>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Droga do Eldorado

K 16

kaniado

Użytkownik
Lechia - Miedz 1 (2.15)
Marseille - Toulouse 1 (1.43)
Man Utd - Leicester 1 (1.55)
Ako : 4.77
Buk : Fortuna
Co sądzicie ???? ???
Wg mnie Lechia ma duży potencjał na ten sezon a ich gra układa się coraz lepiej. Kolejni dwaj gospodarze myślę że będą chcieli dobrze rozpocząć sezon szczególnie rozpoczynając na własnym podwórku
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Lechia - Miedz 1 (2.15)
Marseille - Toulouse 1 (1.43)
Man Utd - Leicester 1 (1.55)
Ako : 4.77
Buk : Fortuna
Co sądzicie ???? ???
Ja sądzę że są to 3 najpopularniejsze mecze dzisiejszego dnia i ktoś na pewno nie wygra. Było by to zbyt piekne i proste. Pomyśl ilu Januszów gra właśnie taki sam kupon ????
 
K 16

kaniado

Użytkownik
Ja sądzę że są to 3 najpopularniejsze mecze dzisiejszego dnia i ktoś na pewno nie wygra. Było by to zbyt piekne i proste. Pomyśl ilu Januszów gra właśnie taki sam kupon ????
Dokładnie to jest Januszowy kupon ale czasem takie też wchodzą ;) Co wg Ciebie jest najpewniejsze z tych meczy ?? Dla mnie Lechia wydaję się murowanym faworytem i świetny kurs
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Dokładnie to jest Januszowy kupon ale czasem takie też wchodzą ;) Co wg Ciebie jest najpewniejsze z tych meczy ?? Dla mnie Lechia wydaję się murowanym faworytem i świetny kurs
Lechię warto po takim kursie , tym bardziej że juz mamy małe rozeznanie co i jak grają. A United i Marsylia to pierwsze kolejki więc duży znak zapytania
 
K 16

kaniado

Użytkownik
Lechia - Miedz 1 (2.15)
Marseille - Toulouse 1 (1.43)
Man Utd - Leicester 1 (1.55)

I gladko Januszowy kupon. Szkoda ze sam nie zagralem ????
 
K 16

kaniado

Użytkownik
Rosenborg - Shkendija 1.31 1
Dudelange - Cluj 2.03 2
Olympiacos - Burnley 1.60 1
Ako : 4.25
Buk : Fortuna
Co o tym sądzicie ;)??? Czy to znów Januszowy kupon ??
 
Do góry Bottom