>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Slabe, kim jest w ogole ten Bublik ze smie wrzucac takie smieci do internetu i wysmiewac sie z Krola Mączki! Za niedlugo król mączki bedzie smiał sie z Bublika.
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
Mam pytanie o co chodziło w TB Murray vs. Kohlschreiber dlaczego przy stanie 15-15 nie było przejścia tylko przy po 16 ?

Mam nadzieje że dobry temat wybrałem do napisania tego postu.
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
a potem zmienili po 4 piłkach czyli po 18. To wszyscy się zagapili graczy jeszcze można zrozumieć, ale sędzia komedia trochę jak na taki poziom rozgrywek
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Swoją drogą bardzo dziwnie się rozpoczyna ten sezon tenisowy. Murray dzisiaj obronił chyba z 10 piłek meczowych z przeciętniakiem Kohlschreiberem, Djokovic też męczy się praktycznie w każdym meczu. Obaj zawiedli podczas AO. Mieli co prawda wspólny finał w Doha, ale tam mieli po drodze zawodników którzy im leżą (Murray) albo po prostu z niższej klasy (Novak). Mam wrażenie, że zarówno jednego, jak i drugiego, z turnieju jest w stanie odprawić właściwie ktokolwiek.
Zastanawiam się czy ma to jakiś związek z tym, że jakiś czas temu zaktualizowana została lista substancji zakazanych, powiększona o kilka substancji, których dotychczas można było używać. Pamiętam, że wtedy sobie pomyślałem, że sezon 2017 w tenisie może być bardzo &quot;loteryjny&quot; i trzeba przyznać, że jest. Faworyci zawodzą często. Różnica między zawodnikami z top50 się mocno zmniejszyła i o zwycięstwie tych lepszych często decydują dwie lub trzy piłki.
Druga sprawa, że jakby tak popatrzeć na kalendarz sezonu tenisowego, to AO jest nieco na uboczu. Pozostałe turnieje wielkoszlemowe rozgrywane są od koncówki maja, do ok. połowy września. Czyli w odstępie 3,5 miesiąca mamy 3 z 4 turniejów wielkoszlemowych i trzeba przyznać, że to wtedy najwyższa forma da tenisistom najwięcej korzyści, a nie teraz lub na początku sezonu, kiedy wypda AO. Może z takiego założenia wyszli nienajmłodsi już Murray i Djokovic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Szukam filmików na YT z treningów zawodników. W tym przypadku konkretnie chodzi mi o trening serwisu. Ćwiczenie polega na trafienie serwisem w puszkę po piłkach (puszki porozstawiane są w narożnikach kara serwisowego). Widziałem kilkukrotnie to ćwiczenie na żywo, jednak nie mogę znaleźć w necie żadnego filmiku.

Jakby ktoś znalazł to prosiłbym o link. Oczywiście poleci reputa ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Szukam filmików na YT z treningów zawodników. W tym przypadku konkretnie chodzi mi o trening serwisu. Ćwiczenie polega na trafienie serwisem w puszkę po piłkach (puszki porozstawiane są w narożnikach kara serwisowego). Widziałem kilkukrotnie to ćwiczenie na żywo, jednak nie mogę znaleźć w necie żadnego filmiku.

Jakby ktoś znalazł to prosiłbym o link. Oczywiście poleci reputa ????
Na pewno jakiś czas temu WTA robiło taki challenge i wrzucali takie filmiki na swój fp na fb. Pamiętam, że brała tam udział m.in. Andżi Kerber.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Zapoda ktoś link do stronki w której są zamieszczeni zawodnicy i ich plany turniejowe na najbliższe tygodnie? Kiedyś miałem to gdzieś ale straciłem. Pamiętam że było tam wszystko ładnie i czytelnie zebrane i aktualizowane. Zapodam reputę ????
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Boże, co za wieś w tym Miami. Najlepsze tuzy wprost z Brazylii, po prostu bydło. Darcie, rozpraszanie zawodników, wywoływanie autów z trybun. Niby Ameryka, ale juny jak w jakichś Rzerzęczycach, chociaż i to może być za dużo powiedziane. Oglądając to spotkanie miałem w głowie &quot;mogliby w końcu zamknąć mordę&quot;. Nauczony piłką lubię, jak publika żyje, ale są od tego momenty i są granice. Takich ludzi wyłapywać i ban na mecze tenisowe, wysyłać ich na jakieś skoki narciarskie czy coś gdzie mogą podrzeć mordę w dowolnym momencie. Szkoda Nicka.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Zdecydowanie popieram twoje zdanie. Do tej pory myslalem ze tenis to sport dla koneserow a co za tym idzie ludzie chodzacy na takie widowiska potrafia sie zachowac. Niestety cholota w Miami dzisiaj pokazala poziom kibicowania jak w kopanej polskiej okregowce. Mial Nick swoje podanie, 2 swoje serwisy i 2 punktow do wygranej mu brakowalo a tu przy pierwszej pilce jakis idiota drze sie z trybun &quot;out&quot;.. skandal to zamalo powiedziane..
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Strasznie przykro było na to patrzeć. Oczywiście nie można wyciągać wniosków, że gdyby nie te sytuacje, to Kyrgios by wygrał, bo mecz był na strasznym styku (zresztą tak jak i ich pierwsze spotkanie, w Madrycie), ale na pewno mu w pewnym stopniu to w zwycięstwu przeszkodziło. Ja rozumiem, że Federer jest powszechnie kochany przez kibiców tenisa na całym świecie i taki Kyrgios jest u nich z góry na straconej pozycji (a na pewno nie pomaga to, że jest strasznie krnąbrny i charakterny), ale zachowanie momentami było skandaliczne.
 
D 706

don1

Użytkownik
Baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. Roger jest wielki. Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Kyrgios ma wszystko i wszystkich w tyłku. To jak ma być odbierany? Jak taki wielki z niego zawodnik to przeszkadza mu publiczność?? Śmieszne to co piszesz kolego.
 
Do góry Bottom