>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
No niestety, nie wiem jak tam mecz wyglądał, ale liczyłem na więcej ze strony Spartaka. Dobrze, że Amur solo zagrany. Skoro już zacząłem dziś z KHL to pójdę za ciosem i swoim przeczuciem i spróbuje jeszcze Loko/+4,5 za drobne.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
A ja już dzisiaj nic nie gram, bo czuję, że mogę roztrwonić wczorajszą dniówkę (swoją drogą polecam &quot;temat czeski&quot; z którego wczoraj sam pobrałem fajny kupon) Puszczam jeszcze takie coś za &quot;dychę&quot; z kursem 30 dla podniesienia poziomu emocji dzisiejszego wieczoru ????
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Takie wysokie kursy to sobie odpuszczam bo nigdy mi nie wchodzi raczej wole coś w solo albo duble z kursami około 1,8-2 wtedy przy nieco większej stawce już jest ładny profit. Wczoraj Orki dały taki profit, że dziś można się pobawić w to czego na co dzień nie gram więc jeszcze dubel Sochi/-6,5 i SKA/-6,5. Myślę że w SKA jest duże ciśnienie w związku z taką serią wojskowych z Moskwy i mimo dobrej formy Dynamo jednak dziś na czysto dadzą radę. Wcześniej jeszcze do dubla z piłką wrzuciłem młode SKA w 60&#39;, po wczorajszej porażce dziś można było się spodziewać, że przycisną i faktycznie w 3 tercji 0:4 więc tylko piłka musi to uzupełnić.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie no ja też nie gram takiego czegoś za normalne stawki. Takie kursy gram jako single max duble. Czasami sobie puszczę taki kupon za drobniaki albo końcówkę sumy u buka np.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie zdziwie sie jak wilki ogarną Sochi. A Podolsk w Mińsku i wejdą czyste dwojki ale dla mnie to loko go:hokej:;)
Mlodym z Loko jeszcze brakuje troche sprytu i cwaniactwa, za rok ten zespol bedzie groźny.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Trzeba wrócić do dobrych zwyczajów i zostawić KHL w spokoju, na szczęście stawki były racjonalne więc poranny plus z Amura wyrównuje popołudniowe straty. Gratuluje tym, którzy dziś na KHL zarobili
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja żałuję ze przeczytałem skład Komety bo chciałem dac ich z x, froluda nic nie musi, byle trzech goli nie stracić. A w Malme teraz będę szachy i czekanie na błąd rywala bo zadna na ten moment nie odpada.
 
adrian715 187,8K

adrian715

Użytkownik
Kursy na wyjazdowe zwycięstwo Znojmo @1,29... :cwl: Śmiech mnie ogarnął po tym co było w weekend omijać szerokim łukiem ;)
Drugi raz na taką minę sie nie wsadzę.
 
Do góry Bottom