>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje nt. Championship + Transfery (oficjalne) 2016/2017

Status
Zamknięty.
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Viren ile milionow obstawiles na Newcastle ze nie zalapie sie do pierwszej 10? Przeczytalem ten watek od poczatku i uparles sie na ten klub niesamowicie.Jestes kibicem Sundrelandu czy jak?Zanim zaczniesz rzucac swoje pewniaki typu Newcastle odniesie wielka klape poczytaj na spokojnie na temat danego klubu a pozniej pisz swoje mądre słowa... Oczywiscie do konca sezonu jeszcze daleko i wszystko sie moze zdarzyc ale zobacz najpierw z 2-3 mecze danej druzyny a pozniej sie wypowiadaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Totalnie nie spodziewałem się Caldwella, jednak że Zenga pójdzie do Wilków mówiło się od początku sezonu gdy tylko nowi właściciele pojawili się w klubie. Dajmy czas obu szkoleniowcom przed nimi ciężkie zadania.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Meenzer przecież od początku Hasselbaink to była opcja tymczasowa totalnie bez doświadczenia i pomysłu szkoleniowego. Moim zdaniem początek miał ciekawy i były rokowania natomiast w ostatnim czasie to tylko równa pochyła w dół. Najlepiej dla niego gdyby przeszedł do League One lub Two i tam nabrał doświadczenia. Championship to ciężka liga dla szkoleniowca i przekonał się o tym już nie tylko on pierwszy.
Dodatkowo wiemy kto poprowadzi WILKI :
Paul Lambert objął stanowisko szkoleniowca Wolverhampton Wanderers FC.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Jaka tymczasowa dostal zatrudnienie bo jest czarny i ich czarnoskory dyrektor sportowy zatrudnia czarnych. I liczyli ze tak to dalej pojdzie jak z Burton. Burton to jednak byla druzyna ograna za silna jak na L2 i awansowali podwojnie a QPR to zblazowana przeplacona banda i ciezko zeby ktos pomogl. Jest niewielu menadzerow co im ogarnalby burdel, Hughes, Allardyce albo Warnock
Teraz maja problem bo juz chyba wszyscy czarni menadzerowie sa spaleni i beda bardzo dlugo szukac. Nikt normalny tam sie nie bedzie pchal.
Kto ma szanse zostac ich menadzerem a beda szukac dlugo bo nie ma juz czarnych menadzerow co tam nie pracowali ? Mozliwe ze Sherwood ale to tez rozwiazanie na krotka mete, moze jest dobry poprawic atmosfere na 2-3 miesiace a potem jego druzyny odalaja niesamowita popeline. I wcale nie jest tak ze Aston Villa posypala sie przez wyprzedaz. Jak mieli Delpha, Cleverleya czy Benteke tez zjezdzali w piorunujacym tempie do strefy spadkowej
 
D 0

davidrq7

Użytkownik
Meenzer przecież od początku Hasselbaink to była opcja tymczasowa totalnie bez doświadczenia i pomysłu szkoleniowego. Moim zdaniem początek miał ciekawy i były rokowania natomiast w ostatnim czasie to tylko równa pochyła w dół. Najlepiej dla niego gdyby przeszedł do League One lub Two i tam nabrał doświadczenia. Championship to ciężka liga dla szkoleniowca i przekonał się o tym już nie tylko on pierwszy.

Dodatkowo wiemy kto poprowadzi WILKI :

Paul Lambert objął stanowisko szkoleniowca Wolverhampton Wanderers FC.
Ale JFH bardziej poleciał przez tą aferę którą dziennikarze wyciągnęli a nie za wyniki. Szkoda chłopa bo Championship to niezły poligon doświadczalny a nie miał tragedii w tym QPR.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ale JFH bardziej poleciał przez tą aferę którą dziennikarze wyciągnęli a nie za wyniki. Szkoda chłopa bo Championship to niezły poligon doświadczalny a nie miał tragedii w tym QPR.
Tez
Problemem QPR jest dyrektor sportowy Les Ferdinand typowy czorny co mu sie wydaje ze pozjadal wszystkie rozumy i wszyscy powinni w pas mu sie klaniac
Zatrudnia samych czarnych menadzerow, z wiadomym skutkiem, problem polega na tym ze juz zgral wszystkie karty i bardzo ale to bardzo sie ociaga z podpisaniem nastepcy bo nie ma juz czarnych co by tam nie pracowali
Dziwi mnie wlasciciel QPR taki milioner a decydowanie o losach klubow zostawia takim tepakom, moze jego zona lubi duze czorne nie powiem co ????
Jaki byl Hasselbaink w QPR? Przecietny. Ale tam widocznie nie lubia jak nic sie nie dzieje ma byc awans albo spadek. Co by nie powiedziec najgorzej tez chyba nie bylo
Teraz juz chyba bedzie mmusial zatrudnic bialego wiec ktos po znajomosci np Sherwood bo on nie potrafi pprzeprowadzic rekrutacji. Ale Sherwood to jest dramat trener, totalne nieporozumienie, prosta droga do upadku, nie wystarczy zrobic atmosfere to moze dzialac 2-3 miesiace a potem jest jeden kierunek - zjazd
 
D 0

davidrq7

Użytkownik
Muszą się nauczyć grać bez Charlie Austin&#39;a. A grać bez kolesia który ładował wszystko co miał na nodze pewnie im ciężko. Ale to tak pół żartem pół serio ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Poznaliśmy nowego szkoleniowca QPR nie kto inny jak : Ian Holloway wraca do Loftus Road jako nowy menedżer QPR po 10 latach.
Życzę mu powodzenia, jednak QPR jest ciężkim terenem dla szkoleniowca. ;)
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Panowie wiadomo co jest z Michałem Żyro? jeszcze ciagle leczy kontyzje czy już trochę zaczyna kopać? Chyba już z rok czasu nie gra w piłkę :/
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Panowie wiadomo co jest z Michałem Żyro? jeszcze ciagle leczy kontyzje czy już trochę zaczyna kopać? Chyba już z rok czasu nie gra w piłkę :/
Wznowił już treningi. Ostatnio tak Grzywacz i Zieliński mówili podczas transmisji z któegoś meczu Championship.
No, ale nie ma się co dziwić, że tak długo pauzował skoro był tak sfaulowany/zaatakowany brutalnie...
Ważne, że będzie grał dalej.

PS. Wszołek drugi raz z rzędu daje QPR gola w końcowych minutach na wagę zwycięstwa ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Warto umieścić kilka transferów pierwszych dni stycznia Krótki raport poniżej :.
Głównie straty na rzecz klubów Championship, dziwi transfer Gestede który ciężko będzie iał przebić się w Boro. Pozyskanie prze Ville Johnstone oznacza ławkę dla Golliniego który leczy drobny uraz, a szansę zdecydowanie mniejsze dla Bunna.
Sam Johnstone Man Utd ---&gt; Aston Villa (Wypożyczenie)
Rudy Gestede Aston Villa ---&gt; Boro
Lee Grant Derby ---&gt; Stoke
Julien de Sart Boro ---&gt; Derby (Wypożyczenie)
 
F 49

flex666

Użytkownik
Ręce opadają na to QPR, najgorsze, że non stop mi chrzanią kupony meczami u siebie a ja znów to zrobiłem. Dżizys fak...krajst teraz to naprawdę myślałem, że przełamią się z Burton a ci znowu w dupę, definitywnie do końca tego sezonu ani jednego zakładu na tych złamasów, miałem zostawić tylko Reading dziś, ale się zachciało podwojenia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom