>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

-=Duo typuje, każdy zyskuje=-

duo 303

duo

Użytkownik
Zakładam nowy temat ponieważ stary prowadziłem nie regularnie, poza tym czasem wpisałem tam kupon, a potem go nie zagrałem. Ten temat będę prowadzić bardzo rzetelnie. Każdy podany tu kupon będzie grany, z tą samą stawką. W temacie napewno więcej typów będzie podpieranych analizą, co powinno pomóc komuś, kto chciałby dany typ pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
duo 303

duo

Użytkownik
:siata: Kuba-Peru (0-1,5) typ:1 @1.10
???? K.Beck-Burquier typ:1 @1.40
:siata: Chiny-Usa (1,5-0) typ:2 @1.80
▶Stawka: 14zł
▶AKO @2.77

Mecz Kuba-Peru to poprostu różnica klas, Beck także jest tenisistą znacznie lepszym od Burquiera, poza tym w Segovii spisuje się lepiej niż Francuz. Amerykanki to jedna z najlepszych drużyn w WGP, Chinki kompletnie bez formy o ile sędziowie nie będą nadto kombinować to Amerykanki spokojnie rozjadą rywalki.
 
duo 303

duo

Użytkownik
⚽ Koge-FC Kopenhaga typ:2 @1.35
⚽ Bayern M.-Monchengladbach typ:1 @1.25
:siata: Włochy-Polska (0-1,5) typ:1 @1.55
:siata: Dominikana-Argentyna (0-1,5) typ:1 @1.22
:siata: Belgia-Portoryko typ:1 @1.08
▶Stawka: 24zł
▶AKO @3.45

Koge to outsider ligi z hegemonem Superligaen, jest na straconej pozycji. Bayern dokonał bardzo dobrych wzmocnień, więc u siebie nie powinien zaliczyć falstartu z Borussią Monchengladbach, która cudem utrzymała się w lidze i to głównie dzięki zwycięstwom u siebie. Polki z taką grą jaką prezentowały do tej pory z Włoszkami są bez szans. Argentyna to totalny outsider WGP, a Dominikanki potrzebują zwycięstwa. Belgia na podbitkę kursu, nie ma szans aby przegrali z cieniutkim Portoryko.
 
duo 303

duo

Użytkownik
⚽ Elfsborg-Kalmar typ:1 @1.60
⚽ Santos-Ceara typ:1 @1.60
???? Monfils-Stepanek typ:1 @1.50
⚽ KR Reykjavik-Vikingur typ:1 @1.20
⚽ Porto-Vitoria Guimaraes typ:1 @1.35
▶Stawka: 25zł
▶AKO @6.22
 
Do góry Bottom