>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Drużynowy Puchar Świata (SWC) - 2017

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kolejna batalia Biało Czerwonych. W tym roku tylko raz zobaczymy naszych ponieważ Baraż i Finał zaplanowane są w Lesznie więc jako gospodarz mamy już pewny start w finale. Jednak zanim do tego dojdzie musimy objechać dwa półfinały i baraż. Dla przypomnienia do finału awansują drużyny które wygrają półfinał. Zespoły z miejsc 2-3 z obydwu półfinałów pojadą w barażu który odbędzie się w Lesznie. Zwycięzca z barażu uzyskuje awans do finału. Czyli w finale jadą:polacy jako gosp., zwycięzcy półfinałów i zwycięzca barażu.
Pierwszy półfinał odbędzie się 1 lipca w King&#39;s Lynn. Drugi półfinał 4 lipca w Szwecji w Vastervik. Baraż 7 lipca w Lesznie a wielki Finał 8 lipca w Lesznie.

Obsada półfinałów:

Jak uważacie kto awansuje bezpośrednio z pierwszego półfinału? Gospodarze czy jeżdżący tu regularnie Australijczycy? Bo bez dwóch zdań między nimi tu będzie walka o awans. Czy Jason Doyle pojawi się na starcie zawodów? Ekipa USA bez Grega Hancocka więc tutaj nie wróże im jakiegoś dobrego występu. Czesi z Milikiem na czele wywalczą przepustkę do barażu?
W drugim półfinale to wszystko wygląda jeszcze lepiej i tam dopiero będą emocje. Tylko Łotysze odstają trochę ale też mogą namieszać i w pojedynczych biegach zabierać pkt faworytom.
Kto zajedzie do Leszno spokojny i pewny jazdy w finale a kto będzie musiał walczyć w barażu?

ZAPRASZAM DO WSPÓLNEJ DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW​
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Okej, jutro pierwszy półfinał w King&#39;s Lynn. Jak dla mnie faworyt jest tylko jeden - wiadomo jaki. Doyle specjalnie odpuścił ligowy mecz z Lesznem, żeby móc wystartować najlepiej już w półfinale. Jak pojedzie, to nie ma możliwości, żeby regularnie jeżdżący na angielskich torach Australijczycy nie wygrali tego półfinału. Holder ostatnimi czasy słabo, ale w ostatnim meczu odpalił niesamowicie. Batchelor regularnie wozi koło dwucyfrówki, Morris też bardzo porządnie. Pod 5 też mają najlepszego z całej stawki Fricke.
Anglicy w zasadzie pewnego to mają tylko Cook&#39;a, który kręci ostre wyniki ostatnio i to by było na tyle. Może Harris jeszcze. Ale to nie ta półka. Czesi w zasadzie tylko z Vaszkiem Milikiem, w stronę USA nawet nie ma co patrzeć.
Australia wygra półfinał w King&#39;s Lynn @1.50 1xbet ⛔
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Radze się wstrzymać z typowaniem Australii. Olkowicz podczas meczu ligi Szwedzkiej coś wspominał żę Australijczycy w pogotowiu trzymają Mastersa. Noga Doyla pod GP wyglądała bardzo niedobrze i to nie było odpuszczanie tylko konieczność. Morris też jest po solidnej glebie w zeszły piatek w Championship. Brytole to nie takie ogórki szczególnie na swoim dobrze znanym podwórku.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Czechy - USA 1 1.40 STS 10/10 ⛔

Promocja i pewniaczek. Sam Milik będzie miał wiecej pkt od całej drużyny USA. Do tego Czesi mają solidnego Krcmara i dwóch &quot;doświadczonych&quot; na arenie miedzynarodowej Kusa i Franca. Usa to ekipa dzieciaków tylko Wells jeździ w lidze brytyjskiej ale to zdecydowanie za mało na Czechów

Kus - Manzares 1 1.75 STS 7/10⛔

Kus jak wyżej wspomniałem średniak. Ma kontakt z areną międzynarodową czy to w eliminacjach SEC czy GP a także jeździ w lidze Czeskiej i to na pewno zaprocentuje i będzie przynajmniej punkty na amerykanach woził. Manzares nieźle się zapowiadał ale potem potoczyło się to zupełnie inaczej najpierw kontuzja , potem próba sił w MMA i teraz wraca do żużla. Po wynikach na Amerykańskich torów to przegrywa nawet z tymi dzieciakami. Nie powinien być tutaj zagrożeniem.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
FIM Speedway Grand Prix&lt;a class=&quot;_5pcq&quot; href=&quot;https://www.facebook.com/speedwaygp/photos/a.117968621561503.14694.109562189068813/1752360448122304/?type=3&quot; rel=&quot;theater&quot; target=&quot;&quot;&gt;&lt;abbr title=&quot;1 lipca 2017 o 12:25&quot; data-utime=&quot;1498904725&quot; data-shorten=&quot;1&quot; class=&quot;_5ptz timestamp livetimestamp&quot;&gt;&lt;/abbr&gt;
&lt;a class=&quot;_5pcq&quot; href=&quot;https://www.facebook.com/speedwaygp/photos/a.117968621561503.14694.109562189068813/1752360448122304/?type=3&quot; rel=&quot;theater&quot; target=&quot;&quot;&gt;&lt;abbr title=&quot;1 lipca 2017 o 12:25&quot; data-utime=&quot;1498904725&quot; data-shorten=&quot;1&quot; class=&quot;_5ptz timestamp livetimestamp&quot;&gt;24 min&lt;/abbr&gt;
BREAKING NEWS
Jason Doyle out for Event 1
Jak się spodziewałem Doyle nie jedzie za niego Fricke. Także można lekko próbować Brytyjczyków 2.75
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jak dla mnie nadal Australia jest faworytem i idę w ich stronę. Batchelor świetne wyniki. Holder w tym sezonie tez jeździ na tym torze i mimo,że nie jest w najwyższej formie to swoje przywiezie. Morris i Fricke bardzo wysoka równa forma na wyspach. są tu objeżdżeni i na tym torze również wyglądali bardzo dobrze.
Oprócz Cooka i Lamberta u Wyspiarzy brakuje takich mocnych zawodników bo ani Worrall ani Harris nie sa gwarancją wysokich zdobyczy pkt. Z Holderem powalczą jednak na Batcha Morrisa czy Fricke to wydaje mi się za mało.

Czesi na spokojnie biorą 3 miejsce. Amerykanie bez Hancocka będą wozić ogony i sporadycznie powygrywają biegi z Czechami. Milik , Kus , Franc zrobią swoje.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Bardzo podoba mi się bet Czechy USA, sam zagrałem typ USA under 15.5 STS 1.60.✅
No bo kto, jak? Wells ok coś powalczy, reszta słabizna, ewentualne punkty na wykluczeniach, defektach, rywali, plus jakiś podjazd do niektórych Czechów, co ważne w tym typie nie liczą się jokery więc ewentualnie zdublowana powiedzmy dwójka Wellsa, nie jest liczona za 4 . Nie ta liga, Herbie nie ma następców .
Co do Wellsa zagrałem również przeciwko niemu w parze z Worrallem, Amerykanin w Anglii wyjazd- 1,66, Worrall - 1.90. Ricky miał jechać już w tym roku na tym torze 3 razy, a jak to na wyspach bywa sprawa się rozmyła i odjechał jeden mecz na średnim poziomie (2*,1,1,2) 6+1, Anglik dwa razy jechał przeciwko gwiazdom, z lepszym skutkiem, (3,1*,3,1) 8+1, (3,2*,3,2) 10+1, to bardziej konkretny zawodnik, lepiej się czuje na tym owalu i co bardzo istotne będzie miał słabszych rywali. Liczy się tutaj 5 pierwszych startów, bez jockera.

Typy mocno zależne od siebie, jednak sts pozwolił posklejać i wyszło ako 2.51✅
powodzenia
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Mogłeś połączyć linie USA z h2h??
Mi nie chcieli przyjać tego wyskakiwało że nie mozna zdarzeń kombinować ze soba.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Czechy (-12,5) - USA 1 1,80 ⛔
C.Cook powyżej 11,5 - 1,55✅

= 2,62iforbet

W ekipie Stanów Zjednoczonych jedynie Wells powalczy. Inni będą a objeżdżani. U Czechów Milik to mega handicap. Do tego Kus i Franc i mamy w porównaniu do USA solidny zespół. Jeśli Milik jako Joker pojedzie z 4 lub 6 pkt będzie pięknie i wtedy to handi siądzie na luzie.
Cook w tym roku jechał tu 2x. Za pierwszym razem komplet a później 10oczek. Zresztą Craig ma świetny sezon i na Wyspach rządzi. Dzisiaj znowu pewnie pojedzie pod komplet.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Czesi totalna amatorka. Tak mieli jechać Amerykanie a tu u Czechów nikt płynnie nie potrafi objechać 2-3 kółek. Beznadziejna postawa
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Szkoda drużyn z drugiego półfinału bo wszystkie 4 powinny w finale jechać, drużyny z tego półfinału poziom dramatycznie słaby, Australia bez Doyle&#39;a nic nie znaczy, Anglicy w finale mogą wyglądać tak jak Czesi dzisiaj
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Ogólnie Czesi mistrzowie taktyki. Daje Jokera na bezbłędnego Cook&#39;a oraz Holdera. Nie miał kto ciągnąć tego wyniku. Swoją drogą dziwne, że tylko 1 taktyk na Kusie. Co by nie mówić zawiódł Milik. Typ na under Jankesów był bardzo dobrą propozycją, ale zdobyli sporo punktów na trupach. Wydaje mi się, że na normalnym &quot;europejskim&quot; torze, ten under wszedł bym na miękko, bo Krcmar, Franc czy Milik by o wiele lepiej pojechali.
Jeśli wystawią na baraże linie ok 10 punktów na Jankesów to będę konsekwentnie grał przeciwko USA. Zresztą w Lesznie będzie można bardziej powalczyć na dystansie. Do tego wymagający rywale: Australia + Rosja/Szwecja/Dania.
Edit: Na farcie wbiło ????
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Dla mnie te zawody mega słabe ze dwa biegi bym zostawił, jakbym nie grał, pewnie zmianiałbym kanał, śmieszne troche, jest to, że przy tylu punktach na trupach wchodzi zakład under USA, sama realizacja też pozostawiła wiele do życzenia dla mnie. Taktyczny zmysł szczególnie po stronie Czeskiej, może mniej po Australijskiej (chyba, że celowali w baraż, chociaż, jak jedna wchodzi to ciężki temat) to jakaś amatorka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom