>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dużo spinów - jaki slot?

J 0

johnadams1

Użytkownik
Witam,
Mam w sieci Netent ponad 50darmowych spinów i nie bardzo wiem co kręcić,a tak dużo dawno nie miałem i nie chcę ich zmarnować. Chcę się skupić na 1 slocie zamiast przesiadać się po nieudanych kilku spinach na inny. Moja historia z kasynem to właściwie tylko gra za spiny i kilka razy miałem sporego farta. Największego to JackHammer na Tobecie i kilka ttys, gdzie obrót wymagany rzędu 6k kręciłem w dużej mierze za 1zł ???? na starburst (nie wiem jak dziś, ale kiedys to był super slot break even, słabo z wygrywaniem, ale spokojnie każdy bonus szło wyrobić). Ostatnio na Party jakis kurde kolorowy, ale grałem na komórce i nie wiem co to było, ale tez wpadło dobre 100$. Dzis odpaliem jakiś Gonzo na Party, co był największy jackpot na nim, ale slot tragedia, wtrzuciłem z 10$ wyrzucił ze 2 może. Cos też wpadło na Hulku w Netbecie, tam się trafia te zielone głowy Hulka i można niezłe mnożniki wyłapać.
Może ktoś poleci cos dobrego, bo pewnie skonczę jednak na JackHammer choc ostatnio coś mi tam nie szlo jednak.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
masz do wyboru na którykolwiek slot? dobrze rozumiem?
wybierz gry z najwyższą stawką. Wild Rockets - minimum 2,50 za spin.
 
F 0

five-o

Użytkownik
Witam,
Mam w sieci Netent ponad 50darmowych spinów i nie bardzo wiem co kręcić,a tak dużo dawno nie miałem i nie chcę ich zmarnować. Chcę się skupić na 1 slocie zamiast przesiadać się po nieudanych kilku spinach na inny. Moja historia z kasynem to właściwie tylko gra za spiny i kilka razy miałem sporego farta. Największego to JackHammer na Tobecie i kilka ttys, gdzie obrót wymagany rzędu 6k kręciłem w dużej mierze za 1zł ???? na starburst (nie wiem jak dziś, ale kiedys to był super slot break even, słabo z wygrywaniem, ale spokojnie każdy bonus szło wyrobić). Ostatnio na Party jakis kurde kolorowy, ale grałem na komórce i nie wiem co to było, ale tez wpadło dobre 100$. Dzis odpaliem jakiś Gonzo na Party, co był największy jackpot na nim, ale slot tragedia, wtrzuciłem z 10$ wyrzucił ze 2 może. Cos też wpadło na Hulku w Netbecie, tam się trafia te zielone głowy Hulka i można niezłe mnożniki wyłapać.

Może ktoś poleci cos dobrego, bo pewnie skonczę jednak na JackHammer choc ostatnio coś mi tam nie szlo jednak.

moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak dobry slot, zależy jak trafisz raz wejdziesz na gonzo chwilę pokręcisz i trafisz 20 free falls które Ci dadza powiedzmy tysiaka, a za godzinę wejdziesz przekręcisz 500 zł i nic...
 
A 205

amindada

Użytkownik
Wg mnie warto zagrać w grę Wild Turkey. Na tym slocie symbol wild = symbol scatter, więc często wpadają freespiny, za 3 symbole jest 15, za 4 jest 30 darmowych gier, dodatkowo za stacked wilda dostaje się +2 gry. Lukier jest wtedy, gdy ustawią się kolumny dwóch, trzech lub więcej wildów, wtedy płaci naprawdę elegancko.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Grałem trochę w Aloha, spiny wcale tak co chwila nie wpadają. Mi się rzadko trafiały. I nie polecam na tym wykorzystywać spinów, bo minimalna stawka to 50 gr.
 
Do góry Bottom