słąbymi takimi jak Polonia, Kotwica czy Unia TArnów. Teraz odbędzie się tak naprawde mecz prawdy dla drużyny Igora Griszczuka. A przetestuje ich najlepszy zespół w Polsce jakim jest Prokom , który ostatnio poniósł 2 porażki z rzędu i będzie chciał swoim kibicom udowodnić za wszelką cenę ,że grac jeszcze potrafi i to grać na najwyzszym poziomie nawet gdy w zespole jest troche kontuzji! Na pewno w tym meczu Prokom będzie chciał szybko wykluczyć z gry poprzez faule Barletta, który stanowi siłe pod koszem drużyny Czarnych jak i pozostałych graczy , którzy w statystykach fauli spisuja się nie najlepiej. W tym meczu nie oczekiwałbym jednak jakiejś niespodzianki czy sensacji w postaci porazki Prokomu, myśle ze mimo nawet tych osłabień w drużynie mistrza Polski, powinni oni solidnie przetestować drużyne z Słupska pod względem meczu z Francuskim zespołem w Eurolidze. Po za tym Prokom musi to wygrać bo przyszłe spotkania mogą być jeszcze trudniejsze ( mecz z Anwilem i Sląskiem ) !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom