>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dwa konta Skrill

szpon 154

szpon

Użytkownik
Witam.

Przez przypadek zdarzylo sie, ze mam dwa konta na Skrillu. Na jednym mam karte, a z drugiego korzystam przy wyplacaniu kasy z buka.
Zdaje sobie sprawe, ze jest to wbrew regulaminowi.
Teraz pytanie. Czy jest jakas mozliwosc polaczenia tych kont w jedno, tak zebym mial mozliwosc wyplacania z B365 (bo z tego co wiem, to mozliwe jest tylko i wylacznie wyplacenie na konto, z ktorego sie wplacalo) oraz zebym mogl korzystac z karty?
Bo jak napisze do supportu Skrilla, to nie wiem czy nie zamkna mi obu kont za zlamanie regulaminu i wtedy w ogole kasy nie wyplace.
Chyba, ze daloby sie tak zrobic, ze sam zamkne to drugie konto (polaczone z B365) i podepne tego maila pod kont z karta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
simons 646

simons

Forum VIP
To moze wplac kase na konto z kartą, dokonaj płatności na b365 zebyś mógł wypłacać i napisz do Skrill, żeby zamknęli Ci konto bez katy, bo zostal założony przypadkowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam.
Przez przypadek zdarzylo sie, ze mam dwa konta na Skrillu. Na jednym mam karte, a z drugiego korzystam przy wyplacaniu kasy z buka.
Zdaje sobie sprawe, ze jest to wbrew regulaminowi.
Teraz pytanie. Czy jest jakas mozliwosc polaczenia tych kont w jedno, tak zebym mial mozliwosc wyplacania z B365 (bo z tego co wiem, to mozliwe jest tylko i wylacznie wyplacenie na konto, z ktorego sie wplacalo) oraz zebym mogl korzystac z karty?
Bo jak napisze do supportu Skrilla, to nie wiem czy nie zamkna mi obu kont za zlamanie regulaminu i wtedy w ogole kasy nie wyplace.
Chyba, ze daloby sie tak zrobic, ze sam zamkne to drugie konto (polaczone z B365) i podepne tego maila pod kont z karta.
Z bet365 nie ma problemu bo maila do płatnosci można znmienić w każdym momencie. Wystarczy napisac na LC, jedyne o co mogą poprosić to zrzut konta skrill w celu weryfikacji.
Napisz do skrilla, powiedz że chciałbys zostawić otwarte konto to do którego masz karte. Niestety z meilem nic się nie da zrobić. Jak zamkną konto nie możesz go przypisać do innego konta skrill. Ale tak jak napisałem w każdym momencie możesz zmienić adres email z którego dokonywałeś płatnosci. Tylko musisz zrobić taki myk że jak będziesz pisał do BET365 to napisz że chcesz zmienić tylko adres email a konto skrill będzie to samo bo w regulaminie mają napisane że możesz używać jednego konta do wpłat. Jak byś napisał ze chcesz zmienić konto skrill to mogą się nie zgodzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
I 14

ice05

Użytkownik
korzysta ktos z marathonbetu w eur i ma konto w mb euro ? jakie sa przeliczniki, i potem kase wyplaca sie w bankomacie euronet ktory wyplaca euro ?
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jak masz konto u bukmachera i w Skrillu w tych samych walutach to nie ma żadnych przeliczników. Wypłacasz X eur dostajesz X eur.
Nie próbowałem osobiście wypłacać w Polsce Euro w Euronecie, ale za granicą działa normalnie, więc w Polsce pewnie też ????
 
I 14

ice05

Użytkownik
widze ze w euronecie da sie wyplacic ale jak masz konto w pln, a jak mam konto na mb w euro i chce wyplacic z bankomatu, to co zamieniaja mi to na polskie zlote ? i trace na przewalutowaniu ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
korzysta ktos z marathonbetu w eur i ma konto w mb euro ? jakie sa przeliczniki, i potem kase wyplaca sie w bankomacie euronet ktory wyplaca euro ?
hehe a słyszałeś kiedyś żeby ktoś przewalutowywał złotówki na złotówki albo euro na euro? ????
widze ze w euronecie da sie wyplacic ale jak masz konto w pln, a jak mam konto na mb w euro i chce wyplacic z bankomatu, to co zamieniaja mi to na polskie zlote ? i trace na przewalutowaniu ?
w kazdym bankomacie następuje automatyczna konwersja waluty. Możesz mieć konto i karte w Polsce a bedąc w chinach jak dorwiesz jakis bankomat to wypłacisz w lokalnej waulcie a przelicznik nastąpi po aktualnym kursie bankowym. Najprosciej możesz sobie to sprawdzić w google ile mniej więcej wynosi przelicznik danej waluty na inną.
1 Euro equals
4.16 Polish Zloty
 
simons 646

simons

Forum VIP
widze ze w euronecie da sie wyplacic ale jak masz konto w pln, a jak mam konto na mb w euro i chce wyplacic z bankomatu, to co zamieniaja mi to na polskie zlote ? i trace na przewalutowaniu ?
No tutaj sytuacja się już komplikuje ???? Wypłacając za granicą z konta PLN w walucie obcej można sporo &quot;polecieć&quot;. Musisz sprawdzić czy wydawca karty pobiera prowizje za wypłaty za granicą (Skrill nie bierze). Do tego dochodzi swap kursowy (bardziej korzystny kurs dla banku przy przewalutowaniu) i prowizja za przewalutowanie.
Poza tym korzystając z zagranicznego bankomatu może pojawić się prowizja dla operatora banku, którego jest bankomat, tzw. subcharge, ale to pojawi się w okienku przy wypłacie i będzie trzeba zatwierdzić.
Ogólnie to mało opłacalny interes wypłacać ze Skrilla w bankomacie, w walucie obcej.
 
Do góry Bottom