>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Drużynowy Puchar Świata (SWC) - 2017

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dobra, drugi raz się poprawiam. Chodziło mi o Rosję. Jestem na telefonie i trochę za emocjonalnie podszedłem do odpowiedzi Kapsztiego i od razu odpisałem znów wpisując nie to o czym myślałem. Skupię się na typach.
Podsumowując. Niby kursy na Australię i Rosję w barażu wyrównane, ale chyba nie zaryzykuję postawić na Ruskich. Oni mają tylko 2 pewnych megakozaków, Tarasienko w Vastervik się pokazał, ale to jednak nadal zawodnik, który jeszcze nie jest pewniakiem nawet w 1 lidze i w Lesznie może mu być bliżej do Kudriaszowa niż Łaguty. Australia ma całą pakę silną i to oni moim zdaniem wygrają baraż.
Druga para mniej atrakcyjna, ale dla nich 3. miejsce w barażu też będzie sukcesem. Więc tak jak mówiłem, sercem jestem za USA, żeby przywozili jakieś punkty, ale wiadomo, że 3. miejsce będzie dla chłopaków z Lokomotivu.
A miałeś napisać o Polakach? :grin:
Pomyliłem się. Korzystajcie, wyśmiewajcie, wyzywajcie ????
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Typy typami ale... na jutro w Lesznie spodziewane opady, zarówno w południe jak i ok. 17-18. Najprościej mówiąc - burze. Już teraz spekuluje się o zmianie terminów (sobota- baraż / niedziela - finał). Oby jednak pojechali. Byłbym ciekawy postawy Doyla na jakimś cięższym torze po opadach.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
A to on jedzie na 100%?
Zobowiązał się do startu w DPŚ chociaż nie zdziwi mnie jeżeli baraż sobie odpuści, co innego gdyby Ariom został ściągnięty. Trudno ocenić. Piątek, sobota, wtorek (Szwecja), środa (Falubaz) to dla niego chyba za dużo.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zobowiązał się do startu w DPŚ chociaż nie zdziwi mnie jeżeli baraż sobie odpuści, co innego gdyby Ariom został ściągnięty. Trudno ocenić. Piątek, sobota, wtorek (Szwecja), środa (Falubaz) to dla niego chyba za dużo.
O Łagucie cisza. Nie sądzę aby pojechał.
Tak po cichu sobie myślałem,że właśnie w przypadku awansu Kangurów Doyle by pojechał w finale. Druga sprawa ciekawe jaki będzie tor bo zapowiadaja opady i czy na cięższym by jechał.
Póki co muszą wygrać z pogodą;)
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
tak sobie czytam wasze posty i chciałbym coś podkreślić. Jeśli chodzi o jutrzejsze zawody nie piszcie że Rosja ma dwóch zawodników bo to jest bez sensu i nielogiczne.Gdyby jechali w sobotę finał w tym składzie to można napisać że mają dwóch zawodników a jutro to mają 4 zawodników .Z racji tego większość biegów w tych zawodach australijczycy i rosjanie będą przyjeżdżali za sobą .Zdecydowanie liderów lepszych ma rosja (grisza i emil ) jeśli Doyli nie pojedzie.Natomiast jeśli pojedzie to też więcej punktów wywalczy para rosjan wg mnie .Pozostali na pewno lepiej wyglądają australijczycy.
Podsumowując ci pozostali będą tracili w większości biegów max 1 pkt .Czasami łotysze co prawda mogą zaskoczyć i coś namieszać.
Myślę że usa i australia będą szli łeb w łeb do ostatniego biegu i minimalnie wygrają rosjanie .To tylko takie spekulacje panie i panowie .Nie czepiajcie się pojedyńczych zdań tylko piszcie swoje sugestie .Wtedy tylko będziemy mogli sobie pomóc i trochę uciułać -pozdrawiam
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Artioma nie będzie bo właśnie wstawił nowe foto na swoim instragramie z Dubaju ale też jest nowy zapis regulaminowy że trzeba jechać takim samym składem jak w półfinale. Jedynie można zrobić zmianę jeśli któryś z podstawy wystawi zwolnienie lekarskie a to wiąże się z absencją 14 dniową. Temat Łaguty jest raczej zamknięty.
Co do półfinału to dla mnie Rosja bedzie faworytem ponieważ ma dwóch liderów a i Kudriashov tak słabo nie pojedzie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jeśli chodzi o typowanie jutrzejszych zawodów, to właśnie trzeba chyba będzie czekać do ostatniej chwili:
1. Pogoda i jej następstwa na torze(o ile się odbędzie).
2. Ewentualny przyjazd Artioma, w który nie wierzę, no ale wszystko jest możliwe przecież.
3. Występ Doyle&#39;a lub jego brak.
Dużo niewiadomych i tak naprawdę jedyną rzeczą, którą grałbym to będzie jakaś linia na Lebiediewa, bo na 99% poleci 6 razy, do tego raz jako joker, więc podwójna motywacja, no i widać, że forma sprzyja oraz pozycja lidera reprezentacji.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Dużo niewiadomych i tak naprawdę jedyną rzeczą, którą grałbym to będzie jakaś linia na Lebiediewa, bo na 99% poleci 6 razy, do tego raz jako joker, więc podwójna motywacja, no i widać, że forma sprzyja oraz pozycja lidera reprezentacji.
Podobnie na under Amerykanów bo nie widzę ich jutro na leszczyńskim owalu, dla nich 6-7 pktów będzie sukcesem (włącznie z defektami).
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Podobnie na under Amerykanów bo nie widzę ich jutro na leszczyńskim owalu, dla nich 6-7 pktów będzie sukcesem (włącznie z defektami).
Ale jak będą jaja z pogodą i torem, to wtedy trochę ryzyko grać ten ich under, bo zaczną się upadki, wykluczenia, niektórzy pewnie nie będą w stanie złamać się w łuki etc. Taki Wells trochę doświadczenia w Anglii ma, więc sam mógłby coś zrobić.
Jeśli będzie sucho, to owszem, warto grać under Amerykanów.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Ten norweski portal zbyt wiele razy mnie zawiódł i serio zwykły ICM jest lepszy do tego zerknąć w jakieś inne prognozowania numeryczne. Burze bankowo będą ale czy akurat nad Lesznem tego nie wie nikt. To zjawisko lokalne, które może jednak umożliwić jutrzejszą jazdę - gorzej z tymi kibicami którzy o wyjeździe na mecz muszą myśleć ładnych kilka godzin prędzej :?
Do usłyszenia jutro ????
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Ktoś wykrakał te undery USA, w sensie linię, bo moim zdaniem jest nie do grania. STS, dał 5.5 kosmos, Wells, plus ewentualne zdobycze za frajer, no dla mnie linia nie do ruszenia, pomimo tego, że wydaje mi się, że znam możliwości teamu USA, to bliżej mi do... overa.
Zagrałem już wczoraj mocniej win Kangurów, trochę ryzykując, czy Doyle pojedzie, ale spodziewałem się spadku w przypadku potwierdzenia na ok. 1.40, a to już bez sensu. Jason jak wsiadzie na motor, to już zrobi swoje, bestia, która nie odpuści. Holder forma jaka jest, taka jest ale swoje zrobi, Australia dla mnie jest mocniejsza i to dzisiaj udowodni.
Teraz znowu wg. yr.no ma padać, mniej intensywnie, ale praktycznie non stop do 18, z kamerek na internecie nie wygląda to źle, ale jeszcze kawał czasu do zawodów
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Łotwa over 30.5 @ 1.75 iforbet
Dla mnie najciekawsza propozycja. Można założyć, że wygrają 75 % potyczek z amerykanami gdzie już zbudują kilkanaście punktów. Do tego lider Lebiediew z jokerem daje 10-12 pktów. A Bogdanows czy Puodzuks mogą walczyć z 2 linią rosjan jak i 2 linią australijczyków. Chłopaki tu na darmo dzisiaj nie przyjechali. Mega walczaki.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Najlepszy punktujący z USA
Becker -13 1/10
Ruml - 13 1/10
Nicol - 21 1/10
iforbet
Dla mnie USA to dzis jedzie 20 x 0 pkt. Nawet Wells który jest uważany za lidera to w Polsce będzie dostawał po dupie myśle ze nawet od Kostygova. Typy po 1j. Może któryś zdobędzie jakiś punkcik na trupie.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
1. OFICJALNIE Jason Doyle pojedzie w barażu.
2. Tor po godzinnych opadach deszczu wygląda dobrze. Prognozy także lepsze, lekko się ochłodziło po opadach więc prawdopodobieństwo burz zmalało (dobrze, że ta o 14-15 przeszła kilka km na południe od Leszna).
3. Jeżeli chwyciłbym teraz AUS za ok. @ 1.50 to byłbym skłonny dołożyć do jakiegoś AKO
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom