>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Drużynowy Puchar Świata (SWC) - 2017

Status
Zamknięty.
H 1K

horosz

Użytkownik
Łotysze z Andrzejkiem na czele chyba obstawili dzisiaj under 30.5 ;)
Ostatnia seria. Zero Poudzuksa, Andrzejek defektuje ? (wpuszcza) na ostatnim łuku, Bogdanow na punktowej pozycji się wy...wraca i Bogdanow przegrywa z hamburgerem zwanym Becker ? ???? no śmiech na sali.
Ogólnie brawa dla sędziego, odważne decyzje ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Fajne zawody. Przyjemnie się oglądało. USA pozytywne zaskoczenie i w kilku ładnych biegach pokazali się z dobrej strony. Szkoda Wellsa jak jechał jako Joker bo wyglądał bardzo dobrze.
Z Lotyszy oczywiście Lebiediev bardzo szybki.
U Australijczyków zawiedli wszyscy od A do Z.
Rosjanie każdy pojechał bardzo dobre zawody. Emil klasa sama w sobie. Młody Czugonow widać że ma potencjał i jedzie z głową. Jak go dobrze poprowadza to będą z niego ludzie.
Jak jutro widzicie zawody?? Kto z kim powalczy? Jakie będą tym razem niespodzianki??
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Wiadomo kto jest zdecydowanym faworytem, ale jeśli miałbym poszukać sensacji to tylko Szwecja może coś nam namieszać. Wygrali półfinał - jak się okazuje nie z takimi słabymi ekipami, dodatkowo był jeszcze Łaguta. Rosjanie i Anglicy powalczą o brąz, choć po dzisiejszej postawie raczej ci pierwsi staną na podium. Zobaczymy jak to się ułoży, jaki będzie tor, kto się najszybciej dopasuje itd. Na dziś, troszkę idąc pod prąd:

1. Szwecja
2. Polska
3. Rosja
4. Anglia
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Wiadomo kto jest zdecydowanym faworytem, ale jeśli miałbym poszukać sensacji to tylko Szwecja może coś nam namieszać. Wygrali półfinał - jak się okazuje nie z takimi słabymi ekipami, dodatkowo był jeszcze Łaguta. Rosjanie i Anglicy powalczą o brąz, choć po dzisiejszej postawie raczej ci pierwsi staną na podium. Zobaczymy jak to się ułoży, jaki będzie tor, kto się najszybciej dopasuje itd. Na dziś, troszkę idąc pod prąd:
1. Szwecja
2. Polska
3. Rosja
4. Anglia
Jutro Polacy wygrywają, nie chce mi się wierzyć aby u siebie z taką formą przegrali... Szwecja ma Lindgrena, który na początku sezon kosmos a po kontuzji niepewność.. Lindback ostatnio się odrodzil a 2 pozostałych niewiadomo... Rosja ? Emil komplet możliwy z taką formą a reszta? Po dzisiejszym dniu jestem w szoku jak pojechali.. Wielka Brytania pewne 4 miejsce.. ????
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Ja wiedziałem że Kanguty w tym sezonie są mega słabe (gdyby pojechali do Vastervik to skończyli by na 4 miejscu jak duny pewnie) ale nie myślałem że aż tak. Sądziłem że po męczarniach ale dokulają się do finału.

Jak dla mnie jutrzejszy finał będzie mega nudny pod kątem wyniku ale mega ciekawy pod kątem tego co się będzie działo na torze.
1.Polska
2/3.Szwecja
2/3.Rosja
4.UK
Każdy inny rezultat mnie mocno zdziwi. Moim zdaniem wygramy spokojnie i Brytole nie będą istnieć. Między Anglią a Polską jest tak wielka różnica pod kątem geometrii torów oraz nawierzchni że nie widzę ich kompletnie. Moim zdaniem mogą mieć niemałe problemy by dobić do granicy 20 punktów. Wciąż mam przed oczami 2007 rok kiedy w Coventry zniszyli rywali kompletnie, przyjechali do Leszna i nie istnieli kończąc zawody w granicy 15 punktów - a przypominam że wtedy kadry były 5cio osobowe a nie 4ro osobowe. W Bydgoszczy 2014 też kompletnie nie istnieli. 16 punktów z czego 12 punktów zdobytych przez Woffindena. Gdybym dostał linię na poziomie 17,5-19,5 to idę w under śmiało ;)
Pozostaje kwestia walki o 2 miejsce, zobaczymy jakie handicapy wystawią buki i jakie będą kursy H2H. Trzymam jednak kciuki za Rosjan, w żużlu ta reprezentacja to egzotyka i medal tej druzyny to zawsze coś nowego innego.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
W konfrontacji Szwecji i Rosji stawiam na drużynę Trzech Koron. Dzisiejszy występ Rosjan wspaniały ale można o nim zapomnieć. Jutro tor będzie inny, bez opadów. Myślę, że w takich warunkach mogą z nami powalczyć zawodnicy mający styczność z takimi typowymi torami jak: cała kadra Szwecji. Lingren swoje zrobi, AJ wraca na dobre tory i nowy Mistrz Szwecji czarnoskóry Lindbeak też powinien powalczyć (chociaż wolałby lekką kopę pod kołem). Linus to języczek uwagi - ale ma szanse walczyć z 2 linią rosyjską. Niestety w takich pojedynkach jak jutro - gdzie będą Polacy, trudniej będzie o zdobywanie ,,3&#39;&#39;. A Szwedzi mają większy potencjał indywidualny do zwycięstw. Ogólnie jestem bardzo pewny i postawię jutro na Szwedów o ile kursy będą sprzyjające.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
witam
DAJĘ BABOLA Z STS-u
&lt;table class=&quot;selected_bets&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;&quot;&gt;&lt;th&gt;Będą min. trzy &quot;Jokery w zawodach&quot; - B. Smektała wystartuje przynajmniej w dwóch wyścigach&lt;/th&gt; &lt;td rowspan=&quot;2&quot; class=&quot;cancel&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;&quot;&gt;&lt;td class=&quot;type&quot;&gt;tak/nie&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;&quot;&gt;&lt;td class=&quot;bet&quot;&gt;Typ:: nie&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;odd&quot;&gt;2.50&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;mam nadzieję że uznają go ????
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Hey
też zauważyłem, a powyżej zakład B. Smektała wystartuje przynajmniej w dwóch wyścigach nie 1.15
pomylili się i skopiowali pierwsze zdanie do kolejnych zakładów.Teraz tylko zeby złodzieje nie uniważnili to
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Racja, ale tak jakby się przyjrzeć to te dwa wyścigi Smektały to nie jest jakaś nierealna sprawa. Dwa czynniki, któremuś z naszych gotuje się głowa w biegach 1-16 i pakuje w taśmę, (lekkim &quot;faworytem&quot; piotrek) , oraz odskakujemy na tyle, że Marek wstawia młodego do ostatniej serii, ten kurs 4.15 chyba odpowiednio ustawiony, to co sam wyhaczyłeś to value niesamowite, ale pewnie anulują
 
H 13

harper

Użytkownik
Dla mnie ten zakład nie jest do rozliczenia. Przecież nie jest to zakład co będzie lepsze - tylko pomyłka na TAK/NIE

więc jeśli będą 3 jokery opcja TAK jest spełniona - jeśli Smektała nie wyjedzie 2x opcja NIE jest spełniona

Niby jak chcecie to rozliczyć na &quot;nie&quot; ??? Tylko jeśli smektała nie wyjedzie i nie będzie 3 jokerów

zresztą nieważne
już zdjęte
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
unieważnili zakłady .zrobili błąd bo na NIE wystarczy że jedna opcja jest nie spełniona .Zastanawie mnie czy bukmacher moze sobie tak poprstu unieważniać zakłady które przyjął i odprowadził podatek ???
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Jak nie do rozliczenia, były przedstawione dwa warunki, dajesz opcje &quot;nie&quot; po sporym kursie i masz 42 jokery, a Smektała pojawia się na torze raz i zakład wchodzi.
Fakt, że to był bład widoczny z kilometra, że anulują to 99,9%
Chodzi tylko o logiczne myślenie ????
 
H 13

harper

Użytkownik
a zakład brzmiał (bo już nie ma) będą 3 jokery i smektała ukończy 2 biegi czy będą 3 jokery - smektała ukończy 2 biegi ???

bo z myślnikiem to wygląda jak typowy błąd i jak zrypany zakład H2H



Jak nie do rozliczenia, były przedstawione dwa warunki, dajesz opcje &quot;nie&quot; po sporym kursie i masz 42 jokery, a Smektała pojawia się na torze raz i zakład wchodzi.
Fakt, że to był bład widoczny z kilometra, że anulują to 99,9%
Chodzi tylko o logiczne myślenie ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wielka Brytania poniżej 20,5 pkt - 1,95 (1,72) ✅ peffka ✅ iforbet

Jak dla mnie dzisiaj Wyspiarze będą na końcu klasyfikacji. Wczoraj Rosjanie pokazali się z bardzo dobrej strony i jeśli dzisiaj będzie podobnie to będą wozić Brytyjczyków jak chcą. Szwedzi tam jest dwóch pewniaków i dwóch powiedzmy średniaków z tym,że Jonsson i Sundstroem są objeżdżeni na naszych torach a Wyspiarze nie za bardzo. Nie liczę Harrisa który akurat nie ma najwyższej formy. Nie licząc pkt zdobytych na wykluczeniach defektach itd to więcej jak 10-14 na trasie nie zrobią. Obawiałem się,że będzie linia 15,5 może 17,5 ale tu mamy wyższą więc gram to.

Szwecja (-10,5) - Wielka Brytania 1 1,80 ✅ izzi ✅


Rosja - Wielka Brytania 1 1,20 ✅ ale zrobili zwrot

= 2,03 iforbet

Tak jakoś dzisiaj się złożyło,że gram przeciwko Wyspiarzom. Gdyby zawody były u nich to inna bajka ale tutaj nie mają oni szans. Szwedzi to Lindbaeck i Lindgren już zdobędą więcej pkt jak wszyscy Brytyjczycy a Sundstroem i Jonsson powiększą tą przewagę. Joker pewnie będzie wykorzystany u jednych i drugich i tu też większe szanse na 4-6oczek u Szwedów.
Rosjanie wczoraj kapitalne zawody więc dzisiaj licze na powtórkę i walkę ze Szwedami. Tutaj Emil robi tak wielką różnicę że nie ma o czym gadać.



Czugunow powyżej 5,5 - 1,85 ⛔
Sajfutdinow - Janowski 1 1,50 ⛔
Jonsson - Cook 1 1,80 ✅

= 4,40 STS

Młody Czugunow wczoraj zaskoczył wszystkich a njabardziej chyba sam siebie. 11 oczek na koncie w tym 2 wygrane biegi. Po trasie jeździł aż miło się patrzyło. Dzisiaj stawka mocniejsza jednak z Brytyjczykami czy Jonssonem lub Sundstroemem jest spokojnie w stanie powalczyć.
Emil kapitalna jazda. Widać,że zna ten tor i wie gdzie jak pojechać. Nawet jak na starcie przegrał to na trasie sobie radził z rywalami i wykręcił komplet 15pkt. Maciek również wysoka forma i filar naszej reprezentacji. Jednak czy będzie dzisiaj tak piekielnie mocny żeby zakręcić się w okolicach 13-14pkt bo myślę,że tyle będzie potrzeba aby wygrac z Emilem. Dodatkowo Sajfutdinow pojedzie pewnie jako Joker a więc trenerzy wybiorą mu ciut łatwiejszy bieg jako Joker żeby tam zapukntował podwójnie na pierwszym miejscu. A co za tym idzie nie będą się liczyły jego pkt z biegów nominowanych a tam może być mocna obsada.
Jonsson powraca po kontuzji. W Toruniu podczas SEC super zawody. W Mistrzostwach Szwecji występ dobry ale bez rewelacji. W barażu w Szwecji zdobył 8pkt. Tam również była mocna obsada bo Rosjanie i Łotysze postawili się bardzo mocno. Dzisiaj jeśli by zdobył te 8 pkt to myślę,że bez większych problemów wygra z Cookiem. Anglik u siebie na wyspach bardzo mocny. Jak będzie na Polskim torze? Sądzę,że już nie tak kolorowo i będzie trudniej o wysokie zdobycze pkt.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Szwecja (-1.5) : Rosja / @ 1.67
Rosja :
Anglia / @ 1.20
Polska :
Szwecja /
@ 1.10
AKO 2.204 (iforbet)

Zakładam scenariusz, że Polacy wygrywają turniej a Anglicy będę odstawać z ok. 20 pktami na koncie. Dodatkowo Szwedzi dla mnie przed Rosjanami, którym ciężko będzie powtórzyć wczorajszy wyczyn w silniejszej obsadzie.
Dodatkowo:
Jonsson over 6.5 @ 1.60
Dudek over 10.5 @ 1.62
Sayfutdinow over 13.5 @ 1.65
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom