>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Droga do Moskwy

forbet 67

forbet

Użytkownik
Rozpoczynamy Drogę do Moskwy, czyli codziennie - począwszy od dzisiaj, aż do rozpoczęcia Mistrzostw Świata, będą na Was czekały promocje! Do podziału aż DWA MILIONY złotych!
Dla najwytrwalszych dodatkowe 500 złotych! Jeśli od jutra, aż do końca promocji, każdego dnia suma Twoich stawek będzie równa bądź wyższa niż 50 PLN (nie wliczamy zakładów za środki bonusowe), otrzymasz od nas aż 500 PLN bonusu
forBET gracza!
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Co dzis w Drodze do Moskwy? Nie mam mozliwosci zobaczyć na kompie, a wersja mobilna promocji nie dziala:facepalm:
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Co dzis w Drodze do Moskwy? Nie mam mozliwosci zobaczyć na kompie, a wersja mobilna promocji nie dziala:facepalm:
Pięć zakładów bez ryzyka na sporty wirtualne!
W naszej wirtualnej przedmundialowej wyprawie lecimy z Francji do Tunezji! A na północy Afryki czeka na Was pięć zakładów bez ryzyka na sporty wirtualne forBET!
Pięć pierwszych zagranych przez Ciebie dziś kuponów za 10 PLN na Mistrzostwa forBET w naszej sekcji wirtuali grasz bez ryzyka! Szkoda nie skorzystać, prawda?
+
Bonus 100% dla depozytu od 10 do 100 zł.
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Wiecie jak odkryć ukrytą lokalizację? Przeklikałem wszystkie ikonki na mapie i żadna się nie uaktywniła a jest napisane, że dzisiaj jest gdzieś ukryty konkurs.
 
yaros 4,2K

yaros

Użytkownik
I jaka jest dziś ukryta promocja ?
10 PLN za poprawny typ! 25% szans na wygraną!
Z listy poniżej wybierz mecz, w którym Twoim zdaniem padnie dziś pierwsza bramka w Ekstraklasie i zgarnij 10 PLN!
Po kliknięciu masz 15 sekund na udzielenie odpowiedzi!
 
B 39

bagadyr

Użytkownik
I w którym meczu padł 1 gol bo mam na flashscore w meczu Lech-Legia i Korona Zagłębie bramka padła w 9min
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Aby otrzymać 300 PLN, odgadnij wynik, strzelca jednej z bramek oraz minutę, w której padnie pierwsza bramka! Powodzenia!
Pyszna promocja. Dobrze, że łaskawy Forbet nie każe jeszcze do tego odgadnąć dokładnej frekwencji na trybunach. A tak poważnie, to ładnie plujecie graczom w twarz takimi promocjami. A jak komuś z setek (tysięcy?) uda się trafić, to jeszcze musi 4x po @2.00 obrócić te 300, żeby przypadkiem swojej nagrody nie spieniężył i nie wypłacił :cwl:
 
S 28

shalir

Użytkownik
Pyszna promocja. Dobrze, że łaskawy Forbet nie każe jeszcze do tego odgadnąć dokładnej frekwencji na trybunach. A tak poważnie, to ładnie plujecie graczom w twarz takimi promocjami. A jak komuś z setek (tysięcy?) uda się trafić, to jeszcze musi 4x po @2.00 obrócić te 300, żeby przypadkiem swojej nagrody nie spieniężył i nie wypłacił :cwl:
Właśnie przed sekundą wziąłem udział w tym konkursie. Ładnie &quot;zautomatyzowali&quot; proces podawania strzelca, wyniku i minuty pierwszej bramki. Najlepsze jest to, że nie ma podanych drużyn biorących udział w finale, więc w zasadzie obstawiając dokładny wynik spotkania jako gospodarza mogą potraktować Liverpool, a wtedy wynik konkursu jak mawiał klasyk &quot;w pizdu wylądował&quot;. A może się tylko czepiam? :drunk:
 
Do góry Bottom