>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Gratuluje tym co typowali Wilki w Niznekamsku, bo przynajmniej zarobili. Gdyby nie Omsk to bym omijal ten mecz. Ale prawda jest taka ze zwycięzcą tego meczu jest Traktor
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja czekałem na ten mecz cały dzień ale wyszło tak że nie mogę obejrzeć :/ ale dzieje się całkiem sporo z tego co widzę na Flashscore
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja sobie odpuściłem granie tego meczu, ale nie spodziewałem się, że takie cuda się tam będą działy. Można było ładnie zarobić jak ktoś przy 4:0 zagrał x2.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Karpat Oulu kiedykolwiek dostał takie baty jak dzisiaj ? aż niemozliwe że tyle dostali ..
Oulu nic nie musi teraz. Wchodzę w okres przygotowania do PO bo ruszą z P1 i teraz forma będzie falowac. Mają pake i jak beda chcieli pokazać moc to to zrobia. Reszta musi walczyc bo między trzecim a dziewiątym miejscem jest tylko 9 pkt różnicy i lepiej uniknąć prePO.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Myślę, że dziś można było spróbować grać w kierunku Lukko. Akurat tak zeszło z czasem, że nie było kiedy zagrać, ostatnio próbowałem na Tapparę przeciwko Karpatom, ale akurat w tym spotkaniu u siebie wygrali. Choć over 1,5 na Tapparę za ładny kurs wszedł. Dziś chciałem coś w kierunku Lukko, ale brakło czasu i tak to jest, że jak się nie zagrało to Karpaty w plecy. Myślę, że teraz warto szukać okazji, żeby przeciwko nim grać szczególnie jak będą grać z ekipą, której jeszcze na punktach będzie zależeć
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Rozumiem,ale jednak potrafili ostatnimi czasy wygrywać mimo luzu od dłuższego czasu ???? a tu dostać 8 do 1 ..
Czasem i najlepszym trafi sie taki mecz ze nic nie idzie a rywal ma dzien konia, ( np mecz CSKA-Astana, gdzie dominator KHL dostał 5 bramek ale było widac ze i Sorokin spowolnione interwencje i nogi nie niosły wojskowych) Karpat jak mówiłem juz przygotowuje sie do PO i tu mogło byc podobnie(nie widziałem meczu wiec sie nie mądrze) ale do PO juz kilkanascie meczy. Ja póki co rzadko grałem przeciwko Oulu( najczesciej po LM) bo tam maja taki potencjał, ze w wiekszosci meczy jak chcieli to nie było co zbierac po rywalach. Teraz z pewnościa nie wyniki będą najważniejsze. I jak ktos akyrat trafi okres słabosci i braku świezosci to mu wejdzie. Ale forma ma byc na PO bo sa zamiary obrony tytułu ????
 
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
i jak się zepną to obronią ten tytuł raczej, ale oczywiście myślałem o over 4,5 to postawiłem na Karpat ale bałem się bo Lukko w dobrej formie ostatnio .. no ostatnio to chyba trzeba grać ,że Karpat straci ze 2 bramki , do tego Lukko ostatnio dużo brameczek strzela , Tappara też ma forme ale głownie na wyjeździe , JYP się trochę zacięło
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Chyba jednak Skoda olała temat dziś
Nie powiedziałbym ze olali. Ostatnio poprostu ich obrona to jest dramat. Dobrze ze atak nadrabia. Jest 3:4 wiec są w grze jeszcze ale to już ostatni raz gram na.nich.Czekamy na 3 tercjw
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Wiadomo, że jeszcze są w grze i mogą to ogarnąć, ale żeby takie męki z tak marną ekipą. Ja odpuściłem i Pilzno i Kometę bo kursy bardzo niskie a to się często okazuje zdradliwe. Ja dziś w kierunku Rygi RT i handi.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Wiadomo, że jeszcze są w grze i mogą to ogarnąć, ale żeby takie męki z tak marną ekipą. Ja odpuściłem i Pilzno i Kometę bo kursy bardzo niskie a to się często okazuje zdradliwe. Ja dziś w kierunku Rygi RT i handi.
No i miałeś nosa ze odpusciles. Ja tez miałem odpuścić Pilzno po ostatnich mekach ale ... no właśnie ale tego nie zrobiłem
 
Do góry Bottom