>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Dyskusja na temat turnieju tenisowego

Status
Zamknięty.
spinache 96

spinache

Forum VIP
No rzeczywiscie mialem troche szczescia w tej parze ???? bo Grzesiek to naprawde bardzo dobry znawca tenisa.Nieskromnie mowiac to we dwoch powinnismy awansowac do polfinalu, a gdyby nie to ze wczoraj tak pozno podales swoje typy to w poniedzialek rozgrywalibysmy 7 kolejke ????
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
a gdyby nie to ze wczoraj tak pozno podales swoje typy to w poniedzialek rozgrywalibysmy 7 kolejke ????
Miałem czwarty dzień na rano do pracy i nie wiem kiedy usnąłem i nie podałem typów, dopiero jak wróciłem to je podałem ale wtedy zostały już tylko trzy debelki. No trudno.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Kurcze problem sie pojawil zwiazany z moja osoba, musze jutro wyjechac i nie bede mial neta tak wiec nie bede mogl podac moich typow na sobote.Tak wiec mam pytanie czy moj szanowny przeciwnik Erka zgodzilby sie, zebym mu wyslal smsa z moimi typami a on moglby zapisac je na stronce.Nic nie jest o takiej sytuacji napisane w regulaminie wiec nie wiem czy jest to mozliwe.

Najlepiej jakby napisali cos o tym Erka i Gusto.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Możesz mi posłać esa, wtedy ja je tu umieszcze ;) (nie będzie, żadnych przekrętów)
Jeżeli Damian i Erka się zgodzą, wasz pojedynek można przełożyć na niedziele. Jeden dzien &quot;wta czy wewta&quot; chyba nie robi wielkiej różnicy.

Pozdro
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Spinache podeślij mi te typy, Ci którzy obserwowali moją rywalizację z Damianem chyba wiedzą, ze o żadnym przekręcie nie może być mowy. Odezwij się na gg, to dam Ci nr tel. do siebie.

Do Marcina: Tutaj jeden dzień może zrobić różnicę, gdyż finał i tak może zostać opóźniony, prze przesunięcie II kolejki z wtorku na środę z powodu deszczu, ale poczekajmy jak się potoczy rywalizacja. :p
 
erka 1

erka

Użytkownik
Nie ma problemu. To jak chcesz mozesz podeslac typy Gusto czy Marcinowi. Akurat sie tak sklada ze moge mieć ten sam problem w weekend, bo tez wyjezdzam, ale jeszcze nie myślalem jak go rozwiazac... :? Jesli szanowni Moderatorzy sie zgodza to zastosuje ten sam sposob jak Spinache 8)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Nie ma problemu. Trzeba sobie pomagać. Odezwij się do mnie na gg i zarówno twoje jak i typy spinacha wpiszę na forum.

Ładnej pogody życzę na wyjeździe :p
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Finał z moim i spinacha lub erki udziałem rozpocznie się w środę - 5 lipca 2006.

Jeżeli dzisiaj wygra spinache, będziemy mieli dzień przerwy, jeżeli erka, decydująca kolejka półfinalowa odbędzie się jutro i bez dnia przerwy odbędzie się final we środę.

Rywalizacja ponownie będzie toczyła się do czterch zwycięstw czyli, jeżeli nie będzie problemów, zakończy się najpóźniej we wtorek - 11 lipca.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Przepraszam, zapomniałem. :p Rywalizacja o trzecie miejsce także rozpocznie się w środę ale ponieważ nie jest to tak ważny mecz, będzie toczony do trzech zwycięstw, czyli skończy sie najpóźniej w niedzielę 9 lipca. :p
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dzieki Erka za pojedynek.Kurcze nie wiem jak to bedzie z tymi meczami w srode?Moze lepiej juz jutro zaczac bo im blizej weekendu meczy bedzie coraz mniej, a mysle ze kolo piatku bedzie juz ciezko wybrac 12 spotkan i trzeba bedzie typowac jedno spotkanie i 2 rozne wyniki co moze nie byc wymierne.Zreszta i tak pewnie trzeba bedzie przelozyc kolejki z soboty i niedzieli bo meczy poprostu nie ma chyba ze beda kwale do jakiegos turnieju.

Tak wiec zostawiam do rozwazenia ten pomysl.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Dzieki Erka za pojedynek.Kurcze nie wiem jak to bedzie z tymi meczami w srode?Moze lepiej juz jutro zaczac bo im blizej weekendu meczy bedzie coraz mniej, a mysle ze kolo piatku bedzie juz ciezko wybrac 12 spotkan i trzeba bedzie typowac jedno spotkanie i 2 rozne wyniki co moze nie byc wymierne.Zreszta i tak pewnie trzeba bedzie przelozyc kolejki z soboty i niedzieli bo meczy poprostu nie ma chyba ze beda kwale do jakiegos turnieju.

Tak wiec zostawiam do rozwazenia ten pomysl.
Gratuluje Drogi Modzie , Finału ;) Zdecydowanie masz racje...Więc od jutra zaczniemy ;) Za momencik zrobię nowy temat na Finał i 3 miejsce !
 
erka 1

erka

Użytkownik
Gratuluje Spinache. Szkoda ze Penetta jednak nie wygrała choć miała dużą szansę 8) Ale cóż w gronie 3 Modów jestem raczej skazany na porażkę... :mrgreen: Pomysł wydaje sie być dobry ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom