>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

#DrogaDoRosji - bonus do 100 PLN

Q 0

quentin1

Użytkownik
Mam pytanie w sprawie tego bonusu, do kiedy musi zostać rozliczony kupon? Na emailu mam napisane, ze do konca soboty, a w tym linku jest napisane, ze do konca niedzieli.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
E-sport. Mecz skończony o 21, normalnie rozliczany po 10 minutach, tym razem rozliczony koło 9 rano ???? .
Myślę, że jak podbijesz na czat i wyjaśnisz sytuację, to możesz ugrać więcej, niż na forum. Jak nie czat to kontakt mailowy. Podpieraj się dobrym źródłem odnośnie godziny zakończenia meczu.
 
nowaq69 21

nowaq69

Użytkownik
ja zrobiłem depozyt spełniłem wszystkie warunki i nie otrzymałem bonusu, napisałem maila i się okazuję że mi się nie należy bo promocja zaczynała się w sobotę o godzinie 10.00 a moja wpłata była o godzinie 9.47, a maila z promocja otrzymałem o godzinie 9.06, ktoś widział coś takiego w regulaminie? to trochę nie poważne... skoro od godziny 10 to maila wysyłają o godzinie 9, takie łapanie regulaminem aby tylko bonusu nie wypłacić... żenada
&quot;- wpłacić dowolną kwotę na depozyt (pod uwagę brana jest wpłata dokonana po starcie akcji, czyli po godzinie 10:00)&quot;
 
tomek-28-11 15

tomek-28-11

Użytkownik
Jest ktos kto do tej pory nie dostał,a spelnil warunki, eplacalem o 12 o 17 mialem rozliczony kupon do tej pory cisza..czat twierdzi ze spelnilem warunki, lecz nadal bonusu brak
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Jeśli ktoś spełnił wszystkie warunki udziału w akcji, a nie dostał bonusu, prosimy o kontakt poprzez prywatną wiadomość. Postaramy się pomóc ????
 
Do góry Bottom