>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Do szwecji to busem pakują się na prom a jeśli chodzi o anglie to każdy tam ma inną baze sprzętową i samolot styka
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Ty tak poważnie? Od wczoraj siedzisz w tym sporcie czy jak? Są samoloty i promy co nie?
Pewnie że poważnie.
Samoloty ok, tylko swego czasu czytałem że zawodnicy bujają się busami z całą ekipą i motocyklami po Europie.
Oglądam żużel od roku i nawet nie wiem czy dany zawodnik jeździ wszędzie na danym motocyklu/motocyklach czy np. w Anglii ma inny a w Polsce inny.
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
Każdy kraj posiada swoja specyfikę torów więc każdy z topowych zawodników posiada sprzęt dla każdej z lig oddzielnie. Pewnie zdarza się że zawodnik jedzie busem razem ze sprzętem ale przeważnie latają samolotami
 
B 25

bonucci

Użytkownik
Z tego co wiem to głównie bujają się busami na jakieś zawody indywidualne i ligę chyba że są jakieś sytuacje wyjątkowe typu o 21 zawody we Francji a następnego dnia o 15 liga w Polsce, albo kontuzja jakiegoś zawodnika(np. GKM po kontuzji Golloba wynajął specjalny samolot dla Lindbecka żeby go ściągnąć ze Szwecji). Generalnie tory w większości krajów są w miarę podobne oprócz Anglii w której królują krótkie, techniczne tory. :p
 
rl2403 2

rl2403

Użytkownik
Niektórzy potrafili odjechać 5 imprez w 5 dni /sobota -GP, niedziela - PL, poniedziałek - GB, wtorek - SWE, środa - DK/ ale takie gonitwy za kasą wychodzą w drugiej części sezonu (kondycja). Teraz takich sytuacji nie będzie przez ograniczenia wprowadzone przez Ekstraligę. Poza tym jak koledzy wspomnieli na Wyspach każdy ma inny sprzęt bo tamtejsze tory nijak się mają do tych w Europie no i większość topowych zawodników ma bazy i mechaników z Polski i sprzęt na naszą ligę mają w Polsce. Np. ostatnia sytuacja z Lindbaeckiem.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Tak z ciekawości. Ktoś wie kto jeszcze jeździ orpocz Fredki na silnikach Marcela Gerharda? Próbowałem coś poszperać w necie ale nie mogę znalezć
edit: Jedyne co znalazłem to że w przezszłości Harris probował na nich śmigać i to że Koldi jest fanem GTR ????
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Orientuje się może jak wygląda frekwencja na stadionach przy zawodach typu Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski i Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski?
Czy terminarze dla juniorów nie są zbyt napompowane?
Wczoraj przy transmisji z Elitserien komentator mówił że jest polski zawodnik, który jeździ w Polsce, Szwecji, Danii i Anglii. O kogo chodziło?
 
viking 47

viking

Użytkownik
A co się dziwić, jak zdarzają się biegi , że startuje jeden zawodnik, jak chociażby dzisiaj w Tarnowie, dla mnie to mija się z celem.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Weryfikacje wyników ale ja nie mam pewności czy on dziś może jechać czy nie. nie ma nic potwierdzonego oficjalnie.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Nie pojedzie. Zawieszony będzie od dnia złapania a jego punkty zostaną anulowane (jeżeli coś jechał od tamtej pory). Bukmacherzy już zmienili linie... forbet na australię 1.18. Niezłe jaja, że dopiero teraz o tym informuja.
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
&quot;Komisja do Zwalczania Dopingu w Sporcie dziś przesłała do PZM i FIM informację o wykryciu dopingu u rosyjskiego żużlowca Grigorija Łaguty. Zawodnik został błyskawicznie zawieszony przez GKSŻ. Na pewno nie wystąpi w barażu DPŚ. Generalnie grozi mu do 2 lat zawieszenia.&quot;
Na fortunie ciągle wisi 1.6 na Australię, u totolotka 1.5.
 
Do góry Bottom