>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

S 833

sebunited16

Użytkownik
Pytanie do lepiej zorientowanych. Ktoś wie co dokładnie z Pavlicem. Po rozszerzeniu lig myślę, że mógłby się w drugiej odbudować, chyba że taki rajder się ceni i w byle jakiej lidze nie pojedzie. Zostaną mu pewnie starty u taty na torze w jakiś otwartych mistrzostwach Dalmacji czy czymś podobne, a może już tylko będzie zarządzał budową dróg i mostów ? ????
A i brawa dla Lokomotivu, że zbudowali fajny skład, szanują swoich kibiców i podnoszą atrakcyjność naszej ligii. Może jak popłynie prąd marki PGE wraz z sygnałem NC+ ... ????
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Dokładnie - skład nieprzewidywalny i szczególnie na wyjazdach torunianie mogą mieć duże problemy. Skład oparty na 2 liderach spod znaku Monstera i Walasku, który moim zdaniem szuka ostatnich dochodów przed zakończeniem kariery. Bardzo wiele zależy od wychowanków: Paweł i Adrian muszą odpalić a analizując wyniki z innych torów to niestety ale to jest ruletka. M.J.J na wyjazdach również nie istnieje. A Jack przeżyje duży szok widząc przeskok między Ekstraligą a innymi ligami/zawodami - jednak to jest ruch ciekawy, interesujący ale czy nie na siłę? To się okaże. Przy kontuzji (odpukać) jednego z liderów walka o PO może być zupełnie niemożliwa.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Walasek w Toruniu - Toruń za rok bankrut, jeśli oczywiście dopcha się do pierwszego składu ;)
A Rzeszów po pierwszej dobrej części wczorajszego dnia w końcówce się skompromitował, nie potrafiąc zatrzymać wychowanka, zatrudniając piątego obco (już nawet nie oceniam tego transferu) i mając jedynie Lamparta jako polskiego seniora. A zapowiadało się obiecująco. Dziwię się że Lampart nie zapakował brata i nie wyniósł się gdzieś do ekstraligi z tego syfu...
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Właśnie ciekawe na kogo Gajewski będzie stawiał w lidze.
O ile Holder i Hancock to pewniacy o tyle reszta już będzie musiała walczyć aczkolwiek Paweł i Adrian w sytuacji uprzywilejowanej niestety.
Niech Miedziak wreszcie zepnie dupe i pokaże swój najlepszy speedway bo kolejny sezon w Toruniu zostaje tylko dlatego że jest swój a to troszkę mnie irytuje...
Paweł ostatni sezon słabszy niż by się można spodziewać a teraz przejście na seniora spory znak zapytania a tym bardziej na wyjazdach.
Ciekawe czy Jensen się ogarnie i będzie pewną drugą linią w zespole bo stać go na to. I mam tu na myśli też wyjazdy.
Młody Holder no cóż...fajnie że jest ale na sparingach pewnie się zakończy jeśli sezon będzie bez kontuzji.
Walaskowi jeśli sprawią rumaki jak piszą to jeszcze coś z Niego się wycisnie ???? kasa na czas to i jazda będzie na poziomie.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
No w Toruniu odszedł Vaculik i wiadomym było, że nie będzie łatwo załatać tej dziury, chociaż trzeba przyznać, że jakiegoś super sezonu w Polsce nie miał. Problem- chyba problem, bo może tak nie być wydaje się tkwi na ten moment w tym, że poszli na ilość a nie na jakość. Bo Gajewskiemu może się wydawać, że dany zawodnik będzie lepszy na ten tor, a inny na tamten, ale takie wybory mogą okazać się trochę hazardowe. Bo choćby w tamtym sezonie było kilka wyborów, że pojedzie ten a nie tamten bo wcześniej dobrze śmigał na tym torze i były to kompletne niewypały.
Pewniacy są tak jak napisaliście. Z trójki Polaków, dwóch koniecznie, ale i nie można wykluczyć że pojadą wszyscy. MJJ ma być na poziomie szczególnie na MA, ale kto to wie, Pawłowi odpada od średniej bieg juniorski, gdzie pewnie poniżej 2 pkt nie schodził, pokazał, że jest solidnym graczem, ale moim zdaniem za dużo na trasie nie ugra, jak wyjdzie to wyjdzie, dystans słabiej. Na swoim obiekcie są na papierze bardzo mocni, Holder tam lata Greg też (chociaż on i na wyjazdach raczej jest pewniakiem), nasi spasowani przez lata, tylko mają w Toruniu ten problem, że mało kto z przyjezdnych jeździ tam raz w roku sporo imprez, fajny tor to łapania łuków, wyprzedzania, w porównaniu do innych torów, przyjezdni szybciej łapią odpowiednią prędkość.

Tak totalnie na spontanie i pewnie jak nie zapomne za drobne gdzieś to kiedyś złapię ale zagrałbym (bez hejtów proszę ???? ) na mistrza drużynę GKM Grudziądz. Zakładam tak, że u siebie robią tor betonowo- pancerny czyli jak do tej pory, Tomasz wciąż na nim daje radę bo jak nie tam to gdzie, jest równo, jest dobrze, Okoniewski to samo. Mają moim zdaniem 4 zawodników, którzy na wyjazdach dadzą radę Antonio, Artiom, Buczek, Pieszczek i tam powinni powyżej 37 powiedzmy punktów dowozić. Liga to dwumecze pamiętam jak w tamtym roku walczyli o bonusa z Gorzowem po laniu na wyjeździe, nie muszą wygrać nic na obcych stadionach a i tak pierwsza czwórka może być dla nich. Juniorka u siebie szczególnie w drugim biegu w takim układzie jak będzie wstydu nie przyniesie. Tak sobie to wymyśliłem w listopadowe popołudnie ????
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Tak totalnie na spontanie i pewnie jak nie zapomne za drobne gdzieś to kiedyś złapię ale zagrałbym (bez hejtów proszę ???? ) na mistrza drużynę GKM Grudziądz. Zakładam tak, że u siebie robią tor betonowo- pancerny czyli jak do tej pory, Tomasz wciąż na nim daje radę bo jak nie tam to gdzie, jest równo, jest dobrze, Okoniewski to samo. Mają moim zdaniem 4 zawodników, którzy na wyjazdach dadzą radę Antonio, Artiom, Buczek, Pieszczek i tam powinni powyżej 37 powiedzmy punktów dowozić. Liga to dwumecze pamiętam jak w tamtym roku walczyli o bonusa z Gorzowem po laniu na wyjeździe, nie muszą wygrać nic na obcych stadionach a i tak pierwsza czwórka może być dla nich. Juniorka u siebie szczególnie w drugim biegu w takim układzie jak będzie wstydu nie przyniesie. Tak sobie to wymyśliłem w listopadowe popołudnie ????
Nie wiem czy o mistrzostwo ale o PO jak najbardziej. Trzeba wziąć pod uwagę, że ten betonowo-pancerny tor już trochę funkcjonował i przeciwnicy będą wyciągać wnioski bo w tym sezonie było różnie. Chociaż niektóre zawody bardzo widowiskowe i to bardzo fajna alternatywa wsród wszystkich torów. Dochodzi Częstochowa, jest Leszno - gdzie Baron może z torem pomieszać pod zawodników, jest Zielona, jest Motoarena. Gorzów wymienia nawierzchnię, no i nowy obiekt we Wrocławiu. Dla kibica to będzie fajny sezon.

Jeszcze takie moje przemyślenia odnośnie Pieszczka. Byłem dawniej zwolennikiem jego transferu do Falubazu ale jego dyspozycja przez te 2 lata utrzymują mnie w przekonaniu, że nie osiągnie on poziomu TOP-u w polskiej EL - a zostanie ligowym przeciętniakiem. Z racji przynależności klubowej śledziłem jego losy, starty i zachowanie i... nikt mnie tak nie irytował jak Krycha. Chłopak strasznie zagubiony, typ gwiazdy i cwaniaczka. A gdy nie idzie... to przy zmianach w motocyklu, zębatkach, zapłonach grzebie Sławek Dudek albo mechanicy A. Karpova. A Krycha tłumaczy Cieślakowi że nie ogarnia, co się dzieje. Cały początek sezonu była taka sama melodia. Zresztą w 2015 roku podobnie. Wielu się nie zgadza z moją opinią i gada, że świetnie pojechał w Toruniu czy gdzieś tam. A z drugiej strony w derbach trzykrotnie traci pozycję na trasie w konsekwencji zawalając mecz. Zresztą wiele widziałem i się nasłuchałem i zapamiętałem. Nie będę tu wszystkiego cytował ale będąc w Grudziądzu (2015) po meczu gdzie zrobił (0,0,0,T) jego zachowanie było wręcz ignoranckie - i wiele osób miało ochotę dać mu pstryczka w... nos. Tak czy siak, ja po tym transferze odetchnąłem z ulgą.

e/ dziwne są też te jego ciągoty do Grudziądza. Skoro MA mu leży - to jest fakt. Czemu Apator nie brał go pod uwagę? akurat tam by pasował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przecież w minionym sezonie GKM wygrał wszystko u siebie i na nic się to zdało, bo na wyjazdach kompletnie nie istnieją Okoniewski czy Buczkowski, o Gollobie nie wspominając. Zobaczcie na ich wyjazdowe wyniki - jedyny kontakt z rywalami mieli na betonach w Tarnowie czy Poznaniu. Pozostałe mecze, to przegrywali jeszcze przed wyjazdem do pierwszego biegu. Co ciekawe zauważcie, że GKM-owi najbardziej sprzyja wczesna pora jeżdżenia w lecie, gdy jest najgoręcej i ten tor jest jak najbardziej twardy. Im większa wilgotność, tym gorzej dla nich, a tylko plus dla rywali.
Co do składu, to nie ma co ukrywać, że Krycha przychodzi głównie jeździć w wyjazdowych meczach pod numerem 2 za Tomka. W domu dostanie szansę w przypadku kontuzji albo fatalnej formy zagranicznych, bo para Okoń-Buczek jest nie do ruszenia w mojej ocenie.
W Toruniu tak jak piszecie, trudno cokolwiek wyrokować, jak to będzie wyglądało, bo zbyt wiele niewiadomych. Mogą wszyscy odpalić, a mogą mieć jedynie dwóch liderów, z których Crispy poza MA lubi cieniować. Plusem dla nich jest zakontraktowanie Daniela Kaczmarka, bo poprawili sobie formację juniorską. Oczywiście, nie jest to Pawełek, ale mimo wszystko powinien robić więcej punktów niż ktoś z dwójki Kopeć-Sobczyński/Krakowiak.
I tutaj prztyczek w stronę Unii, która się doszczętnie skompromitowała. Woleli wywalić kasę na Nickiego, którego kontrakt zapewne wpienił pozostałych seniorów, a oddali nieźle prosperującego juniora, z którego mogli mieć naprawdę korzyść w przyszłości. Mam nadzieję, że za takie zachowanie spotka ich kara, bo pozbywanie się wychowanków na poziomie jest po prostu kretyńskie, a przy okazji wy*ujali Kaczmarka obiecując mu opcje 5 seniorów + 3 juniorów, gdzie mógł ewentualnie liczyć na szansę, a w obecnej to musiałaby być plaga kontuzji na pozycjach seniorskich albo juniorskich.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Czym wydymali Kaczmarka? W Lesznie nie mialby pewnego placu, a w Toruniu bedzie mial pewny plac i miano juniora nr 1 i to on bedzie zmienial IKS&#39;a czy innego drugiego ;) A i jak sie pokaze to wcale nei jest powiedziane, ze nie bedzie jechal pieciu biegow normalnie, bo czemu niby nie? Na seniorce jest Przedpelski (ktory moim zdaniem bedzie niewypalem, chlopak od kilku sezonow W OGOLE sie nie rozwija, ba, jedzie coraz gorzej z roku na rok), Miedziak czy MJJ/Walasek. Tylko od Daniela zalezy czy wykorzysta szanse.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mat95tw 129

mat95tw

Użytkownik
1 kolejka i od razu derby :p świetny mecz się zapowiada w Częstochowie , pewnie bedzie nawet w TV . W sumie ma Włókniarz nóż na gardle bo jeżeli przegra to myśle że bardzo oddali się od utrzymania w E-lipie.
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Nowe informacje o stanie zdrowia Tomasza Golloba podał TVN24. Mistrz świata został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej i oddycha za pomocą respiratora. Wszystko to ma związek z poważnym, obustronnym stłuczeniem płuc.
Dramat ????
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Nie panikuj wprowadzanie w stan śpiączki to rutynowe działanie i jutro ma być już wybudzany. Respirator jest podłączony dla bezpieczeństwa, bo lekarze się obawiają, że płuca mogą być niewydolne z powodu obrzęku i stłuczenia ale już płyny odprowadzone, wyjdzie z tego to twarda sztuka. Gorzej niestety z kręgosłupem a dokładnie rdzeniem ale trzeba być dobrej myśli, najbliższe dni dadzą odpowiedź na ile i czy w ogóle będzie sprawny.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
W jaki sposób zawodnik przemieszcza się z Polski do Anglii jeśli w niedzielę wieczorem jedzie w ekstralidze, a poniedziałek wieczorem w SGB Premiership?
Albo w poniedziałek jedzie w Anglii, a we wtorek w Szwecji?
Są zawodnicy, którzy od niedzieli do wtorku zaliczają po kolei Polskę Anglię i Szwecję?
 
K 128

konju1

Użytkownik
W jaki sposób zawodnik przemieszcza się z Polski do Anglii jeśli w niedzielę wieczorem jedzie w ekstralidze, a poniedziałek wieczorem w SGB Premiership?
Albo w poniedziałek jedzie w Anglii, a we wtorek w Szwecji?
Są zawodnicy, którzy od niedzieli do wtorku zaliczają po kolei Polskę Anglię i Szwecję?
Ty tak poważnie? Od wczoraj siedzisz w tym sporcie czy jak? Są samoloty i promy co nie?
 
Do góry Bottom