>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje nt. Championship + Transfery (oficjalne) 2016/2017

Status
Zamknięty.
P 40

pontifexmaxime

Użytkownik
Czemu faworytem jest Newcastle jesli wystepuje niesamowity eksodus graczy? I to tych co cos sensownego zdarzalo im sie pokazywac. Townsend zadeklarowal przywiazanie na smierc i zycie zagral 13 meczow i sie zwinal po spadku, to samo Wijnaldum
Z tego co pamietam po spadku Benitez powiedzial ze zostaje o ile zostana wszyscy gracze. I co? Gracze odchodza jeden po drugim dajac mu w pysk a on udaje ze nic sie nie stalo. Pogonia go dopiero jak druzyna bedzie w drugiej polowie tabeli po kilkunatstu kolejkach

Z tego co widze Cisse, Doumbia, Coloccini out

Helo to nie jest to super Newcastle co mialo pozamiatac druga lige w pyl, polowy druzyny nie ma, a ci co przyszli, coz Gayle boiskowy idiota zobaczcie jak czerwienie lapie chociaz

Ale zauważ jaką marką się ta drużyna cieszy i to że przychodzi jej grać na takim szczeblu rozgrywek ma duże znaczenie.
Poza tym Benitez nigdy nic takiego nie powiedział, twierdził tylko że drużyna powinna zostać utrzymana dla prawidłowej rywalizacji i szybkim awansie do należnej im klasie rozgrywkowej.
PS. pisze się &quot;exodus&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 1,1K

viren

Użytkownik
Mozna pisac po polsku eksodus, tak jak ksero czy inne
Na temat rzetelnosci tego pana
http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/l/liverpool/8414652.stm
I 7 miejsce
A teraz trzeba wkleic internet nie zapomina a czuje ze bedzie spektakularna klapa, nagonka jest niesamowita, juz w doch gazetach czytalem ze grac bo okazja, Newcastle wygra Championship etc
https://www.theguardian.com/football/video/2016/may/26/rafael-benitez-newcastle-united-video
Tu kjolejne &#39;gwarancje&#39;
Ja gwarantuje ze zadnego pozytku z tego pana nie bedzie. I tak bedzie. Tylko dlaczego to nie ja zarabiam 2 miliony funtow rocznie skoro na ogol mam racje? Bo tu nie chodzi o wynik ale szum. Slabe wyniki tez beda gwarantowaly szum.
 
R 125

roger12

Użytkownik
viren nie pleć głupot . To że odszedł od Srok Wijnaldum było już wiadome zanim sroki zleciały czy by się utrzymali czy nie i tak by poszedł. Townsend poszedł bo, chodziły słuchy że, pożarł się z Benitezem. Czemu Sroki są faworytem? Głupie pytanie ale odpowiem. Sroki mają nadal mocny skład który został z PL i normalne że są faworytem do szybkiego powrotu do PL Czy tak się jednak stanie ciężko powiedzieć choć wg mnie to właśnie Sroki zdominują Championship. Jak pisałem mają szeroką mocną kadrę, swoją drogą szykuje nam się bardzo wysoki poziom w nadchodzącym sezonie bo będzie sporo mocnych ekip i kandydatów jest dużo do awansu. Wg mnie AV zakończy w środku tabeli na wydostanie się, będą musieli poczekać. Jak pisałem wg mnie Newcastle zzdominują 1 miejsce. Spiąć może się Fulham, choć pewno nie teraz. Zagadką będzie Norwich tu także, mocny skład pozostał. Zobaczymy ale będzie ciekawie.

Newcastle awans 1,6@ bet365 kto lubi mrozić do dubla w sam raz
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Roger Ja natomiast wstrzymał bym się z typem na Awans. Problemem na pewno jest Rafa który moim zdaniem nie jest dobrym szkoleniowcem. To jest jego ostatnie podejście do wielkiego futbolu jeśli sobie nie poradzi będzie kłopocik. Ma skład na prawdę dobry jak na Championship. Zobaczymy po piątku jak będzie ;)
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Tragedia bedzie w Reading napewno. Trener bez kumacji wziety za nazwisko, co z tego ze nazywa sie Jaap Stam, pojecia o trenerce nie ma i pociagnie druzyne w przepasc. Juz i tak za wesolo tam nie bylo ale teraz tonacy dostaje kotwice
Juz wielu pilkarzykow bylych probowalo szczescia w zawodzie ale tam sie nie da bez solidnego wyksztalcenia. Nowi wlasciciele pewnie to wiedza ale postawili na medialne nazwisko ze zkoda dla druzyny.
Goraco polecam grac przeiwko Reading dopoki Stama nie wyrzuca, to jest bardzo mocny kandydat do spadku mimo ze w tak licznej lidze trzeba miec pecha zeby sie znalezc w strefie spadkowej ich obecnosc tam napewno mnie nie zdziwi
Roy Keane, Gary Neville, Teddy Sheringham - pasuje jak ulal do srodowiska trenerskich glabow ktorzy kupuja sobie posady na nieszczescie druzyn albo sa wciskani przez znajomych agentow - wspolnikow w interesach. Jak to sie konczy, wiadomo, Teddy nie poradzil sobie nawet w czwartej lidze
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Co do awansu,i powrotu tak szybkiego srok na salony to raczej bym się wstrzymał,nie tacy jak oni spadali,.,by potem wpaść w tułaczkę,po niższych szczeblach rozgrywkowych.
Co roku mówi się że spadkowicze PL są faworytami do szybkiego awansu,i powrotu,jednak tak się nie dzieje,no może czasem.,ale na pewno nie wszyscy..Moim zdaniem Sroki zbyt dawno nie grały w Championship żeby mogły się tam czuć swobodnie czy ograne,.,osoba Beniteza nic tam nie zmienia.
Jestem Ciekaw jak poradzi sobie w tej roli ale nie wróżę im powrotu w tym roku,.,.to samo w przypadku,.,Aston Villi Di mateo trener ze sporym doświadczeniem,.,zobaczymy jak to poukłada,.,Bo wyprzedaż Aston Villi trwa w najlepsze,i mimo wejścia chińskiego sponsora,.,myślę że to potrwa co najmniej sezon za nim Ville zobaczymy znów w Pl.Ciekaw jestem Kanarków,bo ta drużyna w odróżnieniu od tych dwóch nie tak dawno grywała w championship a więc może lepiej zaadoptować się w tej roli.
Nie mogę doczekać się startu rozgrywek.,,a na inauguracje cóż tak często wspominane Newcastle,.,zagra przeciwko Fulham z którym nie wygrało,.,od bodajże 2008r na ich boisku,.,.analizę tego meczu dokładniejszą wrzucę niebawem w odpowiedni dział
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Z ciekawosci uśredniłem kursy kto wygra Championship z bet365, bah, unibet, bwin i betvictor i tabela koncowa powinna wyglądać tak:
1. Newcastle
2. Norwich
3. Aston Villa
4. Derby
5. Brighton
6. Wolves
7. Sheffield Wedn.
8. Cardiff
9. Brentford
10. Ipswich
11. Leeds
12. QPR
13. Reading
14. Fulham
15. Nottingham
16. Wigan
17. Bristol
18. Huddersfield
19. Bimingham
20. Blackburn
21. Preston
22. Barnsley
23. Rotherham
24. Burton
Ogólnie bez niespodzianek, czas pokaże na ile te prognozy sie sprawdzą.
W załączniku tabela ze szczegółami
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
No to ja bym dal tak:
Czy jest gdzies do zagrania bet ze Newcastle nie bedzie w pierwszej szostce? A moze nawet poza pierwsza dziesiatka? Szykuje sie gruba komedia na czele ze spasionym hiszpanskim kelnerem. Wszystkie media na nich naganiaja ostrzegam nie grac. Nawet jesli to geniusze mecze beda podkupowane miliony poszly na nich jest latwa kasa do skrojenia przez bukmacherow od owieczek prowadzonych na rzez
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Spokojnie Viren, wczorajsze spotkanie pokazało nieudloność choćby Janmaata czy Haydena jednak Ja osobiście uważam że to Sędzia zespół spotkanie brak karnego, brak czerwonej kartki dla Odoi w dodatku wiele razy pozwalał na za DUŻO. A niestety Rafa po raz kolejny pokazuje że taktykiem jest niezłym ???? .... jednak jego metody to juz odeszły do lamusa. Osobiście uważam że jedynym pozytywem tego spotkania jest Ritchie który dwoił się i troił gdyby miał więcej szczęścia jego strzału nie odbił by Button. Osobiście daje im jeszcze ze trzy kolejki, zawiódł Perez który niestety oprócz wywalczenia faula nic nie pokazał.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Jesli korzystaja z uslug trenerskich miernot typu Ian Holloway daleko nie zajedziecie na ich typach. na tym geniuszu poznaly sie wreszcie wszystkie kluby mimo elokwentnego jezyka i pogladow na kazdy temat roboty ten facet juz nie powinien znalezc.
Ale sky podaje czesto reke trenerskim zlamasom typu Holloway czy Dowie ew Neville i tam moga dowodzic swoich madrosci. Moze tacy sa tansi ale to opakowane w ladnym papierku wiadomo co;)

Wczoraj oczywiscie Newcastle i w ogole mialo rozniesc w pyl lige, w sumie moze oni mowia tego co durnowate spoleczenstwo oczekuje i tylko teksty parafuja ale to jest bardzo laickie spojrzenie

http://www.skysports.com/football/news/32817/10521418/ian-holloway-defeat-for-aston-villa-burton-to-stun-nottingham-forest

Wezmy dzis: QPR - Leeds kazdy kto sledzi lige andielska przez lata wie ze tych klubow sie nie typuje bo sa chore i nie maja zadnego logicznego sensu ich wyniki
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Jesli korzystaja z uslug trenerskich miernot typu Ian Holloway daleko nie zajedziecie na ich typach. na tym geniuszu poznaly sie wreszcie wszystkie kluby mimo elokwentnego jezyka i pogladow na kazdy temat roboty ten facet juz nie powinien znalezc.
Ale sky podaje czesto reke trenerskim zlamasom typu Holloway czy Dowie ew Neville i tam moga dowodzic swoich madrosci. Moze tacy sa tansi ale to opakowane w ladnym papierku wiadomo co;)
Wczoraj oczywiscie Newcastle i w ogole mialo rozniesc w pyl lige, w sumie moze oni mowia tego co durnowate spoleczenstwo oczekuje i tylko teksty parafuja ale to jest bardzo laickie spojrzenie
http://www.skysports.com/football/news/32817/10521418/ian-holloway-defeat-for-aston-villa-burton-to-stun-nottingham-forest
Wezmy dzis: QPR - Leeds kazdy kto sledzi lige andielska przez lata wie ze tych klubow sie nie typuje bo sa chore i nie maja zadnego logicznego sensu ich wyniki
Zgadzam sie z tobą co do typowania na QPR i Leeds w szczególności typowanie na pawie to czysta loteria potrafią pokonać Lidera rozgrywek a tydzień później przegrać mecz u siebie z drużyną z samego ogona rozgrywek.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wolves zaczyna ofensywę transferową :
Ola John i Cameron Borthwick-Jackson nowymi nabytkami zespołu Wilków.
Kto będzie następny :?:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom