>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Droga do Mundialu 2018

islandski 905

islandski

Użytkownik
#24 Betsson
Jared Hiltzik - Henri Laaksonen 6:4 6:4
TYP: Hiltzik @2,95 ✅
STAWKA: 20,00 pln
✅ 39,00 pln
Jared ostatnio bardzo przyzwoite wyniki w twardych challangerach. Rozgrywka przenosi się do Kanady. Laaksonen ostatnio grywał na wyższym poziomie, ale wystarczy spojrzeć na wyniki. 2 zwycięstwa w ostatnich 10 meczach. Myślę, że może tutaj zabraknąć motywacji i głowa nie u Szwajcara nie będzie dobrze pracować. A na stojąco z kimś takim jak Hiltzik w tym momencie nie wygra. Pierwszy pojedynek między nimi dla Laaksonena ale 2:1 po ciężkim meczu, więc szkoda, że nie ma w ofercie jakiegoś handi. No ale jestem w stanie 20PLN zaryzykować na czysty win Amerykanina, który na pewno będzie walczył do końca.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#25 Betsson
⚽ Athletic Bilbao - Marsylia 1:2
TYP: Athletic DNB @1,60 ⛔
STAWKA: ⛔ 50,00 pln
Athletic to inna drużyna u siebie a Marsylia to inna drużyna na wyjeździe. Baskowie się rzucą i wiem, że potrafią to robić u siebie bardzo dobrze. Powinni dzisiaj wziąć pełną pulę.
Edit: Nie spodziewałem się tego. Szkoda, że akurat za większą stawkę.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#26 Unibet
⚽ Bruk-Bet Termalica - Pogoń Szczecin 2:4
TYP: Pogoń lub remis @1,36 ✅
⚽ Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 3:2
TYP: Jagiellonia @1,60 ✅
@2,18 STAWKA: 20,00 pln

✅ 23,60pln

W naszej ekstraklasie wiadomo analiza nie wiele nam da, dlatego skupiam się tutaj na najprostszych sprawach. Bruk Bet gra tragicznie, z ostatnich 10 meczów przegrali aż 8. Wygrali tylko jeden z czerwoną latarnią ligi Sandencją. Pogoń jakby odżyła po przefatalnym początku sezonu i stać ich tutaj na zwycięstwo. Jednak dalej to troche badziewiaki, więc ubezpieczam się remisem. Co do Jagi to po takim blamażu w Poznaniu, zrobią wszystko aby zrewanżować się swoim kibicom. Grają u siebie a wiadomo jaką mają przewagę przy takiej pogodzie w Białymstoku. Oby nie było jakiejś śniegowej nawałnicy i kompletnego braku warunków do gry bo wtedy może się skończyć 0-0. W innym wypadku Jaga spokojnie powinna ograć u siebie nawet dobrze dysponowaną Arkę.
Edit: haha Jaga, trochę farta się przyda.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#27 Betsson
⚽ Udinese - Sassuolo 1:2
TYP: Udinese @2,18 ⛔
STAWKA: ⛔ 20,00 pln
Hm na pierwszy rzut oka typ słaby. Udine przegrało 4 mecze z rzędu i gra z drużyna tuż nad strefą spadkową walczącą o utrzymanie. Jednak były to mecze kolejno z Torino, Romą, Sampdorią i Juventusem. Przeciwnicy byli mocni a teraz czas na odbicie. Sassuolo jest zwyczajnie beznadziejne, remisują po 0:0 i to ostatnio jest ich główna zdobycz punktowa. Nie trzeba wspominać co z nimi zrobił Juventus. Nie potrafili wygrać w ostatnim meczu u siebie z ambitnym Spal i moim zdaniem są mocnym kandydatem do spadku. Jeśli Udinese dzisiaj nie wygra będzie można mówić o kryzysie tej drużyny.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#28 Betsson
Milos Raonic - Juan Martin Del Potro 2:6 3:6
TYP: będzie tie break @1,50 ⛔
Brayden Schnur - Denis Kudla 4:6 2:6
TYP: Kudla @1,50 ✅
@2,25 STAWKA: ⛔ 20,00 pln
Nie ma co się rozpisywać. Pierwszy mecz mega serwerów, często nie do przełamania. Bardzo duże prawdopodobieństwo tie breaka. W Drummondville wczoraj Kudla rozgromił Hitzlika i jest na tyle doświadczonym challengerowcem, że sądze, że spokojnie znajdzie sposób na każdego. Schnur gra bardzo solidnie ale nie wygra tego meczu.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#29 Betsson
▶ Jimi Manuwa - Jan Błachowicz Decyzja
TYP: Błachowicz @2,60 ✅
STAWKA: 20,00 pln
Stawiam na udany rewanż Błachowicza, w przypadku porażki ciężko będzie myśleć jeszcze o dynamicznej karierze w UFC, więc liczę, że mocno zmotywuje się do tej walki.
✅ 32,00 pln
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#30 Betsson
▶ Fabricio Werdum - Alexander Volkov KO/TKO
TYP: Volkov @2,55 ✅
STAWKA: 21,00 pln
Ah dam jeszcze na ruskiego, powinien powalczyć.
✅ 32,55 pln

Edit: UFC całkiem nieźle
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#32 Betsson
⚽ Leganes - Sevilla 5:4
TYP: Sevilla powyżej 4,5 rożnego @1,72
STAWKA: ⛔ 24,00 pln
W ostatnich 10 meczach tylko dwa razy Sevilla nie zdobyła pięciu rzutów rożnych. Zazwyczaj jest to maszynka do kornerów. Dzisiaj mogą się nie forsować po LM, ale linia przyzwoita więc szkoda nie spróbować.
Edit: Niesamowite, w 46 minucie były 4 rożne dla Sevilli i tak zostało mimo, że gonili wynik. Jakieś niesamowite rzeczy, piłka jak przy zmienionej fizyce nie wypadła ani razu przy atakach na róg.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#33 Betsson
▶ Biatlon sztafeta 4 x 7,5km 1 miejsce
TYP: Norwegia @1,75 ✅
STAWKA: 30,00 pln
✅ 22,50 pln
Francuzi dzisiaj nie stanowią najmniejszego zagrożenia bo nie biegnie Fourcade. W Rosji za to nie będzie Garaniczewa. Najgroźniejsi będa Niemcy, ale bieg odbywa się w Oslo, więc mocno liczę na gospodarzy.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#34 Betsson
▶ Konkurs indywidualny Vikersund HS240
TYP: Kamil Stoch zwycięzca @4,00 ⛔
STAWKA: ⛔ 10,00 pln
W takiej formie, nawet po gorszych wczorajszych skokach grzech nie postawić na Stocha w indywidualnym. Konkurs może być mocno loteryjny a Kamil jest zdecydowanie w formie życia więc może to wytrzymać najlepiej. U
#35 Betsson
▶ Johan Andre Forfang - Michael Eisenbichler
TYP: Forfang @1,65 ⛔
▶ Andreas Stjernen - Daniel Andre-Tande
TYP: Stjernen @1,60 ✅
@2,64 STAWKA: ⛔ 20,00 pln
Stawiam na Forfanga, który jest dużo solidniejszy od Niemca. Eisenbichler może sobie nagle spaść w słabych warunkach no i ta narta co mu ciągle lata jakby miała odpaść. Wydaje mi się niepewny. Stjernen od początku tutaj absolutne TOP3 i prawdopodobnie nie odda tutaj słabego skoku. Tande to samo co Eisenbichler. Jeśli nie powieje może być tragicznie, jak powieje może być rekord świata. Stawiam na solidność.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#36 Unibet
Keteryna Bondarenko - Alison Van Uytvanck 7:6 5:7 1:6
TYP: Van Uytvanck @1,87 ✅
STAWKA: 25,00 pln
✅ 21,75 pln
Oglądałem ostatnio kilka meczów Belgijki i jeśli podtrzyma formę z sezonu halowego to powinna to wziąć. Z Bondarenko nigdy nie wiadomo, może wygrać 2:0 i dostać w godzinkę odwrotnie. Typ bardziej na czutke bo o grze Van Uytvanck mało się da narazie powiedzieć jeśli chodzi o amerykańskie korty. W IW tylko pierwsza runda po zaciętym meczu z Putinceva, która rozegrała bardzo dobry turniej.
#37 Unibet
Lokomotiv Yaroslav - SKA St. Petersburg 1:4
TYP: Yaroslav +1.5 @1,60 ⛔
Brynas IF - Vaxjo 4:3
TYP: Vaxjo lub remis @1,26 ⛔
@2,02 STAWKA: ⛔ 27,00 pln
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#38 Unibet
▶ Lokomotiv Nowosybirsk - Noliko Maaseik 3:1
TYP: Maaseik +2.5 seta @1,8 ✅
STAWKA: 50,00 pln
✅ 40,00 pln
Pierwszy mecz 3-0 dla Belgów. Lokomotiv zawodzi ostatnio, zarówno w lidze jak i LM. Pewnie wygrają ale czy dadzą rade nie stracić seta? Wątpie. W ostatnim meczu sety wygrywane przez Noliko na przewagi, więc w ważnych momentach się nie wahają. Są zdecydowanie w stanie tutaj coś ugrać. Może nawet awans.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#39 Unibet
⚽ Polska - Nigeria 0:1
TYP: BTTS @1,97 ⛔
STAWKA: ⛔ 50,00 pln
Lubimy tracić bramki w eksperymentalnym ustawieniu. Dużo wskazuje, że dzisiaj zagramy trójką obrońców a z drugiej strony w podstawie ma wyjść Lewy. Dla mnie to oznacza, że coś strzelimy, ale potwornie też łatwo będzie dzisiaj stracić bramkę z taką drużyną jak Nigeria. Nawet jeśli to tylko mecz towarzyski.
Edit: Nieuznany gol dla Polski....chociaż karny dla Nigerii też wątpliwy.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#40 Unibet
Anastasija Sevastova - Viktoria Azarenka 6:3 4:6 1:6
TYP: Azarenka @1,67 ✅
STAWKA: 50,00 pln
✅ 33,50 pln
Białorusinka wraca do wielkiej gry. Liczę na jej waleczny charakter. Sevastova bardzo solidna ale miała problemy w poprzednich rundach i nie wyglądała moim zdaniem dobrze.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#41 Unibet
Agnieszka Radwańska - Viktoria Azarenka 2:6 2:6
TYP: Azarenka 2-0 @2,17 ✅
STAWKA: 25,00 pln
✅ 29,25 pln
Stawiam już dzisiaj bo kursy na Białorusinkę powinny spadać. Brutalna siła Azarenki zawsze była idealnym rozwiązaniem na grę Agnieszki. Niestety nie bez powodu mówi się o niej, że jest koszmarem Polki. Sądze, że tym razem będzie tak samo, mimo dłuższej przerwy Viktorii z tenisem. Radwańska nie zachwyciła mnie z Halep, która zmagała się we wcześniejszych rundach z kłopotami zdrowotnymi co na pewno miało wpływ na jej dyspozycję. Przykro stawiać na sromotną porażkę Polki ale niestety tak to widzę w tym meczu.
Edit: Tak jak przewidywałem. Niestety Agnieszka nie ma szans z takim siłowym tenisem jaki prezentuje Azarenka. Kupon bez najmniejszego stresu ale szkoda Polki, bo udowodniła, że prawie na pewno już nic ważnego w karierze nie wygra.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#42 Betsson
⚽ Niemcy - Brazylia 0:1
TYP: Brazylia strzeli @1,25 ✅
⚽ Polska - Korea Południowa 3:2
TYP: Polska @1,59 ✅
@1,99 STAWKA: 25,00 pln
✅ 24,75 pln
Taki kupon na dzisiejsze mecze towarzyskie. Każdy chyba wie, że po tym co się stało na MŚ w Brazylii dla Canarinhos nie będzie to zwykły mecz towarzyski. Już chyba w każdym następnym meczu z Niemcami, będą chcieli wymazać to co się stało na Maracanie. W meczu z Rosją zagrali bardzo dobrze w ofensywie i liczę, że spokojnie wsadzą przynajmniej jednego gola. Na pewno będą do tego dążyć. Mam nadzieję jeszcze, że Niemcy podejdą do tego meczu spokojnie bez jakiejś większej koncentracji. Co do naszej reprezentacji to graliśmy z Koreą dwa razy. Raz porażka na MŚ, raz remis to teraz czas na zwycięstwo. W ostatnich trzech meczach towarzyskich nie strzeliliśmy bramki i jesteśmy bez zwycięstwa, więc zaczęła się nerwówka. Gramy u siebie i jest to idealna okazja aby wprowadzić trochę spokoju przed ostatnimi przygotowaniami do mundialu. Korea to nie ogórki, ale też spokojnie w zasięgu. Trzeba w końcu zagrać dobrze w środku pola. Ma wyjść Zieliński, Romańczuk i Mączyński. Liczę na ambicje tych graczy i choćby skromne zwycięstwo Polski.
Edit: Brawo Zielu, ale druga połowa dramat.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#43 Unibet
Sloane Stephens - Angelique Kerber 6:1 6:2
TYP: Stephens @2,18 ✅
STAWKA: 20,00 pln
✅ 23,60 pln
Z tego co do tej pory prezentują obie panie to Sloane zdecydowanie lepiej znosi warunki, które są na kortach w Miami. Duży upał i ogromna wilgotność sprawiają problemy prawie wszystkim zawodnikom. Kerber mam wrażenie szczególnie, wczoraj cała lawina prostych błędów z Wang. Ciężka trzysetówka na pewno się na niej dzisiaj odbije. Szczególnie, że mecz wcześnie więc pewnie w bardzo trudnych warunkach. Stephens pokonała przekonująco Muguruzę 2:0. Urodzona na Florydzie, mieszka tutaj więc przyzwyczajona do takiej pogody. Naturalnie świetnie odnajduje się na &quot;swoich&quot; kortach. Moim zdaniem wszystko dzisiaj przemawia za Amerykanką. Kurs powinien spadać do samego meczu.
Edit: Miazga! Tak jak pisałem, Kerber bardziej chciała zejść z kortu do cienia niż myślała o wygraniu tego meczu. Oj ciężko będzie tutaj pokonać Stephens, zna korty i jest świetnie przystosowana do warunków.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#44 Unibet
Viktoria Azarenka - Karolina Pliskova 7:5 6:3
TYP: Powyżej 21,5 @1,86 ⛔
STAWKA: ⛔ 25,00 pln
Zmieniłem zakład w ostatnim momencie i pewnie będę żałował. Miałem stawiać czysta Białorusinkę ale dam over gemowy. Pliskova mimo, że zupełnie nie przekonuje w tym turnieju i gra moim zdaniem wręcz słabo to dalej świetnie serwuje i zawsze może się zerwać w każdym momencie. Nie wiem jak zareaguje na taką gre Azarenka po przerwie. Moim zdaniem gra świetnie i powinna to wziąć, ale nie wykluczam np. jakiś dziwnych tie breaków w tym meczu. Viktoria na pewno nie podda sie bez walki i myślę, że jeśli Czeszka utrzyma formę serwisową to będziemy mieli tutaj sporo gemów.
Edit: OMG, wiedziałem. Azarenka wygrywa zgodnie z planem a over nie wchodzi ..... jednym gemem.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Postanowiłem po ostatnim pechowym kuponie zrobić podsumowanie marca. Nie widzę nic ciekawego na Miami dzisiaj, ponadto nie ma żadnej piłki nożnej godnej uwagi. Na 99% pojawią się jakieś typy na weekend, ale będziemy je już liczyć do kwietnia, ponieważ na samym początku wyjeżdżam do USA i nie będę w stanie zrobić wtedy podsumowania. Tak więc w tym miesiącu wyszło to tak:
MARZEC 2018
KUPONY: 13 / 11

Suma Stawek: 647,00 pln
Suma Wygranych: 743,10 pln

Kasa: ✅ 96,10 pln

Yield: ✅ 14,86%
Okej, dla informacji w statystykach nie zawarłem kuponu #20, gdyż tak jak zaznaczyłem przed wpisaniem typów był to freebet od bukmachera i nic na nim nie straciłem. Ponadto nie gram tripli jak widzicie po wysokich kursach. Natomiast jeśli ktoś chce mieć absolutny obraz mojej gry, bardzo proszę od zarobionych pieniędzy odjąć 20,00 pln. Co do samej gry, to jestem umiarkowanie zadowolony. Trochę pecha jak w ostatnim kuponie jeden gem w meczu, albo 1 rożny w kuponie z Sevilla przez całą drugą połowę. Był też fart, jak gole w końcówkach Jagielloni czy chociażby wczoraj Polski. Szczęście i pech w końcu się wyrówna, ważne, żeby zostać z głową przy swoim i nie dokładać do interesu a zarabiać choćby małe pieniądze. Powtarzam to jak mantre, ale ja bukmacherką się bawię i w pełni rozumiem, że dla kogoś zysk w postaci 96,00 pln jest śmieszny, mnie on satysfakcjonuje. Pozdrawiam tych co śledzą temat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom