>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusja żużlowa

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Tak jak w temacie &#39;Kto zostanie mistrzem w 2008roku?&#39;
Mój głos idzie na Włókniarz Częstochowa, a dlaczego ? Bo po prostu jestem kibicem Włókniarza i nie mógłbym napisać inaczej, ale oprócz tego jest kilka aspektów które pozwalają mi myśleć tak a nie inaczej. Obecnie Włókniarz znajduję się w kapitalnej formie - 9 meczów wygranych z rzędu, mówi samo za siebie. Po za tym chyba mamy najrówniejszych liderów, którzy nigdy nie zawodzą - Hancocka i Pedersena, ponadto ostatnio Richardson się odnajduje w Ekstralidze, Ułamek również solidnie, po kontuzji wróci Tomek Gapiński i jeśli będzie w takiej dyspozycji jak przed kontuzją to mistrzostwo dla Włókniarza jak najbardziej realne, jeżeli aktualna forma &#39;Lwów&#39; będzie trwała dalej to powtórzenie sukcesu z 2003 roku, będzie na wyciągnięcie ręki.
Najgroźniejszymi rywalami w walce o tytuł z pewnością będą obronca tytułu - Unia Leszno oraz zeszłoroczny wicemistrz Polski czyli Unibax Toruń, obie te drużyny mają mistrzowskie aspiracje i tak naprawdę wszystko jest możliwe, jednak jeśli miałbym dalej upatrywać, kto będzie drugi (za Włókniarzem ;)) postawiłbym na Leszczyńskie Byki, bo to one chyba są w wyższej formie w chwili obecnej, ostatnią porażkę zanotowali 16 maja, natomiast Unibax jakby w lekkim dołku, porażki na własnym torze z najgroźniejszymi oponentami - Unią oraz Włókniarzem. Jednak Play-Offy rządzą się swoimi prawami i tutaj każdy może wygrać z każdym. Jeszcze rozpiska play-offów :
FAZA FINAŁOWA
I runda - 24 sierpnia

6 - 1
5 - 2
4 - 3
I runda – rewanże - 31 sierpnia 2008
1 - 6
2 - 5
3 - 4
II runda - 7 września
1B - 1A
3A - 2A
II runda – rewanże - 19 września (piątek)
1A - 1B
2A - 3A
III runda o 1 miejsce - 28 września
zwycięzcy II rundy
III runda o 1 miejsce – rewanż- 19 października
zwycięzcy II rundy
III runda o 3 miejsce - 3 października 2008 (piątek) lub 5 października
przegrani II rundy
III runda o 3 miejsce – rewanż- 12 października
przegrani II rundy
Mecz o 7-8 miejsce - 7 września
8 - 7
Mecz o 7-8 miejsce – rewanż - 28 września
7 – 8
*Jak wiadomo tylko 6 drużyn (bez Marmy i Tarnowskiej Unii - które zakończą sezon zasadniczy na miejscach 7-8, bo nie wierzę by Marma pokonała w ostatniej kolejce Unibax ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom