>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyscypliny, które trzeba wyrzucić/włączyć do Olimpiady.

13_skary_13 0

13_skary_13

Użytkownik
Chłopaki mówicie tak jakby w innych sportach nie używano dopingu, przecież już paru Rosjan zostało zdyskwalifikowanych z powodu dopingu, a po za tym czy takiej siły i masy nie da się zbudować bez dopingu? Wystarczy spojrzeń na ciężarowców. Fakt faktem z kulturystyką to nie był najlepszy pomysł z mojej strony, ale strong man czemu nie, podobają mi się też pomysły dodania większej ilości sztuk walki na IO i mam nadzieję że wejdą one w życie już w Londynie w 2012 roku.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
no właśnie zostało odesłanych do domu kilku dopingowiczów, ale robiąc testy strong menom jestem ciekaw czy ktoś w ogóle pojechałby na tę olimpiadę :p
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
beach soccer, jestem jak najbardziej za
wyrzucilbym jezdziectwo i piecioboj, a takze plywanie synchroniczne i gimnastyke artystyczna, z zimowych wyrzucilbym lyzwiarstwo figurowe, te ostatnie dyscypliny to nie sport, raczej jakies wystepy artystyczne
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Po dzisiejszym dniu powinno sie wywalić takie gó*no jak jeżdziectwo - co to ma wspólnego z Olimpiadą ?? Grecy chyba co innego chcieli pokazać wymyślając Olimpiade. I nie wymyślali dysycyplin ze zwierzętami.
Człowiek ma pokazać jaki jest a nie czy koń sie nie zesra i nie przeskoczy 3 przeszkód.
Kilka lat przygotowań bierze w łeb , bo konikowi sie nie chce skakać.
Denerwuje mnie taki sport - MKOL powinnien to jak najszybciej wywalić i jeszce doping koni - kpina.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
zgadzam sie w 100% Grzesio. Tak na prawde to na konia mozna dziecko posadzic i tez medal przywiezie.

moze powinni wlaczyc walki hooliganow stadionowych? zloto mielibysmy jak nic :jezora: a tak na serio podobno maja za nie dlugo dodac wuschu czy jak to sie pisze... znowu wszystko pod chinczykow ;P
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Wu-Shu jak już. ;) I moim zdaniem bardzo ciekawy pomysł. Powinna pojawić się jakaś wszechstronna sztuka walki na olimpiadzie. Na formułę MMA nie ma co liczyć, ale takie chińskie San Shou lub San Da to już było by coś. Muai Thai także dobrze by się oglądało.
Też uważam, że jeździectwo zdecydowanie trzeba wywalić. Ta nowa dyscyplina Bmx&#39;y to też jakaś kpina. Bardzo dobrze, że softball wywalili, szczególnie popieram po obejrzeniu tego sportu na tej olimpiadzie. ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Chód na ileś tam kilometrów - wyrzucić :!:
Nie podoba mi się ta akurat &quot;dyscyplina&quot;, jedno &quot;zgięcie&quot; kolana i od razu dyskwalifikacja.
 
lakomov 0

lakomov

Użytkownik
Wyrzucic te sporty w ktorych za duzo do powiedzenia maja sedziowie, w szczegolnosci na tych igrzyskach dobre przyklady to zapasy + boks (niektore walki to totalna żenada ze strony sedziow).
Fajny pomysł z tym rugby
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Wczoraj oglądałem &quot;wpadki&quot; na IO w Pekinie. I co mnie zbulwersowało ? Sytuacja w jeździectwie gdzie koń &quot;odmówił&quot; skakania przez &quot;przeszkody&quot;. To chyba był akurat czwórbój czy jakoś tak. Przecież to jest bezsens :!: Przez takie coś traci się te punkty, i o medalu można pomarzyć ...
Jeździectwo - NIE !
 
mou 0

mou

Użytkownik
Jeździectwo wywalic - przecież tam prawie wszystko zależy od koni które i tak łapane są na dopingu więc po co taka &quot;rywalizacja&quot;
Wprowadzić rugby, byłoby bardzo emocjonująco i ciekawie
 
melessio14 0

melessio14

Użytkownik
Moim zdaniem chód to jakieś nieporozumienie. Te zasady, ci śmiesznie wyglądający zawodnicy, jakieś dyskwalifikacje, kpina!
Nie da się tego oglądać.
100m czy 40km, rób co chcesz, możesz skakać, czołgać się, nieważne, byle byś był na mecie. Proste.
Jak jest chód to równie dobrze można wprowadzić bieg na prawej nodze, na lewej, na czworaka, na kolanach, tyłem etc.,
Moim zdaniem kompletny bezsens!!!
 
Do góry Bottom