>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje snookerowe

psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Smutna ciekawostka z ostatniej chwili.
Stuart Bingham zawieszony na 6 miesięcy za obstawianie meczy snookera.
http://www.bbc.com/sport/snooker/41732548
Nie wszystkie typy sa zbilansowane, ale te które są to wygląda że generalnie kiepski z niego typer. Ale w jednym miał &quot;100% skuteczności&quot; i ten cytat z powyższego artykułu bardzo martwi:
Between 1 December 2014 and 8 November 2016 he placed bets with a third party to a value of £4,000 that his highest break in a competition would be beaten. All of these were winning bets, making a profit of £7,000.
Czyli obstawiał na czyimś koncie, że jego rywal będzie miał wyższy brejk - i kto by się spodziewał - wszystkie takie typy trafił ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ale jeżeli to są wszystkie jego bety to troche kiepsko... tzn. bardziej to wygląda na uzależnienie a nie granie w kwestii zarobkowej bo umówmy się, kwoty śmieszne jak na to co zarabia/zarabiał
 
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ale jeżeli to są wszystkie jego bety to troche kiepsko... tzn. bardziej to wygląda na uzależnienie a nie granie w kwestii zarobkowej bo umówmy się, kwoty śmieszne jak na to co zarabia/zarabiał
Czytałeś ten artykuł pod linkiem? czy tylko to co dałem w cytacie?
The organisation said the estimated total of his betting on snooker in the past seven years is £35,771, including several bets on his own matches.
Jeśli 35 tys funtów w ciągu 7 lat to smieszne stawki to zazdroszczę. Zresztą podają tylko to na co maja dowody, pewnie realnie kwoty wyższe. Uzależnienie to by było jakby wydawał więcej niż zarabia. Zresztą nie o to tu chodzi, tylko o to ze stawiał na mecze w którym sam brał udział i to na przeciwników (ze będa mieć wyższy brejk). Dodatkowo niusem jest to, że Bingham to zdecydowanie najbardziej utytułowany przyłapany na obstawianiu swoich meczy, w końcu były mistrz świata sprzed ledwie 2 lat.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ale po co ten atak? Po co porównujesz kwoty &#39;dla mnie&#39; czy &#39;dla Ciebie&#39;. W 7 lat był w stanie zarobić o wiele wiele więcej i dobrze to wiesz zarówno Ty jak i ja. 5tys funtów na rok dla jednego z czołowych zawodników to raczej nie jest zatrważająca kwota :p
To że jest jednym z bardziej utytułowanych to jasne (chyba bardziej niż higgins swojego czasu?). Niemniej kwota przy tym co zarobił na turniejach i od sponsorów nie jest astronomiczna.
Ale abstrahując już od tych pieniędzy... No cóż, szkoda ale dał ciała, bo robić takie rzeczy na takich szczeblu to trzeba się liczyć że może to kiedyś wyjść na jaw.
 
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ale po co ten atak? Po co porównujesz kwoty &#39;dla mnie&#39; czy &#39;dla Ciebie&#39;. W 7 lat był w stanie zarobić o wiele wiele więcej i dobrze to wiesz zarówno Ty jak i ja. 5tys funtów na rok dla jednego z czołowych zawodników to raczej nie jest zatrważająca kwota :p
To że jest jednym z bardziej utytułowanych to jasne (chyba bardziej niż higgins swojego czasu?). Niemniej kwota przy tym co zarobił na turniejach i od sponsorów nie jest astronomiczna.
Ale abstrahując już od tych pieniędzy... No cóż, szkoda ale dał ciała, bo robić takie rzeczy na takich szczeblu to trzeba się liczyć że może to kiedyś wyjść na jaw.
Żaden atak, po prostu smutny news. Szkoda że nie było wiadomo które mecze postawił, byłoby wiadomo jak grać. ???? Tak sobie myślę, że to może być tylko czubek góry lodowej. W tym samym artykule jest też mowa przecież o Perrym, który w lipcu dostał 3 miesiące zawieszenia za to samo tylko mniejsza skala i chyba nie grał swoich meczów. Nawet o tym nie wiedziałem szczerze mówiąc. Skoro ścisła czołówka gra, to co się musi dziać w niższych rejonach rankingu, gdzie gracze ledwo wychodzą na swoje.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
To już szersza dyskusja i gdybanie. Niestety w sporcie zawodowym najczęściej jest tak, że &#39;top&#39; zbiera znaczną część zysków w danej dyscyplinie, więc na niższych szczeblach gracze kombinują jak mogą - normalne, podejrzewam że jako sportowiec też bym to robił, nie mogąc się przebić do światowej czołówki.
No a co do czołówki... Bingham jak widać głupi nie jest. Ustawienie highest breaka to przeciż prosta sprawa i raczej trudna do wykrycia (chyba że mamy oczywisty przypadek jak tutaj).
Podobnie na przykład w darcie over/under 180&#39;s. Przykładów mnóstwo... taki jest niestety zawodowy sport dziś i pieniądze, ale nie ma co się rozwodzić już.
Szkoda że profesjonaliści, którzy jednak bądź co bądź, poświęcają znaczną część życia żeby robić to co robią i często wyrzekają się mnóstwa przyjemności, rzeczy, robią później takie rzeczy, co jednak trochę hańbi ich dokonania mimo wszystko.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Nie tylko zawodnicy na niższych szczeblach kombinują. Nikt mi nie wmówi, że np. tacy gracze Jak Trump, Robertson, Allen czy Maguire są czyści. Dałbym sobie głowę odrąbać, że każdy z nich ma sporo za uszami. Dziwnym trafem Trump i Robertson coś zbyt często przegrywają mecze ze słabeuszami we wczesnych etapach turniejów lub w kwalifikacjach. Pamiętam jak Trump z jakimś amatorem przegrał 0:5 czy 0:6.
Ja rozumiem, można mieć gorszy dzień, ale są pewne granice. Nie wierzę, że zawodnik który potrafi wbijać setkę za setką potrafi mieć okres, kiedy nie może wbić paru bil pod rząd. No dobra, raz na jakiś czas to może jest możliwe, ale ci panowie mają tak zbyt często.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Snooker jest taką dyscypliną, że wariantów na oszustwo jest bardzo wiele i trudno je wykryć - m.in najwyższe podejścia czy overy/undery. A przy tym jest dyscypliną tak trudną w sensie nie wiele trzeba robić by ustawić losy meczu, że należałoby mieć na cenzurowanym każdego z nich ???? Dodatkowo tyle się słyszy o jakiś problemach zawodowców - alkohol, narkotyki, obstawianie czy nałóg komputerowy Robertsona - że można jedynie stwierdzić, że nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek.
 
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ponoć ma być zawieszony tylko na 3 miechy, a pozostałe 3 w zawieszeniu.
No to wynika wprost z artykułu, ale te zawiasy to zdarzenie przyszłe i niepewne, dlatego pisałem o 6 mies. Ale i tak przepadną mu 3 najbardziej lukratywne turnieje w sezonie (nie licząć MŚ): International Championship, UKC i Masters. Więc trochę go pociągnie po kieszeni, nawet wiecej niż ta oficjalna kara 20tys. i dobrze. Jeszcze inna sprawa: w tym kontekście trzeba inaczej patrzeć na dożywotnie wykluczenie Stephena Lee, za w sumie to samo. Są równi i równiejsi.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Czyli obstawiał na czyimś koncie, że jego rywal będzie miał wyższy brejk - i kto by się spodziewał - wszystkie takie typy trafił ????
Ja osobiście wywnioskowałem z tego co napisane, że obstawiał że jego najwyższy brejk w zawodoach będzie pobity, czyli były takie 3 turnieje w których miał najwyższego brejka i wtedy betował, że ktoś go pobije. Sam tylko musiał uważać żeby, większego brejka nie zrobić ???? , tak czy siak miał na to wpływ.
A co do Lee to dostał 12-letnią dyskwalifikacje, a nie dożywotnią. Udowodniono mu korupcję i ustawianie meczów. Bingham nie ma takich zarzutów. &quot;The WPBSA said there was no suggestion that he aimed to &quot;influence matches or engage in any corrupt activity&quot;.&quot;. Dla mnie jak najbardziej dobra dysproporcja kar ???? , jak wyjdzie coś więcej to niech Stuart też gnije jak Lee.
 
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ja osobiście wywnioskowałem z tego co napisane, że obstawiał że jego najwyższy brejk w zawodoach będzie pobity, czyli były takie 3 turnieje w których miał najwyższego brejka i wtedy betował, że ktoś go pobije. Sam tylko musiał uważać żeby, większego brejka nie zrobić ???? , tak czy siak miał na to wpływ.
A co do Lee to dostał 12-letnią dyskwalifikacje, a nie dożywotnią. Udowodniono mu korupcję i ustawianie meczów. Bingham nie ma takich zarzutów. &quot;The WPBSA said there was no suggestion that he aimed to &quot;influence matches or engage in any corrupt activity&quot;.&quot;. Dla mnie jak najbardziej dobra dysproporcja kar ???? , jak wyjdzie coś więcej to niech Stuart też gnije jak Lee.
A widziałeś kiedyś takie typy? i do tego aktualizowane w trakcie turnieju? ???? &quot;in competition&quot; to moim zdaniem nie turniej, tylko dany mecz, rywalizacja, wyrażone w bardziej &quot;wyszukanym&quot; języku. I takie typowanie by miało sens bo z większością graczy był faworytem odnośnie wysokiego brejka. Zresztą nieważne.
Fakt, Lee dostał 12 lat w 2012, koniec zawieszenie w pazdzierniku 2024, za siedem lat kiedy będzie miał 50lat. Czyli de facto dozywotnie zawieszenie. Just sayin&#39; ????
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
z Tym brejkiem zostaje przy swoim i na największych imprezach wydaje mi się że można śmiało takie bety trafić (na pewno u angielskich buków). A z Lee to prawda, że to koniec. Z jego masą to ciężko 50 dożyć, a jeszcze do tego grać w snookera. Kręgosłup ma swoje granice wytrzymałości ????
 
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
z Tym brejkiem zostaje przy swoim i na największych imprezach wydaje mi się że można śmiało takie bety trafić (na pewno u angielskich buków). A z Lee to prawda, że to koniec. Z jego masą to ciężko 50 dożyć, a jeszcze do tego grać w snookera. Kręgosłup ma swoje granice wytrzymałości ????
Zwracam honor, miałeś rację z tym że chodzi o granie na to że ktoś pobije jego najwyzszy brejk w turnieju. Co najciekawsze, bo zastanawialiśmy się i nie tylko my, gdzie takie niespotykanie bety mógł zagrać? Okazało się, że te zakłady Bingham zagrał zakładając się ze swoim kumplem, a nie bukiem. Stuart wbił brejka 141 w danym turnieju, pyta kumpla jaki kurs by dał na to że ktoś go pobije, on mu podał kurs, ten podał stawkę i w taki sposób zawarli zakład ???? Szczegóły pod linkiem, bardzo ciekawy artykuł czy raczej notka:
http://www.snookerbacker.com/2017/10/26/new-light-on-bingham-case/
Juz na samym marginesie wychodzi z tego, że Stu to nałogowy hazardzista.
 
ulqiuorra4th 0

ulqiuorra4th

Użytkownik
Panowie ! Mam dosyć pilną prośbę, a mianowicie szukam od pewnego czasu stronki na której będę miał podgląd poszczególnych meczów i dokładnie wypisane po kolei jakie bile były kolejno wbijane. Ktoś coś? Z góry dzięki i pozdrawiam ! ;)
 
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Panowie ! Mam dosyć pilną prośbę, a mianowicie szukam od pewnego czasu stronki na której będę miał podgląd poszczególnych meczów i dokładnie wypisane po kolei jakie bile były kolejno wbijane. Ktoś coś? Z góry dzięki i pozdrawiam ! ;)
No to możesz nie znaleźć. Też szukamy od jakiegoś czasu, od kiedy zamknęli stronkę love-snooker, bo tam były takie staty. W sensie było odnotowane każde podejscie do stołu, ile wynosiło punktów, bez rozróżnienia jakie kolory. No ale od jakichś 2 lat zostaje tylko staty z wordsnooker, ale tam tylko odnotowane brejki powyżej 50.
Na razie to chyba najlepsze strony odnośnie statów snookera to:
http://www.snooker.org
http://cuetracker.net
Jak znajdziecie jakieś inne ciekawe to dawać.
 
Do góry Bottom