>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wolski w ogóle zalicza zjazd w karierze od pobytu w Waszyngtonie. Wyjątkiem jest okres w Magnitogorsku. Myślę że już nic ciekawego go nie spotka w karierze, a szkoda.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Czerepowiec 4 na 3 w dogrywce i nie wykorzystują okazji. Za chwilę karne. Traktor jakby na własne życzenie unika PO ????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Akcje Dynama Moskwa są wyśmienite. Co za wymiany krążka między zawodnikami. Pięknie.
Tak grające Dynamo przypomina mi to z lat 2011-2013 gdy zdobywali Gagarina. Wielu własnych wychowanków plus kilku graczy z zagranicy. Chyba Kvapil z Petruzalkiem ostro wtedy pogrywali. Fajnie jakby utarli w PO nosa wojkowym.
 
P 0

pokwa

Użytkownik
Ktoś mi wytłumaczy bo może zielony jestem. Hamenlina prowadzi 3:2 i na 2 minuty do końca ściąga bramkarza i traci gola na 3:3. Dlaczego tak?
I przegrali po dogrywce... super. Człowiek jak taki kupon przegrywa to się zastanawia czym światu zawinił ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ktoś mi wytłumaczy bo może zielony jestem. Hamenlina prowadzi 3:2 i na 2 minuty do końca ściąga bramkarza i traci gola na 3:3. Dlaczego tak?
I przegrali po dogrywce... super. Człowiek jak taki kupon przegrywa to się zastanawia czym światu zawinił ????
Oglądałeś mecz czy sprawdzałeś na Flashscore? Bramkarz był w bramce przy stracie gola więc nie wiem dlaczego Flashscore podaje info że gol padl do pustej.
 
P 0

pokwa

Użytkownik
Oglądałem na flashscore xD no chyba, że tak bo już spiseg wietrzyłem. Oczywiście zamykali kuponik ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Oglądałem na flashscore xD no chyba, że tak bo już spiseg wietrzyłem. Oczywiście zamykali kuponik ????
Wejdź sobie na liiga.fi tam znajdziesz powtórki. Jeśli ja sobie poradziłem z fińskim językiem to Ty też znajdziesz powtórkę ????
 
P 0

pokwa

Użytkownik
Nie chcę się denerwować. Poszły dziś trzy triple. Jeden siadł, jeden wtopiła właśnie HAM, a trzeci kończy siatkówka w Modenie gdzie dałem over 3,5 seta
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
To chyba debiut nie będzie udany, nie widziałem bramek więc nie wiem czy coś z jego błędów, no ale wynik mało optymistyczny, pierwsza tercja zagrana w lidze i 3 bramki
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Trochę nie udany ten debiut... Nie spodziewałem się aż takiej strzelaniny w pierwszej tercji.
Jednak KHL to inna bajka, zreszta było to też widać po młodzikach grajacych na U20. Ci co grali juz w KHL to ładnie ogarniali temat. Tarasow to dobry bramkarz, ale jak ma sie przed soba obrone co sie nie rozumieja to jestes jak tarcza strzelnicza i pewnie tez trema była . Wiec jedno z drugim daje to co widać
Suma sumerum licze ze Admirał minus 1,5 da rade wejsc bo dubel z Omskiem cos nie wychodzi, ale nie da rady kukac w oba mecze.
jastrzebie do roboty;)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jednak KHL to inna bajka, zreszta było to też widać po młodzikach grajacych na U20. Ci co grali juz w KHL to ładnie ogarniali temat. Tarasow to dobry bramkarz, ale jak ma sie przed soba obrone co sie nie rozumieja to jestes jak tarcza strzelnicza i pewnie tez trema była . Wiec jedno z drugim daje to co widać
W sumie to nie wiem dlaczego nie zagrałem jakiegoś overu bramkowego Admirała wiedząc ze nie zagra Metsola i połowa drużyny - mądry człowiek po fakcie...
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W sumie to nie wiem dlaczego nie zagrałem jakiegoś overu bramkowego Admirała wiedząc ze nie zagra Metsola i połowa drużyny - mądry człowiek po fakcie...
Ja mam solo Admirala minus 1,5 , moze kurs 2,8 nie rzuca na kolana ale jakas szansa chyba jest.
A obrona błądzi jak dzieci we mgle, wyjezdza zawodnik ze strefy kar a oni nie wiedza jak sie zachowac.
Co do meczu w Chabrowsku to mina Hartleya po stracie gola z kontry bezcenna, czuje ze w szatni to on bedzie latał ???? wiec licze na doby hokej z ich strony. Koniec pilnowania tyłów i czekania na błąd rywala.
Miał bronić Bobkov dzis i d... bo nie liczyłem ze Nalimow zagra drugi mecz na zero z tłu, to nie jest ten typ bramkarza
 
Do góry Bottom