>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Wczoraj z jednym z naszych forumowych kolegów :yes: sporo pisaliśmy o Jets. Mój dzisiejszy typ na nich, to trochę takie zadośćuczynienie. Wczoraj sie nad nimi pastwiłem..w sumie nad nimi jak nad nimi, ale Laine sie &quot;oberwało&quot;
Jestem ich wiernym kibicem, ale od jakiegoś czasu zadaję sobie pytanie CO SIĘ DZIEJE ?
Duży zjazd kolokwialnie mówiąc, jak chodzi o ekipę z Winnipeg. Mam nadzieję, że szykują coś pod PO i słabsze wyniki, to ryzyko oczywiste, bo....bo tak ma być. Bo jest coś czego nie wiemy. Patrzę na nich troche jak nastolatek na najładniejszą dziewczynę w klasie, wybaczam im wszystko i staram sie wybielić zespół, który w tym momencie gra po prostu źle. Laine trafił do piątki, gdzie jego centrem jest Little. Gdy grał z Scheifele zespół wyglądał inaczej. Kiedy dał Jets ostatniego gola ? Piszę z głowy, ale wydaje mi sie, że jeszcze w 18 roku...Zresztą Patrick musi popracować nad repertuarem zagrań, bo jest trochę jednowymiarowy. Mega talent, cudowny strzał, ale dość bidny arsenał zagrań. Dopiero 20 lat. Wiek też ma swoje prawa, ale trzeba porzucić gry video ( ostatnio sporo sie mówi o tym, że każdą wolną chwilę spędza przed konsolą ) i sie rozwijać, bo jak stanie w miejscu, to za sezon, dwa stanie sie jednym z wielu. W ogóle mam takie wrażenie od jakiegoś czasu, że jego staty są lepsze niż on sam. Cyfry go bronią ( broniły ), ale co powiedzieć teraz, kiedy nie ma obok Marka....nie ma Marka i Patrick zgasł. To trochę uproszczenie, ale ogólnie temat na dłuższą rozkminę. Mam nadzieję, że dziś wyjadą nad lód i bedzie moc, bedzie zespół i będzie wygrana....
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mógłbym to samo napisać o ekipie z Waszyngtonu ???? Dawno nie oglądem Jets j nie wiem co się tam dzieje ale wydaje mi się że dzisiaj Buffalo bierze dwa punkty. Gospodarze fajnie zagrali z Detroit a Jets kolejny mecz na wyjeździe, do tego o dziwnej godzinie. Co do Laine to wydaje mi się że od tego chłopaka zbyt dużo się wymaga, czuje presję i wie że &quot;musi&quot; a nie może. To może tworzyć pewnego rodzaju blokadę na zawodniku. Ja dałbym mu pograć w 1st line, ale nie ja jestem specem od taktyki ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dopiero zerknalem na skład Wilków i okazuje się że Finowie odpoczywają. Dobrze sobie radzą Wilki bez swoich strzelców.
 
P 0

pokwa

Użytkownik
Chciałem dziś grać Astanę do ako, ale stwierdziłem jak koledzy, że Sibir musi to wygrać jak chce grać w PO. Po raz kolejny wychodzi, że pierwsza myśl najlepsza ;)
Żeby było śmieszniej to dałem Sibir +2,5 ???? też do ako
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Niestety Sibir sam się dziś wykończył dając Astanie szansę 2 razy zagrać 5:3 przy tej sile ofensywnej inaczej się to skończyć nie mogło.
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Niestety, za wysokie progi. Po strzeleniu bramki na 0:1 niepotrzebne błędy i straty, po których wpadły dwie szybkie bramki. Mimo wszystko widoczna przewaga Kazachów, których też zresztą jestem ciekaw w PO bo dawno ta drużyna nie wyglądała tak dobrze i każdy będzie miał z nimi mnóstwo problemów.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Tez dałem +2.5 i sibir frajerzy musza w końcówce stracić. Szkoda nerwów na to wszystko
Więc koledze proponuje może inną dyscyplinę. Fakt, że troche sami zrobili sobie kuku, ale co mieli zrobić ? Próbować taktyki i szachów z drużyną o dwie klasy lepszą ? Poszli na żywioł, bo to była chyba ich jedyna szansa, żeby coś ugrać. Patrząc na kalendarz - dwa mecze do wygrania, bo z Omskiem, czy Avto punkcik będzie jak manna z nieba.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Sibir mierzył sie z ekipą przynajmniej o klase lepszą wiec kazdy typ w kierunku Nowosybirska byl ryzykowny. Wymiana ciosów z taka druzyną musiała sie tak skończyć. O ile mecze o 10.30 byly do ogarnięcia i ewentualnie rozliczenia to przy kierunku na Sibir trzeba bylo skręcic stawkę do akceptowalnej przegranej. Sibirowi niestety odbija sie czkawką poczatek sezonu i niechlubna seria przegranych. I teraz tych punktów moze niestety zabraknąć. Nazywanie ich frajerami jest lekko nie na miejscu
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
To oczywiste, że każdy typ na Sibir był ryzykowny i trzeba było grać racjonalnymi stawkami, bo jednak tutaj obu ekipom zależy na punktach więc Astana spotkania nie odpuszczała. Z drugiej strony gdyby nie dwa razy 5 na 3 to myślę, że Sibir mógłby powalczyć o ten jeden punkt. Z drugiej strony trzeba było się spodziewać, że jak będą przegrywać jedną czy dwiema to na pewno pod koniec na maksa się otworzą bo to już nie będzie miało znaczenia czy przegrają jedną czy trzema a lepiej zawalczyć jeszcze o ten jeden punkt, nie takie cuda w hokeju się działy. Ostatecznie efekt słaby, ale na Amurze i Omsku można było zarobić więc potem można było zaryzykować coś w kierunku Sibiru z wygranych.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Najbliższy sezon dla kibiców hokeja w USA może nie być taki, jakbyśmy wszyscy sobie życzyli. Lockout puka do drzwi. Jak będzie zobaczymy, ale na tą chwilę nie widać, żeby zawodnicy mogli dogadać się z władzami ligi. To otwiera im drogę do Europy, bo zawodnicy nie chcą mieć długiej przerwy i wolą grać, czasem gdziekolwiek, niż nie grać wcale. CSKA już oficjalnie potwierdziło, że gdyby do lockoutu doszło, to chętnie &quot;wezmą&quot; Pastrnaka, Aho, czy Joela Armie. Mam wrażenie, że KHL zasili wielu znakomitych grajków, gdyby do wspomnianego lockoutu doszło. Zasady przyjmowania zawodników w takiej sytuacji nie są wcale proste. KHL stawia swoje warunki. Między innymi gracz, którego KHL pozyskuje z NHL musi mieć rozegrane przynajmniej 150 meczów w ostatnich 3 sezonach, musi mieć rozegrany przynajmniej jeden mecz w KHL....masa innych.
Ostatni lockout miał miejsce w sezonie 12/13. Poniżej jako ciekawostkę podaję trochę przykładów jakie kierunki obierali wtedy zawodnicy NHL.
1. Kulemin z Toronto do Magnitogorska
2. Ovechkin z Washington do Dynama M
3. Wolski z Washington do Sanok
4. Antropov z Winnipeg do Astana
5. Tarasenko z St. Louis do SKA
6. Hedman z Tampa Bay do Astana
7. Malkin z Pittsbourgh do Magnitogorska
8. Backstrom z Minnesota do Dynama Mińsk
9. Rinne z Nashville do Dynama Mińsk
10. Varlamow z Colorado do Lokomotivu
11. Bobrovsky z Columbus do SKA
Tavares/Josi wylądowali w Bernie, Nash w Davos, Kopitar - Mora, Frolik - Chomutow, Landeskog - Djurgarden, Duchene - Frolunda.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Najbliższy sezon dla kibiców hokeja w USA może nie być taki, jakbyśmy wszyscy sobie życzyli. Lockout puka do drzwi. Jak będzie zobaczymy, ale na tą chwilę nie widać, żeby zawodnicy mogli dogadać się z władzami ligi. To otwiera im drogę do Europy, bo zawodnicy nie chcą mieć długiej przerwy i wolą grać, czasem gdziekolwiek, niż nie grać wcale. CSKA już oficjalnie potwierdziło, że gdyby do lockoutu doszło, to chętnie &quot;wezmą&quot; Pastrnaka, Aho, czy Joela Armie. Mam wrażenie, że KHL zasili wielu znakomitych grajków, gdyby do wspomnianego lockoutu doszło. Zasady przyjmowania zawodników w takiej sytuacji nie są wcale proste. KHL stawia swoje warunki. Między innymi gracz, którego KHL pozyskuje z NHL musi mieć rozegrane przynajmniej 150 meczów w ostatnich 3 sezonach, musi mieć rozegrany przynajmniej jeden mecz w KHL....masa innych.
Ostatni lockout miał miejsce w sezonie 12/13. Poniżej jako ciekawostkę podaję trochę przykładów jakie kierunki obierali wtedy zawodnicy NHL.
1. Kulemin z Toronto do Magnitogorska
2. Ovechkin z Washington do Dynama M
3. Wolski z Washington do Sanok
4. Antropov z Winnipeg do Astana
5. Tarasenko z St. Louis do SKA
6. Hedman z Tampa Bay do Astana
7. Malkin z Pittsbourgh do Magnitogorska
8. Backstrom z Minnesota do Dynama Mińsk
9. Rinne z Nashville do Dynama Mińsk
10. Varlamow z Colorado do Lokomotivu
11. Bobrovsky z Columbus do SKA
Tavares/Josi wylądowali w Bernie, Nash w Davos, Kopitar - Mora, Frolik - Chomutow, Landeskog - Djurgarden, Duchene - Frolunda.
Takie obszerne posty możesz spokojnie pisać w tematach NHL lub KHL. Może przy okazji dyskusja sie rozwinie ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
No i małe sprostowanie jeśli chodzi o Backströma - Nicklas w 2012/2013 grał w Dynamo Moskwa, a nie w Mińsku.
 
Do góry Bottom