>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Droga do Mundialu 2018

islandski 905

islandski

Użytkownik
#66 Unibet
⚽ Girona - Eibar 6:5
TYP: Girona powyżej 4.5 RR @1,87 ✅
STAWKA: 25,00 PLN
✅ 21,75 PLN
Dokładam jeszcze rzuty rożne na gospodarzy. Linie u siebie pokrywali w ostatnich meczach. Jeśli nie będzie szło ze skutecznością to przynajmniej będą atakować i liczyć na stałe fragmenty gry.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#67 Betsson
Maximilian Marterer - Phillip Kohlschreiber 2:6 4:6
TYP: Kohlschreiber 2-0 @1,80 ✅
STAWKA: 28,00 PLN
✅ 22,40 PLN
Nie widzę tutaj szans dla Marterera. Kohlschreiber gra tutaj co roku świetnie i tym razem jest nie inaczej. Wczoraj rozjechany Bautista Agut, który przecież jest świetny na mączce. Dzisiaj również przewiduje łatwe zwycięstwo Phillipa. Spokojnie moim zdaniem zneutralizuje serwis Marterera tak jak to zrobił ze Zverecem i Karlovicem.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#68 Betsson
Elise Mertens - Ajla Tomljanovic 6:2 7:6
TYP: Mertens 2-0 @1,65 ✅
Elina Vesnina - Karolina Pliskova 4:6 2:6
TYP: Pliskova @1,23 ✅
AKO: 2,03 STAWKA: 25,00 PLN
✅ 25,75 PLN
Kolejny finał w którym przewiduję ostre baty. Mertens tutaj nie ma litości i masakruje pokolei rywalki. Tomljanovic wygrała jakimś cudem z Krunic, ale to jest poziom niżej od Belgijki. Pliskova wygrała Stuttgart i odpoczęła sobie spokojnie odpuszcając ostatni tydzień. Dzisiaj wraca i powinna udowodnić jak mocna będzie w tym sezonie na kortach ziemnych.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#69 Betsson
⚽ Udinese - Inter 0:4
TYP: Inter powyżej 1.5 @1,75 ✅
STAWKA: 30,00 PLN
✅ 22,50 PLN
Inter jeszcze będzie próbował doścignąć Lazio i Romę i spróbować zagrać w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Roma ma na rozkładzie jazdy Juventus, więc nie jest to misja niemożliwa bo strata punktowa to tylko 4 oczka. Ponadto Mauro Icardi walczy o dogonienie Immobile w klasyfikacji najlepszych strzelców. Jeśli mają się spełnić obietnice czarno-niebieskich to muszą dzisiaj wsadzić w Udine przynajmniej dwie bramki.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#70 Betsson
⚽ FC Barcelona - Real Madryt 1:1
TYP: Real strzeli w 1 połowie @1,86 ✅
STAWKA: 28,00 PLN
✅ 24,08 PLN
We wszystkich najważniejszych meczach w tym sezonie Real strzelał bramki bardzo szybko. Wiedzą jak to robić i wykorzystać błąd rywala. Dzisiaj będą bardzo zmotywowani, żeby pokazać Barcy, że nie są aż tak gorsi jak wskazują punkty w tabeli. Barca w tym sezonie wcale nie taka mocna jakby się wydawało, pokazało to już kilka drużyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
islandski 905

islandski

Użytkownik
#71 Unibet
⚽ FC Barcelona - Real Madryt 6:5
TYP: Real powyżej 4.5 RR @1,83 ✅
STAWKA: 40,00 PLN
✅ 33,20 PLN
Tutaj tak samo proste wyjaśnienie. Real to maszynka do rzutów rożnych. Oczywiście w meczach na których im zależy. 5 to niska linia, która Królewscy potrafią pokryć w jednej połowie. Wiadomo, że to Barca i będzie trzymała piłkę i nie dawała tyle szans na bokach. Ale mimo wszystko zawsze jestem w stanie uwierzyć, że Real zdobędzie 5 rzutów rożnych.
Edit: Niesamowite!! Do 80&#39; nie było żadnego rogu dla Realu i seria w samej końcówce. Maj musi być mój!
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#72 Unibet
Petra Kvitova - Monica Puig 22
TYP: Powyżej 17.5 @1,38 ✅
Evgeny Donskoj - Stefanos Tsitsipas 35
TYP: Powyżej 18.5 @1,30 ✅
AKO: 1,80 STAWKA: 30,00 PLN
✅ 24,00 pln
Żadna z tych par nie jest tak jednostronna jak pokazują kursy. Kvitova to wygra ale Puig w Madrycie powalczy. Nawierzchnia jest trochę szybsza niż w np. w Pradze, gdzie ostatnio wygrywała Czeszka. Tsitsipas przeżywa najlepszy okres w karierze, ale rzadko masakruje rywali. Często też traci sety jak np. z Carballesem Baena. Spokojnie myślę, że te linie powinny zostać pokryte.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#73 Unibet
Boston Celtics - Philadelphia 76ers
TYP: Philadelphia @2,00
STAWKA: 25,00 PLN
Wszystkie mecze w serii na styku, myślę że Phila po ostatnim zwycięstwie trochę uwierzy, że da się pokonać Celtics i wygra chociaż jeszcze jeden mecz w tym pojedynku. Jeśli dzisiaj zwyciężą zrobi się troche nerwowo. Tak czy siak myślę, że Boston to zamknie ale jeszcze nie teraz. Widać było jak zależy obu drużynom w ostatnim spotkaniu same przepychanki i dużo ostrych zagrań. Za dużo żeby to się skończyło 4-1.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Po tym typie statystyki za maj
#74 Unibet
Anett Kontaveit - Sloane Stephens
TYP: Kontaveit @1,78
STAWKA: 30,00 PLN

Estonka po zwycięstwie nad Kvitovą jeszcze bardziej uwierzy w siebie. To nie jest nawierzchnia dla Amerykanki i moim zdaniem tutaj zdecydowanie Kontaveit jest faworytką. Sloane sezon ziemny zaczęła tragicznie, w Paryżu idzie jej lepiej ale dalej się męczy. Sporo trzysetówek a Kontaveit to zdecydowanie najtrudniejsza przeszkoda do tej pory. Moim zdaniem nie do przejścia.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
MAJ
Kupony: 11/4

Stawki: 435,40 PLN
Wygrane: 587,62 PLN
Kasa: ✅
152,22 PLN

Yield:
✅ 34,96%
Znowu może nie za dużo grania, ale zysk jest i to cieszy. Ostatnie dwa nietrafione kupony popsuły trochę ogólny zysk. Z czerwcem poczekałem już do mundialu, ponieważ okres przed wielkim turniejem zawsze wypadał słabo u mnie. Zwiększę trochę stawki na Mundial, na który tak czekałem. Kupony z niego będą specjalnie oznaczone kolorem złotym i turniej będzie miał u mnie w temacie osobne podsumowanie. Oczywiście czerwiec jako całość też podsumuję, ponieważ będzie też troche tenisa, którego bardzo lubie stawiać.
JEDZIEMY Z MUNDIALEM!!!
#75 Unibet
⚽ Rosja - Arabia Saudyjska 5:0
TYP: Rosja powyżej 1.5 @1,76 ✅
STAWKA: 55,00 PLN ✅ 41,80PLN
#76 Unibet
⚽ Rosja - Arabia Saudyjska 5:0
TYP: Rosja powyżej 2.5 @3,60
STAWKA: 20,00 PLN ✅ 52,00PLN
#77 Unibet
⚽ Rosja - Arabia Saudyjska
TYP: Przyznany zostanie rzut karny @3,75 ⛔
STAWKA: 25,00 PLN ⛔
Pierwszy mecz mundialowy już dzisiaj. Stawiam typy trochę ryzykowne, ale moim zdaniem realne. To prawda Rosja jest najsłabsza w ostatniej historii w występach na wielkich turniejach, ale na litość Boską oni grają u siebie mecz otwarcia z Arabią Saudyjską. Nikt mi nie wmówi, że nie są w stanie takiej drużynie strzelić 2-3 bramek. Pomimo braku formy to byłby blamaż, gdyby nie wygrali z Azjatami u siebie w Moskwie. Co do typu na rzut karny, opieram się tutaj na technologii VAR. Widzieliśmy jak w meczu Polski z Litwą pięknie to zadziałało. Sytuacja gdzie ręka zazwyczaj przechodzi zupełnie niewidoczna dla nikogo, tutaj oznacza karnego ponieważ sędzie może cofnąć akcję. Moim zdaniem prawdopodobieństwo karnych na tym mundialu znacznie wzrasta. Powodzenia!
Mecz: ✅ 68,80PLN
No i cudo! zabrakło przypadkowego karnego ;)
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#78 Unibet
⚽ Peru - Dania
TYP: Dania powyżej 4.5 RR @1,68 ✅ 7 RR
⚽ Chorwacja - Nigeria
TYP: Chorwacja powyżej 4.5 RR @1,38 ✅ 6 RR
@2,28 STAWKA: 40,00 PLN ✅ 51,20PLN
Stawiam dzisiaj na rogi dla europejskich drużyn. Z moich obserwacji poziom w Europie jest po prostu co raz wyższy a na innych kontynentach niekoniecznie. Myślę, że w miare przebiegu meczu Dania i Chorwacja będą nabierały pewności siebie i coraz groźniej atakowały. Stałe fragmenty gry będą wtedy się sypać. Linie niezbyt wysokie a kurs ładny wyszedł.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#79 Unibet
⚽ Kolumbia - Japonia
TYP: Kolumbia powyżej 3.5 RR @1,23
⚽ Polska - Senegal
TYP: Senegal powyżej 1.5 kartki @1,72
@2,12 STAWKA: 45,00 PLN
Dzisiaj widzę taki kupon. Kolumbia jest znacznym faworytem z Japonią i na pewno będą czuli presje i starali się atakować. Skrzydła mają bardzo silne i to tam będzie prawdopodobnie szło najwięcej piłek. 4 rogi przez cały mecz spokojnie do zrobienia. Co do meczu Polaków, to nie będę tutaj typował wyniku spotkania. Obejrzę z przyjemnością bo nie wiem czego się tutaj spodziewać po naszej kadrze. Wiem, że Senegal to fizole i 2 kartki powinni zdobyć, szczególnie jeśli chcą pokryć dobrze Lewego. Sędziowie dają na tym mundialu mało kartek, ale przez to mamy fajne kursy na &quot;tylko&quot; dwie kartki.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#79 Unibet
⚽ Kolumbia - Japonia
TYP: Kolumbia powyżej 3.5 RR @1,23 ⛔ 3
⚽ Polska - Senegal
TYP: Senegal powyżej 1.5 kartki @1,72 ✅ 2
@2,12 STAWKA: 45,00 PLN ⛔
Dzisiaj widzę taki kupon. Kolumbia jest znacznym faworytem z Japonią i na pewno będą czuli presje i starali się atakować. Skrzydła mają bardzo silne i to tam będzie prawdopodobnie szło najwięcej piłek. 4 rogi przez cały mecz spokojnie do zrobienia. Co do meczu Polaków, to nie będę tutaj typował wyniku spotkania. Obejrzę z przyjemnością bo nie wiem czego się tutaj spodziewać po naszej kadrze. Wiem, że Senegal to fizole i 2 kartki powinni zdobyć, szczególnie jeśli chcą pokryć dobrze Lewego. Sędziowie dają na tym mundialu mało kartek, ale przez to mamy fajne kursy na &quot;tylko&quot; dwie kartki.
Jednego rogu zabrakło :/
#80 Unibet
Lukas Lacko - Cameron Norrie 2:0
TYP: Norrie @2,00 ⛔
STAWKA: 45,00 PLN ⛔
Norrie u siebie. Wczoraj Słowak mordował długą trzysetówkę ze Schwartzmanem, który wiadomo, że na trawie nie istnieje.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#81 Unibet
⚽ Hiszpania - Rosja 1:1
TYP: Hiszpania @1,60
STAWKA: 50,00 PLN ⛔
Nie mam ostatnio pomysłu co ruszyć z tym mundialem. Tutaj wybieram najprostszą opcję. Rosja nie jest mocna. Mecze z Arabią i Egiptem o niczym nie świadczą, Urugwaj już ich zweryfikował. Hiszpania nie jest na tym mundialu w najwyższej formie, ale dalej w środku pola jest to maszynka. Isco, Asencio, Iniesta i Silva. Same te nazwiska powinny nam wskazać zdecydowanego faworyta w tym meczu. Jeśli nie będzie wałków jak w Korei, to dzisiaj wygrają goście.
Edit: Tak słabej Hiszpanii nie było w tym wieku. Na pewno zmiana trenera tuż przed mundialem miała wpływ, ale i tak takiej bezradności w ataku pozycyjnym kompletnie się nie spodziewałem!
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#82 Unibet
⚽ Chorwacja - Dania 3
TYP: Chorwacja powyżej 5.5 RR @2,04 ⛔
STAWKA: 30,00 PLN
#83 Unibet
⚽ Chorwacja - Dania 0
TYP: Chorwacja powyżej 1.5 kartki @1,68 ⛔
STAWKA: 40,00 PLN
Patrząc na te mecze mundialowe stawiam tutaj odwrotnie do logiki, że Chorwaci nie przejadą się po duńczykach. Liczę na jakąś głupią bramkę dla Danii i obronę Częstochowy. Chorwaci mają gorącą krew i patrząc na takiego Mandzukica czy Lovrena to przy niekorzystnym obrocie spraw będą łapać kartki. Argentyna, Hiszpania, Niemcy, Portugalia za burtą aż nie chce mi się myśleć co dalej!
Edit: Katastrofa. W ostatniej chwili zmieniłem BTS, który siadłby w 4 minuty na te rogi nieszczęsne. Przyszedł w koncu słabszy okres, szkoda że podczas wielkiego turnieju. No nic trzeba wziąć to na klate i spróbować grać spokojnie do końca lipca. Podsumowanie Czerwca zrobie w następnym poście. Typy na Chorwacje wliczam już do lipca.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Dzisiaj zaczyna się Wimbledon! Również w moim temacie będzie to turniej z osobnym podsumowaniem. Kupony z tego turnieju będą oznaczone kolorem zielonym ????
#84 Unibet
Jan Lennard Struff - Leonardo Mayer 3:2
TYP: Struff @2,60 ✅
STAWKA: 50,00 PLN ✅ 80,00PLN
#85 Unibet
Phillip Kohlschreiber - Evgeny Donskoj TYP: Kohlschreiber @1,18 ✅ 3:0
Gilles Muller - Michael Mmoh TYP: Powyżej 3.5 seta @1,70 ✅ 3:2
@2,01 STAWKA: 50,00 PLN ✅ 50,00PLN

Edit: Fantastyczna pogoń Struffa. Mayer puchł z gema na gem i Niemiec świetnie to wykorzystał. Dzięki temu bardzo dobre wejście w Wimbledon.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
Tutaj krótkie podsumowanie czerwca bo znowu nie było tego za dużo.
CZERWIEC
Stawki:
230 PLN
Wygrane: 220 PLN
ZYSK: -10 PLN

Nie liczę Yiledu bo po 7 kuponach nie ma to sensu. Pierwszy jakikolwiek okres na minus i to do tego minimalnie. Postanowilem to tak zostawic bo nie czulem sie pewnie. Obiecuję teraz dużo większa ilosc typow i lipiec będzie już grany solidnie, więc powinno być dobrze pomimo słabego startu.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#86 Betsson
Grigor Dimitrov - Stanislas Wawrinka 43 gemy
TYP: Powyżej 37.5 gema @1,86 ✅
STAWKA: 50,00 PLN ✅43,00 PLN
#87 Betsson
⚽ Belgia - Japonia 3:2
TYP: Powyżej 2.5 @1,80 ✅
STAWKA: 50,75 PLN ✅41,35 PLN
Dzisiaj nie będę kombinował. Jeśli Dimitrov jest faworytem w jakimś spotkaniu podczas wielkiego szlema to zazwyczaj zaczyna grać fatalnie. Wiem, że Wawrinka w beznadziejnej formie i mało grał ale to trawa i samym serwisem może pociągnąć na over a liczę, że Bułgar trochę pomoże. Co do Mundialu to Belgowie sami powinni to wygrać 3-0 a jeśli Japońce coś strzelą to tylko pomogą.
Edit: Czyli trzeba stawiać proste bety i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
islandski 905

islandski

Użytkownik
#88 Betsson
⚽ Szwecja - Szwajcaria TYP: Powyżej 3.5 RR do przerwy @1,52 ⛔ 2
Yuichi Sugita - Bradley Klahn TYP: Sugita @1,31 ⛔ 1-3

@1,99 STAWKA: 33,00 PLN
Narazie taki skromny kupon na jutro po lekkim sprawdzeniu oferty. Od początku myślę, że w meczu Szwecji ze Szwajcarią będzie sporo rogów bo obie drużyny na tym tak naprawdę żerują. Sugita to zawodnik, który odżywa na trawie i pokazał już parę razy, że trzeba się z nim liczyć na tej nawierzchni. W końcu w tym roku pokonał na niej między innymi Thiema. Stawka lekka bo do głębszych przemyśleń siąde dopiero jutro.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#89 Betsson
⚽ Szwecja - Szwajcaria TYP: Powyżej 8.5 RR @1,53 ✅ 14
⚽ Kolumbia - Anglia TYP: Powyżej 8.5 RR @1,71 ⛔ 7
@2,62 STAWKA: 50,00 PLN
Dzisiaj stawiam na rzuty rożne. To jest faza pucharowa i przy niekorzystnym wyniku nie ma stania w miejscu, tylko każda drużyna musi rzucić wszystko na jedną szalę i wściekle atakować. Linie nie są wysokie więc bardzo liczę na ten kupon.
 
Do góry Bottom