>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Drugi Bon?????

P 0

pakis18

Użytkownik
Dzisiaj na pocztę od interii przyszedł mi bon na 5 zł który zrealizowałem na bah ale sie tak zastanawiam bo kiedyś zrealizowałem ten z wp co miałem tez i czy tym samym nie złamałem żadnego regualminu realizując ten drugi bon?????Jesli tak to co zrobić bo niewiem.
 
P 0

pakis18

Użytkownik
czyli jak mam 3 bony po jenym na kazdej z tych konto pocztowych(interia,wp,onet) to moge 3 zrealizować?? bo 2 juz zrealizowałem
 
goldfisher 0

goldfisher

Użytkownik
Oj chyba nie - w regulaminie jest napisane że każdy może wykorzystać tylko 1 bon, nie ma nic powiedziane o Interii, WP czy Onecie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Z tego co wiem to można ile się chce a jak dasz ten sam to pisze że z tej Kampani już wykorzystałeś ???? Takie Moje zdanie i raczej się nie myle napisz do nich Maila to ci powiedzą
 
R 0

rynio

Użytkownik
ja mialem cos takiego:
mialem kilka bonow z interii, zrealizowalem pierwszy, potem chcialem zrealizowac drugi ale wyskoczyl mi komunikat ze zrealizowalem juz bon z tej kampanii, jak tobie nie wyskoczylo to wydaje mi sie ze wszystko jest ok ;d
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Nie gram na internecie ale wiem że możesz zrealizować po jednym bonie z każdej kampanii. Więc nie złamałeś żadnego regulaminu. doberman90, i rynio, piszą że gdy nie możesz zrealizować bonu to wyskakuje ci komunikat więc u ciebie będzie tak samo.
 
Do góry Bottom