>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyscypliny, które trzeba wyrzucić/włączyć do Olimpiady.

webb4 2

webb4

Użytkownik
Ja tak odnoscie sportow motorowych. Chyba troszke przeczy to idei IO( jakby doping nie przeczyl... ale na to nic nie poradzimy). W chyba kazdej konkurencji liczy sie przygotowanie fizyczne, forma, wytrzymalosc, psychika zawodnika lub duryzny. A w sportach motorowych glownie liczy sie sprzet( patrz:F.Massa w GP Wegier), lub kasa( patrz wszystkie sporty motorowe). To juz chyba byloby lekkie przegiecie- o chyba ze wyscigi rydwanow albo cos w tym stylu
 
K 0

kjaskulski1

Użytkownik
Racja w sportach motorowych liczy się kasa a to przeczy idei IO. Na Olimpiadzie powinna się liczyć szybkość, siła, skoczność, wytrzymałość, technika a nie moc maszyny. Nie zapomnij
że podnoszenie ciężarów to jedna z nielicznych dyscyplin w której Polska ma szanse zdobyć w Pekinie parę medali. W historii o ile się nie mylę zdobyła około 27 czy 28 medali w ciężarach.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Ja bym z igrzysk wyrzucił jeździectwo(w każdej odmianie) bo w tej dyscyplinie większość zależy od konia a nie od człowieka polscy kibice boleśnie odczuli to na poprzednich igrzyskach gdzie w siedmioboju nasz zawodnik zajmował drugie miejsce i miał już prawie pewny medal i w losowaniu trafił na najgorsza kobyłe jak mogła być i na jednej z pierwszych przeszkód koń rzucił naszego zawodnika przez co polak nie ukończył tej konkurencji i został zdyskwalifikowany i marzenia o prawie pewnym medalu prysły w gmieniu oka
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Wywaliłbym :
Baseball/Softball ▶ widzicie tu jakąś Gwiazde ?? bo ja nie :]
Sport popularny w krajach Karaibskich , USA i Japonii. Sport nie jest nudny , ale kogo interesuje gdy obok mozna obejrzec pływanie , LA czy siatkówke ??
Jeden z tych sportów gdzie na olimpiadzie mała popularność.
Piłka N. ▶ Oni to trofeuów nie mają już ?? Pokończyły sie ??
Jeżdziectwo ▶ Jest jakaś konkurencja , co zanudza gorzej niż Łyżwiarstwo figurowe
Zimowe : Łyżwiarstwo figurowe ▶ Po kiego to wprowadzali ??

Wprowadzić :
Rugby ▶ N.Zelandia mogła by jakieś złoto mahnąć ????
 
P 0

pavlinho

Gość
Wywaliłbym :
Zimowe : Łyżwiarstwo figurowe ▶ Po kiego to wprowadzali ??
Jedni tą dyscyplinę lubią a drudzy nie. Przyciąga ona dużo kibiców.
Są gusta i guściki i ja bym tej dyscypliny nie usuwał :]

Jestem tak jak Ty za wprowadzeniem rugby do letnich igrzysk olimpijskich a usunięciem piłki nożnej, która zainteresowanie na olimpiadzie ma znikome. ;)
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Jedni tą dyscyplinę lubią a drudzy nie. Przyciąga ona dużo kibiców.
Są gusta i guściki i ja bym tej dyscypliny nie usuwał :]
Ruskie mają 3 czy 6 złotych medali więcej.
Jeden z tych sportów , gdzie sędziowie mają najwięcej do przewidzenia
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
U mnie na pewno na IO wylądowały by takie sporty jak Beach Soccer kojarzy mi się to bardzo z letnią IO piasek, ciepełko i dobra zabawa na piaszczystym boisku.
No i przypomnę że grą na IO zawodnicy mogą zdobyć bardziej popularność w swoim kraju poprzez zdobycie jakiś medali a co za sprawą medali to idzie też emerytura olimpijska a wiemy że w beach soccerze płaci się mało.

Druga dyscypliną dla mnie mogłaby być Strong Men nie tylko przez to że to realna szansa dla nas na medal lecz jak dla mnie lekkie nawiązanie do antycznej olimpiady, pomijając wyniki testów na doping.


Pierwszą dyscypliną na odstrzał dla mnie to Tenis z IO ponieważ gwiazdy tenisa olewają turniej na IO ponieważ nie chcą męczyć się by dobyć medal i emeryturę olimpijską ponieważ na koncie już mają tyle zer że poczekają na następny turniej WS czy Master Series by ponownie sobie dorobić. Przykładem jest to że ostatni zwycięzca z Aten to Massu który sklasyfikowany jest na #125.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Podoba mi się pomysł z zawodami Strong Manów.
Co do wyrzucenia piłki n. i tenisa to mówie zdecydowane nie. Dlaczego? Przecież piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie, więc jak może zabraknąć tej dysc. na IO? Szaleństwo. Tenis również jest popularny na świece razem z siatkówką czy koszykówką, więc również nie może go zabraknąć.
Co dodać jeszcze ponownie dobry pomysł Hellraiser&#39;a Beach Soccer zdecydowanie powinien być na IO.
Co do wywalania sportów to wg mnie przeczy pewnej idei IO. Szczerze? To ja bym nic nie wyrzucił.
 
P 0

pavlinho

Gość
Ruskie mają 3 czy 6 złotych medali więcej.
Jeden z tych sportów , gdzie sędziowie mają najwięcej do przewidzenia
Kiedyś tak, teraz nie. Kiedyś wszystko zależało od sędziów, teraz wszedł nowy sposób sędziowania i takie wałki nie przejdą.
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
jak by na igrzyskach były zawody Strong Manów to ciekawe kto by na nich startował przecież koksy są zabronione i surowo karane w szczególności na igrzyskach
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
ja zaś tak jak Drago nie wyrzuciłbym niczego, zaś dodał jeszcze parę dyscyplin tak żeby IO były areną dla wszelkiego rodzaju sportu - dla każdego sportowca po prostu. chociaż niektóre sporty nie są atrakcyjne dla mas, ale są rzesze ludzi którzy się interesują danym sportem.
co do piłki nożnej. chciałbym kiedyś ujrzeć całą elitę piłkarską do tym turnieju. fajnie byłoby zobaczyć najlepsze gwiazdy /nie tylko do lat 23/ grające dla swoich reprezentacji w takim turnieju. padł wcześniej argument że pełno to trofeów mają do wygrywania. zapytam jakich? bo międzynarodowych wyliczyłem tylko 3 /MŚ, ME, PK/ i to jeszcze organizowane co 4 lata...
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
padł wcześniej argument że pełno to trofeów mają do wygrywania. zapytam jakich? bo międzynarodowych wyliczyłem tylko 3 /MŚ, ME, PK/ i to jeszcze organizowane co 4 lata...
Klubowych na przykład.
Prestiżu piłka niema na takich IO.
Pewne sporty na czas IO zamieniają się rolami.
 
J 19

jajo

Użytkownik
zrobienie drugiego mundialu podczas igrzysk, st
własnie przeglądam temat i zauwazylem, ze takiego posta mi sie wyslalo
chodziło o to, ze pilka w najlepszej obsadzie moglaby przycmim zainteresowaniem reszte dyscyplin
 
Do góry Bottom