>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Droga do Mundialu 2018

islandski 905

islandski

Użytkownik
#123 Unibet
???? Maximilian Marterer - Denis Istomin 3:6 3:6
Typ: Tie break w meczu @2,05 ⛔
Stawka: 25,00 PLN
O bardzo dobrej grze Uzbeka pisałem wczoraj przy okazji jego wygranego meczu z Kohlschreiberem. Dzisiaj gra z drugim Niemcem, moim zdaniem Marterer będzie dużo cięższym przeciwnikiem niz Kolba. Obaj świetnie serwują w tym turnieju, spodziewam się bardzo zaciętego meczu. H2H 1:1, w obu meczach był przynajmniej jeden dodatkowy gem. Trochę typ na wyczucie, ale dzisiaj stawiam, że będzie podobnie.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#124 Unibet
???? Matteo Berrettini - Nicolas Jarry 5:7 3:6
Typ: Powyżej 2.5 seta @2,2 ⛔
Stawka: 25,00 PLN
#125 Unibet +24,00PLN
???? Jaume Munar - Taro Daniel 7:6 6:3
Typ: Munar @1,8 ✅
Stawka: 30,00 PLN
#126 Unibet +33,00PLN
???? Martin Klizan - Dusan Lajovic 4:6 7:6 6:2
Typ: Powyżej 2.5 seta @2,32 ✅
Stawka: 25,00 PLN
Kosmicznie ciężkie mecze dzisiaj w Kitzbuhel. Natomiast dla postronnych widzów, nie pamiętam takiego dobrego dnia w mniejszym turnieju na mączce, abyśmy mogli śledzić tyle zaciętych meczów. Postanowiłem, zagrać lekko wszystkie. Berrettini już w nie takiej formie jak w Gstaad, wczoraj pomęczył się z Albotem, wielu stawiało, że przegra. Dał radę i dzisiaj mierzy się z rewelacyjnie trzymającym serwis Jarrym, który uwielbia trzysetowe mecze. Narazie grał tutaj dwa mecze i oba kończyły się trzema setami. Przy dwóch tak serwujących zawodnikach, biorę ten typ po takim kursie. Co do spotkania Munara z Danielem, to Hiszpan zrobił na mnie wczoraj mega wrażenie w meczu z Haase. Fantastycznie serwował, świetnie trafiał pod końcową linię, widać, że jest ziemniakiem z krwi i kości. Daniel tutaj masakruje póki co, ale nie miał jeszcze przeciwnika z prawdziwego zdarzenia. Struff i Djere ogórkami oczywiście nie są, ale moim zdaniem nie byli tutaj w pełni swoich możliwości i nie mają podejścia obecnie do Munara. W trzecim meczu Słowak Klizan, po wyeliminowaniu faworyta gospodarzy oraz faworyta wszystkich w tym turnieju Dominika Thiema, zmierzy się dzisiaj z Lajovicem w świetnej formie. Pisałem wczoraj o grze Serba i dalej to podtrzymuje. Nie wiem kto tutaj okaże się lepszy, ale jestem pewien, że nikt tutaj łatwo nie odpuści i zobaczymy zacięty mecz. Oby trzy setowy. Powodzenia w delektowaniu się dzisiejszymi fantastycznymi meczami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
islandski 905

islandski

Użytkownik
#127 Unibet
⚽ Trencin - Górnik Zabrze Typ: Górnik strzeli @1,49 ✅ 4:1
⚽ Lech Poznań - Shaktyor Soligorsk Typ: Lech @1,42 ⛔ 1:1
@2,12 Stawka: 25,00 PLN
Powiem tak, Trencin w ostatnim meczu na własnym stadionie grając w składzie bardzo zbliżonym do tego z Górnikiem stracił 4 bramki. Jeśli Górnik Zabrze nie wciśnie im ani jednej bramki w dwumeczu, będzie to dla mnie blamaż. Wiadomo, że w europejskich pucharach nie ma skali na kompromitacje polskich drużyn, natomiast jednego gola są w stanie Zabrzanie strzelić. Mieli sporo okazji w pierwszym meczu, tutaj po prostu nie mają wyjścia. Co do meczu Lecha, to w pierwszym spotkaniu byli drużyną lepszą, tylko mniej skuteczną. Soligorsk grał słabo, strzelił bramkę, którą zawalił Burić dostając piłkę w krótki róg. U siebie powinni to spokojnie wygrać, jeśli potraktują mecz poważnie. Wynik 1-1 z pierwszego spotkania nie gwarantuje nic konkretnego, więc tutaj nie ma co kalkulować tylko wyjść i wygrać ten mecz.
#128 Unibet +23,00PLN
⚽ Rio Ave - Jagiellonia Białystok 4:4
Typ: Rio Ave powyżej 1.5 @1,92 ✅
Stawka: 25,00 PLN
W tym spotkaniu za to nie widzę dużych szans dla polskiej drużyny. Każdy kto orientuje się w polskiej piłce wie, że Jagiellonia w Białymstoku to zupełnie inna drużyna niż na wyjazdach. Szczególnie, jeśli trzeba leciec na drugi koniec kontynentu. Pierwszy mecz miał specyficzne warunki (ulewa) i w rewanżu nie widzę opcji, że Jaga to powtórzy. Portugalczycy przewyższali naszych technicznie i szybkościowo. Jaga nadrobiła walecznością i sercem i dużą ilością szczęścia. Na to w Portugalii nie ma co liczyć i lepsi piłkarze powinni im tutaj wsadzić spokojnie dwie bramki. Nie odbieram Polakom szans na awans, dlatego gram, że stracą dwie bramki. Chociaż ciężko sobie wyobrazić mecz w stylu 2:2.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#129 Unibet
⚽ Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Typ: BTS - nie @2,00
Stawka: 25,00 PLN
To nie jest pogoda do grania w piłkę dla naszych kopaczy. Ponadto, Piast za Fornalika pokazuje jak potrafi się bronić. W ofensywie już nie jest tak super. Liczę na jednego gola w tym meczu, bardziej dla mnie będzie to Zagłębie.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#129 Unibet
⚽ Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2:1
Typ: BTS - nie @2,00 ⛔
Stawka: 25,00 PLN
To nie jest pogoda do grania w piłkę dla naszych kopaczy. Ponadto, Piast za Fornalika pokazuje jak potrafi się bronić. W ofensywie już nie jest tak super. Liczę na jednego gola w tym meczu, bardziej dla mnie będzie to Zagłębie.
#130 Betsson
???? Richard Gasquet - Pablo Carreno-Busta Typ: Busta +1.5 seta @1,21 1:2
⚽ Korona Kielce - Śląsk Wrocław Typ: Korona poniżej 1.5 @1,72 2:1
@2,12 Stawka: 25,00 PLN
Edit: Zaczyna mnie już denerwować, że siedzę przed tą ekstraklasą, nie obstawiam i paździerz po prostu obrzydliwy. Zero sytuacji, zero goli. Postawię i zawsze wpada a nie ma prawa. Dwa kondony Korony jedna z karnego, druga dramat obrony Śląska....
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#131 Betsson +27,26PLN
???? David Ferrer - Benoit Paire Typ: Paire @1,61 ✅ 0:2
???? John Isner - Sam Querrey Typ: Isner +1.5 seta @1,18 ✅ 1:2
@1,90 Stawka: 30,29PLN
Oglądałem ostatnio kilka meczów Ferrera, nie ważne na jakiej nawierzchni jest dramat. Paire wariuje, ale powinien sobie spokojnie tutaj poradzić z Hiszpanem. Nawierzchnia należy do najszybszych podczas ATP Tour, więc też będzie to faworyzować Francuza. Co do meczów Amerykanów to ulubiony okres sezonu dla Johna. Trochę widzę u niego zmęczenie ostatnio, tak jak w meczu z Harrisonem jak puścił seta frajersko, ale seta musi zdobyć. Skupia się jednak na te tie breaki i nie wierze, że przegra gładko z Querreyem, który zdecydowanie zawodzi na hardzie w tym sezonie.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#132 Betsson
???? Daria Gavrilova - Serena Williams 1:6 2:6
Typ: Gavrilova +4.5 @1,89 ⛔
Stawka: 25,00 PLN
Serena po Wimbledonie w swoim jedynym meczu wyglądała dramatycznie. Konta wciągnęła ją nosem w godzinę. Gavrilova gra troszkę podobnie i często ma fenomenalny start w pierwszym secie. Chciałem coś pograć w tym kierunku, ale na Betssonie nie ma absolutnie nic oprócz zwycięzcy seta. Liczę, że na początku Amerykanka będzie miała problemy z wejściem w mecz i później ciężko będzie nadrobić tyle gemów różnicy. Typ trochę ryzykowny bo forma Sereny jest niewiadomą, jednak po instagramie i jej wypowiedziach o problemach, można wyciągnąć wnioski, że nie jest najlepiej i nie powinna zmieść tutaj rosyjskiej Australijki.
#133 Betsson +28,35 PLN
???? Stanislas Wawrinka - Diego Schwartzman 6:2 4:6 6:3
Typ: Wawrinka 1 set @2,05 ✅
Stawka: 27,00 PLN
Stawiam tutaj na wracającego do formy przed US Open Szwajcara. Na tym turnieju potrafił czarować i wie jak przygotować formę, nawet w tak trudnym sezonie jak ten. Schwartzman grał bardzo dobrze w ostatnim turnieju w Toronto, gdzie odpadł z Cilicem, ale tutaj korty są jeszcze szybsze i będzie mu trochę ciężej przy dynamicznych uderzeniach Stana. Dlaczego pierwszy set? Jednak Wawrinka miał duże braki w grze w tym sezonie, boję się o jakiś dramat w końcówkach lub krecz, chociaż nic takiego nie powinno się zdarzyć. Jeśli ktoś oglądał mecz z Fucsovicsem to wie, że Stan już wygląda naprawdę nieźle, kondycyjnie również.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#135 Betsson +23.92PLN
???? Hyeon Chung - Jack Sock Typ: Chung @1,61 ✅ 2:1
???? Dusan Lajovic - Milos Raonic Typ: Raonic @1,19 ✅ 0:2
@1,92 Stawka: 26,00 PLN
Stawiam tutaj na faworytów w meczach w Cincinnati. Chung uwielbia szybkie twarde korty, na takich się wychował. Sock w formie beznadziejnej, w ostatnich 10 meczach wygrał tylko raz. Kiedy to było? Jeszcze przed Rolland Garrosem w Rzymie. Wygrał tam ze słabym Ferrerem na zupełnie innej nwierzchni. Później na trawie przegrał wszystkie swoje mecze i tak samo jest po Wimbledonie na kortach twardych. Nie widzę tutaj żadnego powodu, dlaczego świetnie grający Koreańczyk miałby tutaj przegrać z Sockiem w takiej formie. Lajovic to super zawodnik, ale na mączke. Tutaj nie będzie miał w ogóle czasu aby operować swoim backhandem. Nawierzchnia bardzo szybka, Raonic ma piorunujące uderzenie i świetny wolej. Jeśli Serb nie ma czasu na zrobienie swoich wielkich zamachów to zazwyczaj przegrywa. Tak prawdopodobnie będzie też dzisiaj.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#136 Betsson +25.80PLN
⚽ BATE - Qarabag Typ: BATE lub X @1,23 ✅ 1:1
⚽ MOL Vidi - Malmo FF Typ: Vidi lub X @1,51 ✅ 0:0
@1,86 Stawka: 30,00 PLN
BATE to dobra waleczna drużyna, w pierwszym meczu wygrali na mega ciężkim terenie w Azerbejdżanie. Tutaj widzę największe szanse na to, że gośćie nic nie zagrają. Oni moim zdaniem wyglądają dobrze tylko u siebie. W upale, na własnym boisku i z dzikimi kibicami. Dzisiaj mecz na Białorusi i BATE ma wszystko w swoich rękach. Jeśli nic niespodziewanego się nie stanie, to spokojnie powinni awansować, nie robiąc sobie kłopotów w postaci nerwowej końcówki. Węgierska druzyna MOL Vidi z jakże dźwięcznego miasta Székesfehérvár zagra dzisiaj rewanż ze szwedzkim Malmo. Vidi zaskoczyli w pierwszym meczu wywożąc punkty z Malmo i dzisiaj również myślę, że nie stoją na straconej pozycji. Ich głównym atutem jest to, że tracą bardzo mało bramek. Szczególnie na własnym obiekcie. Ostatni raz więcej niż jedną bramkę stracili w czerwcu i dlatego sądze, że dzisiaj przynajmniej zremisują. Malmo mnie zawiodło i w poprzedniej rundzie eliminacji i teraz w pierwszym meczu, więc nie spodziewam się po nich jakiś cudów.
#137 Betsson +26.50PLN
⚽ Spartak Moskwa - PAOK Saloniki 0:0
Typ: PAOK lub X @2,06 ✅
Stawka: 25,00 PLN
Spartak miał bardzo mocny początek w pierwszym meczu obu drużyn. Jednak im głębiej w las tym wyglądało to dużo gorzej. od 2-0 do 2-3 dla PAOK-u. Gracy wyglądają mi na całkiem zgraną i ambitną ekipę, która powinna tutaj awansować. Strzelają sporo bramek, gorzej jest w defensywie, ale dzisiaj nie mogą sobie pozwolić na porażkę. Spartak gra u siebie, ale mi się oni zwyczajnie nie podobają z gry. Zwykle wygrywają u siebie, jednak zdarzają się takie wpadki jak np. remis z izraelskim Aschdod u siebie właśnie w pucharach. Grecy to ambitnie walcząca drużyna, z mocną strefą kibicowską, więc nie widzę tutaj żeby odpuścili. Typ trochę ryzykowny, jednak po takim kursie spokojnie mogę uwierzych w przynajmniej jeden punkt gości.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#138 Betsson
???? Connecticut Sun - Dallas Wings Typ: Sun @1,28 ✅ 96:76
???? Denis Shapovalov - Kyle Edmund Typ: Edmund @1,69 ⛔ 2:0
@2,16 Stawka: 30,00 PLN
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#139 Betsson +26.00PLN
???? Elise Mertens - Rebecca Peterson Typ: Mertens @1,34 ✅ 2:1
???? Tatjana Maria - Sloane Stephens Typ: Stephens -1.5 seta @1,52 ✅ 0:2
@2,04 Stawka: 25,00 PLN
Peterson gra tutaj nadspodziewanie dobrze dlatego nie gram dokładnego wyniku 2:0 dla Mertens. Ogólnie to nie ma co porównywać, Belgijka jest dwie klasy wyżej od Szwedki i nawet w jakiejś super dyspozycji Rebecci powinna to lajtowo wziąć. Peterson zagrała tylko trzy mecze na hard kortach od Wimbledonu, weszła w turniej na świeżości ale moim zdaniem dzisiaj się skończy. Mertens ma ostatnio na koncie kilka naprawdę ciekawych zwycięstw z takim zawodniczkami jak: Konta, Sabalenka, Bouchard czy wczoraj z Rybarikovą, która ostatnio potrafiła napsuć krwi najlepszym na hardzie. Co do drugiego spotkania, to też ciężko cokolwiek sensownego napisać. Sloane to jest po prostu klasa. Mało kto jest tak dokładny i tak naturalny w długich wymianach. Finał w Montrealu, przegrany po mega zaciętym meczu z Halep. Gdyby nie pierwszy set przewalony z 5-2 w tie breaku to pewnie by to wygrała. Niemka przegrane w pierwszych rundach w Waszyngtonie i Montrealu, tutaj pokonała dwie Amerykanki i moim zdaniem nie ma szans, żeby nie zatrzymała się na trzeciej z nich. Oby tylko Sloane jej nie zlekceważyła to spokojnie będzie 2-0.
#140 Betsson +26.50PLN
???? Sam Querrey - Karen Khachanov Typ: Khachanov @1,7 ✅ 0:2
???? Marius Copil - Marin Cilic Typ: Cilic @1,21 ✅ 1:2
@2,06 Stawka: 25,00 PLN
Co do męskich rozgrywek to postawiłem Ruska Khachanova, który miał świetny turniej w Toronto gdzie odpadł dopiero w półfinale ze zwycięzcą turnieju Rafą Nadalem. Querrey pokonał Isnera, oglądałem ten mecz i to Isner juz nie wyrabia kondycyjnie, plus miał jakieś problemy z kolanem. Ogólnie to Sam nie wyglądał jakoś dobrze w tym spotkaniu. Na normalnym warunkach obecnie nie ma szans z Khachanovem, który wszedł naprawdę dobrze w sezon na kortach twardych. Querrey zupełnie odwrotnie, brakuje mu głowy. Niedługo skończy 31 lat a jego największym sukcesem dalej jest ćwierćfinał w jakimkolwiek turnieju ATP 1000. W drugim spotkaniu nie ma co się rozwodzić. Cilic gra fenomenalnie na tej nawierzchni. Zwycięzca US Open z przed kilku lat oraz ubiegłoroczny finalista w Melbourne. Copil pokonał Kochlschreibera, który z poważną grą ostatnio nie ma nic wspólnego. Chorwat odpadł w trzeciej rundzie w Toronto, podobnie jak Khachanov przegrywając z triumfatorem całego Turnieju - Nadalem.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#141 Betsson
⚽ Real Madryt - Atletico Madryt 3
Typ: Powyżej 3.5 spalonego @2,25 ⛔
Stawka: 25,00 PLN
#142 Betsson +33.00PLN
⚽ Real Madryt - Atletico Madryt 3
Typ: Powyżej 2 kartek dla Realu @2,32 ✅
Stawka: 25,00 PLN
#143 Betsson +54.00PLN
⚽ Real Madryt - Atletico Madryt TAK
Typ: Zostanie przyznany rzut karny @3,70 ✅
Stawka: 20,00 PLN
Postanowiłem też dzisiaj zagrać lekko Superpuchar UEFA. Serio, ciężko mi tutaj stwierdzić kto wygra ten mecz. Myślę, że będzie remis, ale boję się zaryzykować, więc po prostu dałem typy opartę o podstawową wiedzę. Atletico Madryt to w dalszym ciągu jedna z najlepiej zorganizowanych drużyn pod względem defensywnym w Europie i na świecie. Real, aby ją przechytrzyć będzie musiał ryzykować prostopadłymi piłkami, grając na granicy spalonego i liczyć na szybkość swoich napastników. Dlatego wydaje mi się, że 4 spalone w meczu to realna linia, jeśli chociaż jeden wpadnie dla Atletico po jakiejś kontrze. Co do kartek to Real pokazywał wielokrotnie, że w bardzo ważnych meczach gotuje im się głowa. Na boisku jest wszystko ok i zawsze prawie wygrywają finały, ale zawsze Ramos albo ktoś coś odwali. Jeśli mecz nie będzie się układał po ich myśli, a myślę, że Atletico postawi bardzo duży opór dzisiaj to spokojnie mogą im wpaść te trzy kartki w meczu. Szczególnie jeśli padnie rzut karny, który podgrzeje atmosferę i da mi wygraną w trzecim kuponie.
Edit: Szkoda tego jednego spalonego, szczególnie że nie było ani jednego do przerwy. Pozatym to bardzo ładnie.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#146 Betsson
⚽ Chelsea - Arsenal
Typ: Powyżej 9.5 RR @1,69 ⛔
Stawka: 70,46PLN
Stawiam dzisiaj overy na rogi w wybranych meczach PL. Sprawdzam, gdzie skrzydłowi mają największą inklinacje żeby walczyć o takie stałe fragmenty gry i oczywiście nie może być to mecz w którym obie drużyny zadowoli remis. W pierwszej kolejce Arsenal przegrał z City i tutaj nie może się położyć i dostać drugi raz w ciry z ekipą Sarriego. Pozatym jest to mecz derbowy, gdzie nigdy wali nie brakuje a drużyna, która przegrywa musi desperacko walczyć o wynik, inaczej kibice tego nie wybaczą.
#147 Betsson
⚽ Chievo - Juventus
Typ: C.Ronaldo powyżej 1.5 @4,25 ⛔
Stawka: 19,00PLN
Tutaj typ dla funu dość ryzykowny. Prawdopodobnie najlepszy piłkarz w historii futbolu debiutuje w nowym zespole. Rozwalił Premier League rozwalił La Ligę, tutaj powinno być tak samo pomimo zaawansowanego wieku. Czy to jest tak nieprawdopodobne, że w meczu z Chievo gdzie prawdopodobnie Juve się po nich przejedzie, nowy lider zespołu strzeli dwie bramki? Może i ciężko, ale po kursie 4,25 to ja w to wchodzę za małą stawkę spokojnie. Będzie myślę grane pod Portugalczyka, jeśli będzie karny to pewnie on będzie strzelał. Po prostu musi mieć dobry wjazd do zespołu bo to Ronaldo.
Edit: No niestety nietrafione
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#148 Betsson
???? Radu Albot - Guido Andreozzi Typ: Albot @1,52 ⛔ 0:2
???? Varvara Lepchenko - Katerina Stewart Typ: Lepchenko @1,3 ✅ 2:0
@1,98 Stawka: 49,00PLN
Stawiam tutaj po prostu na zawodników, którzy odzyskują swoje walory podczas turniejów na amerykańskim hardzie. Albot potrafił świetnie grać w US Open, w zeszłym roku doszedł tam do 3 rundy co jak na niego to spory wyczyn. Andreozzi to raczej mączka i ten moment sezonu to już raczej dogorywanie. W drugiej parze starsza Amerykanka jest zdecydowaną faworytką i ja też to tak widzę. Rozpoczęła już sezon na hardzie, wygrała w Cincinnati z Mchale a ostatnie mecze Stewart to Praga i mączka. Więc ciężko, żeby nagle pokonała tak doświadczoną zawodniczkę jak Lepchenko na nowej nawierzchni.
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#149 Betsson
???? Gianluca Mager- Aslan Karatsev Typ: Mager @1,46 ✅ 2:0
▶ Japonia - Chiny Typ: Japonia @1,2 ⛔ 31:32
▶ Yannick Vostes - Valerij Rakov Typ: Vostes @1,09 ✅ 3:1
@1,91 Stawka: 30,00 PLN
Fenomenalnie, Japonki prowadziły na dwie minuty przed końcem trzema bramkami i jeszcze to wjebały. Masakra jakaś ostatnio..
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#150 Betsson
???? Albert Ramos - Karen Khachanov Typ: Khachanov @1,1 ✅ 0:3
???? Paolo Lorenzi - Kyle Edmund Typ: Edmund @1,1 ⛔ 3:1
???? Jack Sock - Guido Andreozzi Typ: Sock @1,39 ✅ 3:0
???? Jason Kubler - Roberto Bautista-Agut Typ: Bautista-Agut @1,29 ⛔ 3:0
@2,17 Stawka: 22,00 PLN
#151 Betsson +23,60PLN
⚽ Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław Typ: Śląsk powyżej 1.5 @2,18 ✅ 3:3
Stawka:
20,00PLN
#152 Betsson
⚽ Manchester United - Tottenham Typ: Powyżej 9.5 RR @1,62 ⛔ 8
⚽ AS Roma - Atalanta Typ: Powyżej 9.5 RR @1,46 ✅ 13
@2,37 Stawka: 20,13PLN
 
islandski 905

islandski

Użytkownik
#153 Betsson +62,00PLN
???? Travaglia - Hurkacz
Typ: Hurkacz @1,62 ✅ 1:2 i krecz
Stawka:
100,00PLN
#154 Betsson +47,00PLN
???? Berankis - Chung
Typ: Powyżej 31.5 @1,95 ✅ 1:2 i krecz
Stawka:
50,00PLN
Wstawiam z telefonu, pozniej ladnie poprawie bo juz nie zdaze wrocic przed meczami. Krotko, Hurkacz coraz mocniejszy, naprawde jestem pod wrazeniem ostatnich wynikow i gry. Powinien tutaj ograc Wlocha, ktory nie lubi jak mu sie gra mocno i plasko. Chung mial od Australian Open tyle kontuzji, ze pozostale top20 nie mialo tylu razem. Nie moze byc odrazu w tak mocnym uderzeniu, a solidny Berankis na twardej nawierzchni nie jest najgorszym kandydatem, zeby tutaj mu cos urwac.
 
Do góry Bottom