>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Gościu, ale jeżeli grasz wymianę, uderzasz piłkę w końcową część kortu a ktoś z widowni, kto chciałby, żeby piłka była na aucie drze przysłowiową p*zdę OUT (W TRAKCIE WYMIANY!), podczas, gdy piłka w istocie ląduje na linii i trzeba grać dalej, to to nie ma naprawdę nic do rzeczy z tym, jaki Kyrgios jest, a po prostu jest sędziowaniem, które w tenisie PRZESZKADZA. No chyba, że jak ktoś jest charakterny to uważasz, że sobie zasłużył na takie zachowania ze strony widowni? Ciekawe ????
 
D 706

don1

Użytkownik
gaevicisti i słusznie powinien być tak traktowany na każdym korcie przez publikę. Może by co zmądrzał. A tak niech udaje gwiazdora.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Panowie na ile prawdziwe są doniesienia o kontuzji biodra Kyrgiosa? Chciałem lekko zagrać jego zwycięstwo w Madrycie bo kurs 28 to przesada, ale jak zaraz ma kreczować to pomysł bez sensu. Ktoś posiada jakieś informacje?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Oglądałem wczoraj mecz to nic na to nie wskazywało, trochę był niemrawy i się krzywił
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Maria Szarapowa nie otrzyma dzikiej karty do turnieju głównego, ani do kwalifikacji Roland Garros. &quot;There can be WCs for return from injury, but no for return from doping.&quot;
 
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
Maria Szarapowa nie otrzyma dzikiej karty do turnieju głównego, ani do kwalifikacji Roland Garros. &quot;There can be WCs for return from injury, but no for return from doping.&quot;
A jesli w Rzymie zdobedzie odpowiednia ilosc punktow to dostanie sie normalnie do drabinki glownej i zagra czy tez nie??
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
RG startuje 22 maja, więc do rozstawień nie będzie używany ranking po turnieju w Rzymie, tylko wcześniejszy, więc nie będzie to miało znaczenia w kwestii tego turnieju, ewentualnie może to rzutować na losy Rosjanki przy Wimbledonie.
RG startuje 29 maja, jednak kwale odbędą się w tygodniu poprzedzającym, więc do rozstawień nie będzie używany ranking po turnieju w Rzymie, tylko wcześniejszy, więc nie będzie to miało znaczenia w kwestii tego turnieju, ewentualnie może to rzutować na losy Rosjanki przy Wimbledonie.
E: Jednak i na główną drabinkę Wimbledonu nie ma szans.
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
Pytanko mam odnośnie tych nowych powstałych kanałów premium na platformie cyfrowy polsat, chodzi o to że podobno te 2 kanały specjalnie za 40pln wykupione mają transmitować wszystkie szlemy do australi 2018. I czy w tym czasie mając eurosport 1 i 2 obejrze jak zawsze tam meczę, a dodatkowe będą na tych kanałach premium czy na zwykłym eurosporcie już nie będą transmitowane ?&gt;
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Eurosport jest francuski (mają AO, RG, USO), nie transmitują jedynie Wimbledonu (brytyjski Sky Sports). Tak to w poprzednich latach mieli swoje aplikacje z kamerami ze wszystkich kortów itd. Najlepiej to po prostu zapytaj się ich w dziale pomocy czy coś, a na pewno Ci to rzeczowo wyjaśnią.
W internecie jest mnóstwo streamów z tenisa. Jeszcze jest taki bodajże włoski http://www.supertennis.tv/.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
A 531

albuquerque

Użytkownik
Pytanko mam odnośnie tych nowych powstałych kanałów premium na platformie cyfrowy polsat, chodzi o to że podobno te 2 kanały specjalnie za 40pln wykupione mają transmitować wszystkie szlemy do australi 2018. I czy w tym czasie mając eurosport 1 i 2 obejrze jak zawsze tam meczę, a dodatkowe będą na tych kanałach premium czy na zwykłym eurosporcie już nie będą transmitowane ?&gt;
Wszystko jest po staremu. Polsat Wimbledon, Eurosport pozostałe szlemy i tak będzie nadal. Nadal według stacji najważniejsze mecze będą transmitowane. Już od początku tygodnia Eurosport zapowiada niedziela 11:00 - oglądajcie!, poza tym puszczają kwalifikacje, więc tym bardziej będzie turniej główny. Kanały premium po prostu oferują 24/h podczas szlemów relacje z meczów, bez reklam.
 
P 75

piter152

Użytkownik
Panowie a jak myslicie co lepiej wykupic te dwa kanaly tennis premium czy eurosport playera na french open mam wtedy akurat wiecej czasu a dawno nie ogladalem tenisa na wysokim poziomie chcialbym to nadrobić tylko nie wiem co sie bardziej opłaca ogladalbym tylko i wylacznie na tv tylko nie wiem czy telewizor ma apke do eurosport playera ale pewnie tak
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Panowie a jak myslicie co lepiej wykupic te dwa kanaly tennis premium czy eurosport playera na french open mam wtedy akurat wiecej czasu a dawno nie ogladalem tenisa na wysokim poziomie chcialbym to nadrobić tylko nie wiem co sie bardziej opłaca ogladalbym tylko i wylacznie na tv tylko nie wiem czy telewizor ma apke do eurosport playera ale pewnie tak
Nie wiem co oferują te kanały tennis premium, ale ja wykupowałem Eurosport Player i naprawdę polecam. Super jakość transmisji, wszystkie korty transmitowane, możesz sobie włączyć transmisję bez komentatorów ( ???? ). Oczywiście apka na tv i na telefon, możesz oglądać na 3 różnych urządzeniach jednocześnie, więc możesz podzielić się z kumplem, albo odpalić jeden mecz w tv, a drugi na kompie (i trzeci na telefonie/tablecie ???? ). Kupowałem chyba 2 razy (zeszłoroczne RG i tegoroczne AO) i nie żałowałem wydanych pieniędzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 75

piter152

Użytkownik
Kurcze chyba nie mam tej apki w swoim tv sony bravia nie moge jej znalesc takze troszke lipa a mozna w ogole wykupic jeszcze ten miesieczny abonament w eurosport player bo widze aby ten drozszy za 4 dychy
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Kurcze chyba nie mam tej apki w swoim tv sony bravia nie moge jej znalesc takze troszke lipa a mozna w ogole wykupic jeszcze ten miesieczny abonament w eurosport player bo widze aby ten drozszy za 4 dychy
Tak zrobili, żeby ten jeden pakiet objął dwa szlemy tj Rolanda i US Open.
 
Do góry Bottom