>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Kolejarz Rawicz zmaga się z finansowymi problemami, jak zawsze, ale teraz na włosku wisi historia tego zasłużonego klubu. W Rawiczu jest zawsze biednie, ale bez żadnych długów, gdzie wiele klubów się zadłuża, upada i tworzy nowe nazwy klubów. Tutaj pewnie jest dużo fanów speedwaya, a więc los żużla w naszym kraju nie jestem Wam obcy. Każda złotówka się liczy, więc możemy Kolejarzowi trochę pomóc.
Na portalu crowdfundignowym jest organizowana zrzutka. Można wpłacać pieniążki. Dzięki w imieniu kibiców Kolejarza Rawicz ;)
https://zrzutka.pl/yt2d5g
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W Grudziądzu trzeba przyznać, że szybko działają i plus dla nich za to!
W czwartek przedstawiciele MRGARDEN GKM-u Grudziądz ogłosili, że doszli do porozumienia z Artiomem Łagutą, który w obecnym sezonie był liderem grudziądzkiego zespołu. Rosjanin wykręcił średnią biegową na poziomie 2,236. Dla 26-latka sezon 2018 będzie czwartym w karierze w żółto-niebieskich barwach.
Dzień później, w piątek, MRGARDEN GKM poinformował o porozumieniu z kolejnym żużlowcem. Chodzi o Krzysztofa Buczkowskiego. - Nie mogło być inaczej. Krzysztof Buczkowski zostaje z nami! Wszystkie warunki kontraktu uzgodnione! - czytamy na Twitterze GKM-u.
Buczkowski w sezonie 2017 pojechał w 14 spotkaniach grudziądzkiej drużyny, osiągając w nich średnią biegową na poziomie 1,929.
Warto zaznaczyć, że w Grudziądzu zostanie także Antonio Lindbaeck, który ma ważny kontrakt. Ważną umowę ma również Krystian Pieszczek.
źródło: SF
Moim zdaniem, gdyby ściągnęli dobrego juniora, to spokojnie mogliby zostawić ten skład, który mieli. Ewentualnie od początku sezonu robić rotacje w trójce: Pieszczek-Okoniewski-Huckenbeck i najsłabszy siada na ławce.
A gdybym na ich miejscu miał ściągać juniora, to wypożyczałbym kogoś z Gorzowa, bo tam jest w czym przebierać. Karczmarz wiadomo będzie numer 1, ale poza tym Czerniawski, Szczotka i wróci Nowacki, więc kogoś będzie można podebrać. Ewentualnie spróbować młodego Lamparta wziąć, ale skoro on do teamu Hancocka dochodzi, to może i Toruń będzie chciał go wziąć. Ale to wyłącznie moje gdybanie.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Młody Lampart jest tylko do wzięcia w pakiecie z Dawidem a dla Dawida miejsca w GKM nie będzie to raczej odpada ta opcja. GKM faktycznie szybko sie z tym uporał ale czy to tak dobrze zagra jestem daleko od tego stwierdzenia. Musieli podsypaać Łagucie na GP wiec zapewne zostają Pieszczek i Okoń. No i to ryzyko że Artiom przez GP straci na swojej mocy jak już to wiele razy bywało.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Mi tam się obiło o uszy, że obu Lampartów weźmie Witek do Orła. Na przyszły sezon przecież obiecał awans, a tak łatwo wcale nie będzie. Zostanie pewnie Wybrzeże, do tego Rybnik, który składem dalej będzie ekstraligowy. Dlatego trzeba zmontować mega pakę. Podobno Orzeł już dogadał się też z Kildemandem, którego w Lesznie zastąpi Kurtz. Do tego Jakub Miśkowiak i &quot;piąte koło u wozu&quot; jego wujaszek. Zostanie jeszcze miejsce na jakichś dwóch cwaniaków z Grand Prix i taki skład już powinien jakoś wyglądać (gdyby Nicki był zdrowy to byłby pewniakiem żeby dołączyć do Orła). Na juniorce Miśkowiak-Lampart - chyba najlepsza para juniorów w kraju.
GKM rzeczywiście zrobił robotę. Dzisiaj jeszcze podpisał Buczkowski, więc trójkę swoich liderów już mają.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Mi tam się obiło o uszy, że obu Lampartów weźmie Witek do Orła. Na przyszły sezon przecież obiecał awans, a tak łatwo wcale nie będzie. Zostanie pewnie Wybrzeże, do tego Rybnik, który składem dalej będzie ekstraligowy. Dlatego trzeba zmontować mega pakę. Podobno Orzeł już dogadał się też z Kildemandem, którego w Lesznie zastąpi Kurtz. Do tego Jakub Miśkowiak i &quot;piąte koło u wozu&quot; jego wujaszek. Zostanie jeszcze miejsce na jakichś dwóch cwaniaków z Grand Prix i taki skład już powinien jakoś wyglądać (gdyby Nicki był zdrowy to byłby pewniakiem żeby dołączyć do Orła). Na juniorce Miśkowiak-Lampart - chyba najlepsza para juniorów w kraju.

GKM rzeczywiście zrobił robotę. Dzisiaj jeszcze podpisał Buczkowski, więc trójkę swoich liderów już mają.
I orzel bedzie robil wyplate w kwiatkach? Dwoch xwaniakow z GP to moze Doyla i Dudka. Na pewno beda chxieli do 1 ligi isc.
Skrzydlewski to sobie moze opowiadac bajki ale Lodz zawsze zostanie druzyna na 1 lige
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Skrzydlewski jest jaki jest, ale jak coś mówi to tak będzie, choćby nie wiadomo co. Myślisz, że miasto buduje taki stadion dla &quot;wiecznej 1-ligowej drużyny&quot;? Zobaczysz, że Orzeł w następnym sezonie zrobi skład dream-team, ale czy awansuje on, to już inna sprawa. Witold obiecał i tak musi być, i według mnie tak będzie. A mówiąc o cwaniakach z GP nie miałem na myśli tych najlepszych. Więc daruj sobie te teksty o Dudku i Doyle&#39;u. Widziałbym tu bardziej np. Iversena, który w Gorzowie już się chyba wypalił i po sezonie może odejść. W zeszłym roku był już przyklepany w Toruniu, ale gdyby odszedł to nie dostałby ok. 100.000 zł zaległej kasy, dlatego został w Gorzowie. O takich nazwiskach myślałem. Może trochę przesadziłem z tymi dwoma zawodnikami z GP, ale jednego na pewno są w stanie ściągnąć, nie licząc Kildemanda. Może zostanie Andersen, który w GP nie jest, ale może niedługo do niego zapukać. Duet Lampartów wcale nie musi być bardzo drogi. Skoro stać na nich biedny Rzeszów, to czemu nie zdesperowanego Witka? Tym bardziej, że może im przedstawić super wizję - rok w I lidze na dalszy rozwój Wiktora, a potem ekstraliga.
A finanse? Nowy stadion wszystko zmieni. Widzew na swoim kurniku też był żałosną organizacją, a teraz, na nowym obiekcie kosi mega kasę. Z Orłem będzie pewnie tak samo i magia nowego stadionu przyciągnie zarówno kibiców jak i sponsorów.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Skad nagle maja kibice tak kochac zuzel i ladowac na stadion drzwiami i oknami. Z widzewem to inna sprawa , bo lodz to miasto pilkarzy.
Iversen jesli ma gdzies isc to na pewno nie do 1 ligi bo w ekstralidze znalazlby na bank miejsce. Jesli ktos przyjdzie to pokroju Musielaka, Jonssona , moze Bobera sobie wezma i tak skleca sklad na playoffy 1 ligi.
Lampartow to widze we wlokniarzu. Mlody junorka z gruchalskim , a starszy na walke o sklad
 
Do góry Bottom