>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Droga do Mundialu 2018

islandski 905

islandski

Użytkownik
KWIECIEŃ 2018

#45 Unibet
Pablo Carreno Busta - Kevin Anderson 6:4 5:7 7:6
TYP: Carreno Busta +1.5 seta @1,65 ✅
STAWKA: 30,00 pln
✅ 19,50 pln
Moim zdaniem dzisiaj obejrzymy przełamanie Hiszpana w spotkaniach z Andersonem. Obaj panowie mierzyli się ze sobą aż 4 razy w przeciągu ostatniego roku. Wszystkie spotkania wygrał Anderson, niektóre z problemami. Tutaj w Miami lepiej wygląda jednak Carreno Busta. Nie stracił jeszcze seta, imponuje bieganiem i efektownymi zagraniami. Anderson dawał się przełamywać już tutaj takim zawodnikom jak: Tiafoe i Khachanov. Wiadomo, że są to mega wschodzące gwiazdy ale Hiszpan im w tym momencie niczym nie ustępuje. Nie zagram na czysty win Busty, chociaż kusi ale seta powinien spokojnie zabrać reprezentantowi RPA.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#46 BAH
▶ Lotos Trefl Gdańsk - Czarni Radom 128pkt
TYP: Powyżej 166.5 @1,58 ⛔
▶ Baskonia - Maccabi Tel Aviv 83:72
TYP: Baskonia -4.5 @1,29 ✅
@2,04 STAWKA: ⛔ 21,60 pln
Ostatni raz wynik &quot;do zera&quot; między Treflem a Czarnymi Radom padł 4 lata temu. Zazwyczaj mecze między tymi zespołami są na styku i tak przewiduję, że będzie i tym razem. Radomiacy to nie chłopcy do bicia i urywali sety już choćby Zaksie i Jastrzębskiemu, a z Resovią wygrali na czysto. Lotos rzeczywiście jest bardzo silny u siebie, szczególnie jak Mika ma dzień ale oby nie tym razem. W meczu Euroligi spotkanie sąsiadów z tabeli, ale w zupełnie różnej formie. Baskonia ma serie 9 meczów wygranych i jest w fenomenalnej formie. Maccabi zanotowało ostatnio zwycięstwo ale w lidze krajowej, w pucharach idzie im ostatnio bardzo kiepsko. Biorę taki lekki handicap na Baskonię.
Edit: 4 lata ugrywali seta, dzisiaj straszny wp****
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#47 BAH
Alexander Zverev - Borna Coric 6:4 6:4
TYP: Zverev @1,65 ✅
STAWKA: 40,00 pln
✅ 26,00 pln
Niby ryzykownie ale nie mogę nie postawić tutaj na Niemca. Coric gra tutaj solidnie korty są wolniejsze niż na IW i bardziej mu sprzyjają ale Zverev to Zverev i jak to Niemcy na mundialu rozkręca się z meczu na mecz. 2:0 z Kyrgiosem robi wrażenie, ale tak jak mówią eksperci nie sugerowałbym się zbytnio tym meczem bo kangurowi jak zwykle odbiła palma. Nie zmienia to faktu, że swoje szanse Niemiec wykorzystał, potencjał od Chorwata ma zdecydowanie większy i moim zdaniem w tej fazie turnieju całego meczu mu nie odda. Oglądałem mecz Corica z Shapovalovem i stał na niezwykle niskim poziomie. Kanadyjczyk w końcowych gemach serwował seryjnie duble a i tak Coric nie mógł tego wykorzystać. Takich prezentów ze Zverevem nie będzie to jest pewnik, dlatego po takim kursie czyste zwycięstwo Niemca biorę w ciemno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
islandski 905

islandski

Użytkownik
#48 BAH
Boston Bruins - Tampa Bay Lightening 4:2
TYP: Obie strzelą w drugiej tercji @2,16 ⛔
STAWKA: :⛔ 20,00 pln
Typ na czutkę. Obie drużyny są po niespodziewanych porażkach. Po spokojnym początku przewiduje tutaj kilka goli. Mecz na absolutnym szczycie konferencji. Wielkie emocje i oby piękne widowisko dzisiaj w Bostonie.
Edit: Znowu zabrakło szczęścia, bramka w 1 minucie tercji dla Błyskawic a Bruins nic nie strzelili tylko w tej.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#49 Unibet
Jurgen Zopp - Zdenek Kolar 2:6 6:3 6:2
TYP: Powyżej 22.5 @1,84 ✅
STAWKA: 30,00 pln
✅ 25,20 pln
Dla mnie tutaj typowy mecz na over gemowy. Zopp wprawdzie wygrał 2:0 w ostatnim starciu z Gerasimowem, ale spójrzmy kiedy groźny Białorusin ostatnio grał na dobrym poziomie. W ogóle ostatni mecz przed tym turniejem zagrał w sierpniu 2017 roku... więc jednak trochę minęło. W pierwszej rundzie stracił seta z Millotem, a później Francuz skreczował. Oglądałem fragmenty pierwszego seta i Estończyk miał spore problemy z jedynką. Więc dla mnie odpada tutaj scenariusz, że przejedzie się po Kolarze, który również swoją grę opiera na serwisie. Czech odprawił wcześniej Safwata i Setkica i ewidentnie się rozkręca. Myślę, że będą tutaj trzy sety, jeśli nie to przynajmniej dwa bardzo zacięte.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
islandski 905

islandski

Użytkownik
#50 Unibet
Dennis Novak - Richardas Berankis 6:7 6:7
TYP: Berankis -1.5 seta @1,86 ✅
STAWKA: 27,00 pln
✅ 23,22 pln
Berankis lubi dostać zwarcia w ważnych momentach ale tutaj wygląda bardzo solidnie. Dwa mecze bez straty seta póki co i dzisiaj myśle, że to samo zrobic z Austriakiem. Wiemy, że Berankis powinien byc dużo wyżej w rankingu i spokojnie grać w ATP a nie w challach we Francji. Novak też jeszcze seta nie stracił, w ostatnim meczu pewnie pokonał Barrere, którego oglądałem w 1 rundzie i grał beznadziejnie. Jeśli Litwin będzie tak trzymał piłkę jak w meczach z Janvier czy Majchrzakiem w poprzednich rundach to spokojnie to weźmie na czysto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
islandski 905

islandski

Użytkownik
#51 Unibet
▶ Indykpol AZS Olsztyn - Onico Warszawa 181pkt
TYP: Powyżej 161.5 @1,40 ✅
▶ Panathinaikos - Valencia Basket Club 75:56
TYP: Panathinaikos - 4.5 @1,32 ✅
@1,85 STAWKA: 25,00 pln
✅ 21,25 pln
Krótko i na temat. Zarówno Olsztyn jak i Warszawa walczą o rozstawienie w Play Offach, nie ma mowy o odpuszczaniu tutaj choćby jednego punktu. Potencjał obu zespołów na podobnym poziomie, więc można się spodziewać niezłej młucki i może nawet 5 setów. Panathinaikos dzisiaj moim zdaniem przejedzie się po Valenci. H2H niekorzystne ostatnio dla Greków co ich bardziej zmobilizuje. Najważniejszym argumentem do tego typu jest sporta ilość kontuzji i wykluczeń w zespole hiszpańskim przed tym meczem.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#52 Unibet
⚽ Bologna - AS Roma 3kartki
TYP: Bologna powyżej 2.5 kartki @2,63 ✅
STAWKA: 21,00 pln
✅ 34,23 pln
Mecz niby bez większej stawki ale Bologna co oglądam ich mecz bardzo łatwo łapie kartki. Często też czerwone i w takim meczu, gdzie Roma będzie dominować i utrzymywać się w większości przy piłce spokojnie jestem w stanie uwierzyć tutaj w trzy żółtka dla gospodarzy. Kurs na to jest naprawdę dobry a prawdopodobieństwo moim zdaniem wysokie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
islandski 905

islandski

Użytkownik
#53 Unibet
⚽ Bruk-Bet Nieciecza - Cracovia 2:0
TYP: Cracovia lub remis @1,36 ⛔
⚽ Górnik Zabrze - Sandencja Nowy Sącz 2:2
TYP: Górnik @1,65 ⛔
@2,24 STAWKA: ⛔ 20,00 pln
Zarówno Termalica jak i Sandencja walczą rozpaczliwie aby polepszyć swoją sytuację przed decydującą fazą rozgrywek Ekstraklasy. Problem jest taki, że nikt im za darmo punktów nie odda a piłkarsko są moim zdaniem dużo słabszymi zespołami od swoich dzisiejszych rywali. Probierz i jego Cracovia ma też ogromną motywację aby z sytuacji beznadziejnej nagle znaleźć się w czołowej ósemce i zagrać w grupie mistrzowskiej. Cracovia przeżywa dobre tygodnie i przynajmniej remis wywieziony z Niecieczy to moim zdaniem obowiązek. Szczególnie, że obrona Niecieczan to ostatnio dramat. W 4 ostatnich spotkaniach tracili za każdym razem przynajmniej dwie bramki, a zdarzało się jak u siebie z Pogonią aż 4. Górnik złapał zadyszkę i jest obecnie 5 meczów bez zwycięstwa ( nie liczę walkowera z Piastem). Jak nie z Sandencją u siebie to ja cię proszę z kim. Idealna okazja na trzy punkty i liczę, że tym razem Zabrzanie w końcu zagrają na miarę swoich możliwości. Kurzawa podbudowany dobrymi występami w reprze, może Angulo się odblokuje. Oby!
Edit: To jest właśnie Ekstraklasa! Możesz analizować cały dzień a później wyciągasz monete z kieszeni i sobie losujesz bo to i tak nie ma sensu.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#54 Betsson
⚽ Bayern Monachium - Borussia Dortmund hattrick i 6:0
TYP: Lewandowski strzeli i jego drużyna wygra @2,00 ✅
STAWKA: 20,00 pln
✅ 20,00 pln
Na takie mecze właśnie oszczędzany jest &quot;Lewy&quot;. Przeciwko swojemu byłemu klubowi motywuje się podwójnie i wygląda w tych meczach świetnie. W ostatnim spotkaniu z BVB ustrzelił dublet a Bayern wygrał 3:1 będąc zespołem zdecydowanie lepszym. W Der Klassiker to, że Bayern ma dawno zapewniony tytuł nie ma znaczenia. Nikt tutaj nogi nie będzie odstawiał a w takim wypadku Bawarczycy są zespołem obecnie zdecydowanie lepszym i na Allianz powinni spokojnie wygrać z odwiecznym rywalem.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#55 Unibet
▶ Anthony Joshua - Joseph Parker Decyzja Joshua
TYP: Powyżej 6.5 rundy @1,67 ✅
STAWKA: 55,00 pln
✅ 34,85 pln
Promocja Unibetu. Freebet na walke do 55.00 pln. Typ normalnie wliczę do statystyk, ponieważ to samo bym tutaj postawił za normalne pieniądze. Co raz więcej ekspertów wypowiada się ostrożnie typując tę walkę. Joshua jest mega faworytem, ale jest to walka unifikacyjna, więć rzadko to się kończy odrazu. Obaj muszą mieć do siebie szacunek więc licze na kilka rund rozpoznawczych. Słyszałem też wypowiedzi, że Parker ma mega mocną szczękę i ogólnie jest niedoceniany. Stawiam, że wytrzyma tutaj do 7 rundy.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#56 BAH
⚽ Juventus Turyn - AC Milan 3:1
TYP: Juventus strzeli pierwszy @1,46 ✅
⚽ Arka Gdynia - Legia Warszawa 1:0
TYP: Legia lub remis @1,30 ⛔
@1,90 STAWKA: ⛔ 26,00 pln
Ostatni już kupon na ten mega sportowy dzień. Stawiam, że Juve strzeli pierwsze bo taki będą mieli plan na ten mecz. Strzelić szybko bramkę i grać swoje jak to mają w zwyczaju. Przed nimi mecz w ćwierćfinale LM z Realem i trzeba zagrać, wygrać ale też bez jakiejś wielkiej męczarni. Juve tutaj nic nie odpuści, Napoli jest bardzo blisko i nie wolno sobie pozwolić na rozluźnienie. Co do Legii to boli mnie stawiać taki kurs w Ekstraklasie, ale wierzę, że po takiej porażce jak z Wisłą, nikt w Warszawie nie będzie tolerował drugiej takiej wpadki z rzędu i zdobędą w Gdyni choćby jeden punkt.
Edit: Z ostatnich dni typowania, wszystkie złe typy to Ekstraklasa. Chyba trzeba odpuścić to gówno... cały dzień chciałem to połączyć z PSG i wybrałem Ległę
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#57 Unibet
Constant Lestienne - Ricardas Berankis 2:6 7:5 4:6
TYP: Lestienne +1.5 seta @1,41 ✅
Alexander Zverev - John Isner 7:6 4:6
TYP: Isner +1.5 seta @1,48 ✅
@2,09 STAWKA: 23,00 pln
✅ 25,00 pln
Kupon na dzisiejsze finały w St. Brieuc i Miami. Lestienne zagrał świetny mecz z Baghdatisem i wygrał 2:0. Berankis gra tutaj solidnie jak opisywałem we wcześniejszych postach, ale tutaj skłaniałbym się ku gospodarzowi. Wygląda jeszcze lepiej i typ, że weźmie przynajmniej jednego seta uważam za wielce prawdopodobny. W Miami, również stawiam w kierunku gospodarza. Big John ma wielka szansę w końcu wygrać turniej Masters i będę mu bardzo w tym kibicował. Serwis siedzi jak chyba nigdy w karierze i żaden z poprzednich rywali Amerykanina nie mógł się temu przeciwstawić. Kompletnie zniwelował grę Chunga czy Del Potro. Czy młody Niemiec zagra aż tak dobrze, żeby tutaj pokonać Isnera gładko 2-0? Wątpie. Nie przy takiej grze i nie w USA.
#58 Unibet
⚽ Arsenal - Stoke 11
TYP: Powyżej 9.5 rzutów rożnych @1,40 ✅
⚽ Chelsea - Tottenham 0
TYP: Gospodarze powyżej 1.5 kartki @1,56 ⛔
@2,18 STAWKA: ⛔ 30,00 pln
W spotkaniach między zespołami Arsenalu i Stoke pada mega dużo rożnych. We wszystkich ostatnich spotkaniach ta linia została pokryta zupełnie bez problemu, a czasami padało po 14-16 rożnych. Nie wiem kiedy ostatnio padło między nimi mniej niż 10 rożnych bo skończyłem przewijać. Na pewno byłby to duży pech jakby akurat dzisiaj nie pokryli tej dość niskiej jak na PL lini. Co do derbów Londynu to w ostatnich latach rządzi Chelsea. Teraz sytuacja jest trochę inna. Tottenham wypadł z Ligi Mistrzów i będzie to dla nich priorytetowy mecz w tym sezonie. Grają bez Harrego Kane&#39;a, ale na bank zostawią serducha na boisku. Spodziewam się ostrego spotkania i wiem, że Chelsea będzie miała trochę problemów w obronie i mam nadzieje, że połapią jakieś kartki próbując np zatrzymać Sona w wyprowadzaniu kontry czy może zwyczajnie puszczą im nerwy jak to w derbach.
Edit: Świetne Derby, 1 kartka... Chelsea bez ambicji a Andre Mariner nie wziął kartek z domu
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Eh sytuacja wygląda tak, że spędziłem cały kwiecień w Stanach Zjednoczonych. Nie wiem czy wiecie, ale sytuacja tam wygląda tak, że logowanie stamtąd jest traktowane jako zbrodnia przez buki. Zablokowano mi moje wszystkie konta z hajsem i nie pozwolono tam grać. Stąd też przymusowa przerwa. Po walce odblokowałem już część kont i gramy w maju. Krótkie podsumowanie tych kilku typów w kwietniu:
KWIECIEŃ
Kupony: 10/5
Stawki: 416,60 pln
Wygrane: 559,61 pln
Kasa: ✅ 143,01 pln
Yield: ✅ 34,32%
Okej pomimo tych zawirowań ze zmianą kontynentu, znowu nie dołożyłem do zabawy a zarobiłem niewielką kwotę. Oczywiście nic nie można powiedzieć o tym miesiącu, bo oddałem tylko kilka typów. Cieszy zysk, złości brak możliwości dalszej gry bo czułem, że to mógł być naprawdę dobry miesiąc. Lecimy dalej


MAJ

#60 Unibet
Katerina Siniakova - Petra Kvitova 3:6 3:6
TYP: Kvitova 2-0 @1,87 ✅
STAWKA: 25,00 pln
✅ 21,75 pln
Wczoraj Siniakova zostawiła trochę za dużo sił w meczu z Alexandrovą. Mecz z Petkovic też nie nalezał do łatwych, mimo że bez straty seta. Kvitova dwa mecze na czysto i myślę, że tak samo zje dzisiaj swoją rodaczkę. To pierwszy ich pojedynek w karierze.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#61 Betsson
Jana Fett - Ajla Tomljanovic 6:3 3:6 3:6
TYP: Tomljanovic @1,71 ✅
STAWKA: 33,00 pln
✅ 23,43 pln
Dla mnie tutaj bez wątpliwości Australijka. Oglądałem wczoraj cały mecz Jany Fett z Magdą Fręch i jeśli spotka się z kimś kto gra trochę bardziej agresywnie niż Polka to się pogubi. Fręch wystawiała jej balony do skończenia na środek kortu. Tomljanović tutaj wygląda pewnie, szczególnie w ostatnim wygranym gładko meczu z Flipkens. Spodziewałem się kursu 1.50 na Ajlę.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#62 Unibet
⚽ Atletico Madryt - Arsenal 1:0
TYP: Atletico powyżej 1.5 @1,97 ⛔
STAWKA: ⛔ 27,40 pln
Widać było w pierwszym spotkaniu jak bardzo zależy Atletico i Simeone aby wygrać Ligę Europy. Kadrowo i doświadczeniem zdecydowanie przewyższają Arsenal. Zazwyczaj grają minimalistycznie, ale moim zdaniem takiej drużynie jak The Gunners spokojnie są wstanie wsadzić dwie bramki u siebie. Szczególnie jeśli będą prowadzić i Arsenal będzie musiał się otworzyć. Kurs mnie zdziwił pozytywnie.
Edit: Typowy minimalizm Atletico, Arsenal też nie pomógł. Szanse były i to sporo..
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#63 Betsson
Malik Jaziri - Jiri Vesely 3:6 6:4 6:1
TYP: Jaziri @1,75 ✅
STAWKA: 30,00 pln
✅ 22,50 pln
Jaziri zaczął sezon ziemny jak na siebie niesamowicie. Już zimą widać było u niego dobrą formę między innymi w Dubaju. Na ziemi gra jeszcze lepiej, w Barcelonie przegrał dopiero z Dimitrowem a miał meczową przy własnym serwisie i to zepsuł. Vesely to typowy ziemniak, ale wczoraj z Monteiro nie widziałem u niego żadnego błysku i raczej Brazylijczyk się zagotował w najważniejszych momentach.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#64 Betsson
⚽ Amiens - PSG 2:2
TYP: Amiens +2 @2,01 ✅
STAWKA: 26,00 pln
✅ 26,26 pln
Mocno liczymy, że PSG już na wakacjach. Zero motywacji, jak wygrają to minimalnie. Amiens też już pewne utrzymania ale na pewno na taki mecz przyjdzie pełny stadion i gospodarze nie będa mogli go olać.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#65 Betsson
⚽ Girona - Eibar 1:4
TYP: Girona @2,04 ⛔
STAWKA: ⛔ 33,00 pln
Girona jeszcze teoretycznie walczy o europejskie puchary. Eibar ma 4 punkty mniej i większość punktów w tym sezonie zdobył na własnym stadionie. Obie drużyny ostatnio prezentują się słabo, jednak liczę, że gospodarze wyjdą mocno zmotywowani żeby doścignąć Seville i zagrać w Europie w przyszłym sezonie.
Edit: Kompromitacja Girony w bardzo ważnym dla nich meczu!
 
Do góry Bottom