>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje nt. zlotu

maradie 47

maradie

Użytkownik
Dobra, napisze i ja jakis wywód konkretniejszy ????
Zlot był... tu ciężko znaleźć jakies odpowiednie słowo, bo modzi czuwają!
Pierwszy dzień - turniej na hardzie w tenisa i nieziemska forma foxa, który raził co chwila swoimi niekonwencjonalnymi zagraniami i do perfekcji opanował grę kontową. Później grill - super wszystko Marcin ogarnial, a dalej to już tylko jeszcze lepiej. Melanż prawie całej forumowej ekipy w domku nr 30, gra w krykieta, procenty cały czas rosły, atak kanasa z przyczajki na moje łóżko (musiałem kapitulować i ustąpić mu miejsca :p), zakończony... w sobotę koło godziny 10 ????
Dzień drugi upływał &quot;leniwie&quot;, aż do kolejnego grilla. Wcześniej oczywiście różne atrakcje - ale głównie to zbieranie sił na wieczór. A wieczorem już melanż epicki... Początek dość niemrawo, nie zapowiadał późniejszych wydarzeń! Pierwsze atrakcje to wypad razem z Suchoparkiem do pobliskiego baru i spokojne rozrobienie flaszeczki, połączone z grą w cymbergaja. Grał właściwie tylko bam, ale zawsze ktoś z drugiej strony stołu statystował. Przy kieliszkach natomiast i butelce była ciągła rotacja... Później po dalszej alkoholizacji wypad do pobliskiej &quot;dyskoteki&quot; w poszukiwaniu odpowiednich maniurek, zakończony... nieznalezieniem odpowiednich kandydatek... Dalej dotknięci tą porażką, zaczynamy topić smutki w butelce wódki. Jakas sesja zdjęciowa w tzw. &quot;międzyczasie&quot;. Najpierw rambo, czy bambo i jego warszawskie piosenki z okna naszej rezydencji, później dłuższa i cięższa sesja przy stole z kuklą (nikt nie wymiękał) Dalej... no chciałbym napisać o tym pzpnie itp... ale kukla mnie zameczył i już nie pamiętam, więc tu się ta cała krótka opowieść o 2 dniu urywa...
Pobudka ok. 10 - dokończenie wódeczki pozostałej z poprzedniego dnia z SimonSem, który chyba ze 3 raz w trakcie całego zlotu akurat pojawił się w domku nr 30 ???? Póżniej już wyczekiwanie, przeprowadzka, troche &quot;pang-pinga&quot; i podróż do Radomia.
Tak to było z grubsza z mojej perspektywy... Czasem moge mylić się w zeznaniach, gdyż alkohol działał niestety prawidłowo!
Jeszcze podziękowania, bo bez tego ani rusz - dla Pani Adminowej i Marcina za organizację, ogarnięcie tego wszystkiego, transport do Przysuchy i w ogóle - all in!
Od teraz już kolejność przypadkowa: dla bama i szalikowca (radomsko-przasnyska ekipa), kanoniera jako wpollokatora i dobrego ziomka(nie wymiękał i równo walił sake mimo, że w niedziele o 10 miał transport do domu), SimonSa za tą flaszeczkę w niedziele z rana, Suchoparka że ogólnie z nami ogarniał, i rozrobił buteleczke 2 dnia w barze, foxa - tu by trzeba było dużo pisać, ale z najważniejszych to lekcje ping-ponga, krykiet, konkretne spożycie napojów wyskokowych, rozkminki o kibicowaniu, kukla - to osobny rozdział w ogóle - ciężka rozkminka tej 2 nocy, konkretny pojedynek, słowa dotrzymaliśmy i nikt nie wymiękał, mimo, że okazje ku temu były! słowa uznania dla kukli i... sto lat (elegansko podkręcone) :p Kanas - to wiadomo, nie ma sie co rozwodzic i pisac za co - wystarczy jego towarzystwo i jest wesoło, unicaja i diuq - podobno u was gościłem drugiej nocy i kontynuowaliśmy spożycie napojów wyskokowych, ale w to już musze uwierzyć świadkom na słowo, bo o tym już nie wiem z relacji na żywo... no i reszcie niewymienionej z nicków - też by było pewnie za co dziękować, ale pamięć mogła mnie zawodzić.
Ogólnie było extra, co zlot to lepszy, więc IV Zlot FB będzie zapewne jeszcze mocniejszy, chciaż poprzeczka jest już bardzo wysoko. Dzięki jeszcze raz i co złego to nie ja!
PS. W ogóle fox powinen zostać chyba najlepszym blokującym &quot;turnieju&quot;. Blokował się od spożycia wódki, odmawiając jej przyjęcia, po czym za chwilę - &quot;no to zdrowie!&quot; Takie bloki to rozumiem :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
To i ja dodam coś od siebie. Przede wszystkim to wielkie podziękowania dla Marcina za zoorganizowanie zlotu bo nie jest to łatwa sprawa ????

Był to mój pierwszy zlot i na pewno pojawię się na kolejnych bo było bardzo fajnie. Wyruszyłem w czwartek godz. 14 z Łomży, przespałem się i o 6:30 zabrałem Bambo ze sobą, załadowaliśmy się na stacji Warszawa Wschodnia do Kanasa który ciągle nawijał o bonusach i Simonsa który wraz z nim podróżował. Na poczatek rozdałem chłopakom Łomżę Export który każdy ze smakiem rozpracował. Przyjeżdzamy do Radomia, idziemy coś zjeść. Kanas który potrafi dogadac się z kazdym otrzymał misję doinformowania się gdzie można zjesc szybko tanio i czy ludzi są z radomia :grin: W Przysuchej meldujemy się jako pierwsi o godz. 12:00. Zaczynamy od browarka, oczywiście Kanas pierwszy w kolejce :grin:. O 14 dostajemy klucze do ośrodka i ładujemy się. Domek fajny, schludnie, łóżka wygodne i duże. Później dojeżdżają pozostali. Niektórzy rozpoczynają turniej w pokera, zas niektórzy rywalizują z Foxem w ping-ponga. haha, co ja pisze rywalizują ? Próbuja grać, Fox w pingla jest naprawdę niezły, ale w przyszłym roku tak łatwo mu na pewno nie pójdzie :cool: Wieczorem rozpalamy grilla i otwieramy mocniejsze %, potem tradycyjnie leca wrzuty na PZPN, przychodzi zdenerwowana właścicielka którą suchy uspokaja że będzie cichutko następnie gdy odeszła, suchy ile sił w gardle PZPN PZPN Je*** ... &#39;&#39; za co ode mnie szacun ???? Wszyscy padnięci około godz. 3 ładują się do domków. Oczywiście Kanas kłopoty z pamięcią i pomylił domki ładując się na łóżko Maradiego. Gdy juz wszyscy spali Bambo wleciał bez butów wracając z miasta do nieswojego domku. ( oczywiscie wszystko poszło że to ja, gdy ja smacznie spałem sobie w domku) W następnych dniach kto chciał miał możliwość zrobienia sobie słit fotki z Piotrem Kraśko lub Kamilem Durczokiem bo obaj pojawili się na zlocie na żywo :cool: Zapomniałem dodać jakieś 3 łebków zaczepiało naszego Kanaska, ale oczywiscie nas jest 30stuuuuuuuuuuuuuuuu Ogólnie to super zabawa była, konkretna ekipa, dobre rozkminy, w przyszłym roku zachęcam każdego kto nie był w tym do zawitania z fajną ekipą. AAA bym zapomniał, zawitali do nas goście z Betssona i Tobetu i opowiedzieli jak &#39;&#39;grać grubo&#39;&#39;, z ich rad skorzystał oczywisćie Kanas który za wygrana Rosji w siatkę stawia w przyszłym roku dla każdego domek na zlot, a z bonusem 400% od pana z tobetu to funduję nawet alko ???? Wrażenia ze zlotu wyłącznie pozytywne :cool:

P.S Foxie czapeczka niebieskich jest super, każdemu się podoba, ja tez dla Ciebie coś mam, tylko podaj mi swój adres na PW to wyślę pocztą :]
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Człowiek się w końcu wyspał to może coś napisać. Najpierw ogromne podziękowania dla Marcina i Pani Adminowej. Ekipa przednia, wrażenia również.
Pierwsza noc w &quot;30&quot; to niezapomniana gra w krykieta i zrobienie jednej flaszki przed snem. Skończyło się chyba na 4. A wcześniej ciężkie mecze w ping ponga, którymi ja bym się nie przejmował, bo po spotkaniach, a u niektórych już w trakcie (!), wykryto substancje dopingujące!
Suchy, który od czasu niesamowitego meczu w piłki i pięknego zwycięstwa FB, korków już nie zdejmował potrafił poprawić humor.
Kolejne pozdrowienia dla pokerzystów, szczególnie tych z niedzieli i ich dobrych dojść do strita. PokerFace jak sama nazwa wskazuje czuł się tam do mojego wyjazdu najpewniej i powinien myśleć o karierze profesjonalisty.
Szczególne pozdrowienia dla &quot;30&quot;, ekipa dobra. SimonS pokazał, że sen jesta baaaardzo ważny w życiu człowieka. Kanonier, który obiecał mi moda na forum ligi angielskiej i któremu rozkminiałem gdzie ma iść na studia. No i dwaj kibice Broni, tfuu Radomiaka, z którymi zlot rozpoczął już od spotkania w pociągu. Szczególnie nowa mordka, czyli bam, z którym od razu złapałem wspólny język i kontakt na pewno zostanie. Maradiego znam, więc z nim się męczyć muszę w Łodzi. :p

Fox, który dał lekcje jak radzić sobie z presją przy stole do pingla. Bambo, który na meeeega dopingu wszedł do gry i zakończył ją do 0. Jednak humoru nie stracił.

Diuq- już trenuję, szczególnie pyschikę, bo jak można we wszystkich meczach prowadzić 1-0 i skońćzyć na 1-2...

Pozdrowienia dla wszystkich i miejmy nadzieję, że za rok znów się widzimy. Jak nie Marcin, to Kanas tam krzyczał, że jak dostanie zaliczki to on wszystko ogarnie, więc trzymam za słowo.

PS.
- A co jest takie ciekawego w tym MotoGP?
- Oni jeżdżą w lewą stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
JAk tak czytam , wasze wypowiedzi, to jesli bedzie za rok zlot w podobnym terminie to rezerwuje czas i sie zjawiam ! ????
rok temu ziom dokładnie to samo napisałem ;) ale się przekonałem , że nie ma co planować na rok do przodu ????

PS. Przysuchę mam dość blisko i mam nadzieję , że kiedyś dane mi będzie wpaść na taki zlot ;) :cool:
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
PS. Przysuchę mam dość blisko i mam nadzieję , że kiedyś dane mi będzie wpaść na taki zlot ;) :cool:
W Przysusze lub Przysuchej (obie formy poprawne co potwierdzili mieszkańcy miasteczka oraz stali bywalcy baru &quot;Czerwony Krasnal&quot; ;)) więcej zlotów nie będzie, miałeś dwie okazje, ale żadnej nie wykorzystałeś.
Dla wszystkich co chcieli a nie pojechali - żałujcie bo było co i plujcie sobie w brodę, drugi raz byłem na takim zlocie, kapitalna atmosfera. Jak się chce to czas na te 3-4 dni można znaleźć, o czym poświadczy Wujek Fox, prawda Wujku?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
W Przysusze lub Przysuchej (obie formy poprawne co potwierdzili mieszkańcy miasteczka oraz stali bywalcy baru &quot;Czerwony Krasnal&quot; ;)) więcej zlotów nie będzie, miałeś dwie okazje, ale żadnej nie wykorzystałeś.

Dla wszystkich co chcieli a nie pojechali - żałujcie bo było co i plujcie sobie w brodę, drugi raz byłem na takim zlocie, kapitalna atmosfera. Jak się chce to czas na te 3-4 dni można znaleźć, o czym poświadczy Wujek Fox, prawda Wujku?
Diuq ,potwierdzam ,aha Ty byłes najlepszy w kosza zapomniałem to napisać,wymiatałeś jak w NBA.

Dodałem kilka punktów.


1.Chodźcie śmiało jest nas mało.
2.Ja jestem Rambo ,a mój brat to Bambo.
3.Rudy Murzyn.
4.Skrętosut.
5.Umyj sobie uszy .....
6.Jeszcze Polska nie zginęła.
7.Fon do Antka P....
8.Po ch... Ci ten telefon,weź go wyp.....
9. Ecik się zna na Twoich jajcach.
10. &quot;Anglia, Francja i Hiszpania też&quot; - tu nie mam pewności ale postawą jest TEŻ.
11.Więcej nie piję! Obiecuję!
12.Jak byłem mały to byłem murzynem,rudym murzynem...
13. Nie lubię &quot;Kaszebów&quot; i przewracam się w korkach
14.Czeski metal.
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Diuq ,potwierdzam ,aha Ty byłes najlepszy w kosza zapomniałem to napisać,wymiatałeś jak w NBA.

Dodałem kilka punktów.


1.Chodźcie śmiało jest nas mało.
2.Ja jestem Rambo ,a mój brat to Bambo.
3.Rudy Murzyn.
4.Skrętosut.
5.Umyj sobie uszy .....
6.Jeszcze Polska nie zginęła.
7.Fon do Antka P....
8.Po ch... Ci ten telefon,weź go wyp.....
9. Ecik się zna na Twoich jajcach.
10. &quot;Anglia, Francja i Hiszpania też&quot; - tu nie mam pewności ale postawą jest TEŻ.
11.Więcej nie piję! Obiecuję!
12.Jak byłem mały to byłem murzynem,rudym murzynem...
13. Nie lubię &quot;Kaszebów&quot; i przewracam się w korkach
14.Czeski metal.
Teraz zabawa.
Każdy z pkt trzeba dopasować do odpowiedniego użytkownika.
Nagroda : Kodzik od Kanasa
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Ktoś jeszcze robił fotki ( Karolina? )
W moim wieku zaczyna się zbierać pamiątki,co by wnukom pokazywać,więc kto ma i może,to poprosze na PW
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Ktoś jeszcze robił fotki ( Karolina? )
W moim wieku zaczyna się zbierać pamiątki,co by wnukom pokazywać,więc kto ma i może,to poprosze na PW
Karolina, kilka fotek powinna mieć też jej koleżanka. Marcin pewnie wszystko ogarnie, więc nic tylko czekać.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
W Przysusze lub Przysuchej (obie formy poprawne co potwierdzili mieszkańcy miasteczka oraz stali bywalcy baru &quot;Czerwony Krasnal&quot; ) więcej zlotów nie będzie, miałeś dwie okazje, ale żadnej nie wykorzystałeś.
miałem i nie skorzystałem , tłumaczył się nie będę ???? ale przynajmniej nie robiłem szopki jak ci co się zapisali a później coraz to głupsze argumenty wymyślali , że ich nie będzie.

Więcej zlotów nie będzie ? Szkoda , choć napsiałem , ze kiedyś może dane mi będzie. Może za 3-4 lata forum powiększy się do takich rozmiarów , że zloty co miesiąc będą ? ???? kto to wie , tak samo nie pisz , że juz więcej nie będzie ????
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
miałem i nie skorzystałem , tłumaczył się nie będę ???? ale przynajmniej nie robiłem szopki jak ci co się zapisali a później coraz to głupsze argumenty wymyślali , że ich nie będzie.
Więcej zlotów nie będzie ? Szkoda , choć napsiałem , ze kiedyś może dane mi będzie. Może za 3-4 lata forum powiększy się do takich rozmiarów , że zloty co miesiąc będą ? ???? kto to wie , tak samo nie pisz , że juz więcej nie będzie ????
Z tym muszę się zgodzić, nie widziałem nigdzie w temacie żebyś robił wielki szum tak jak wielu, co nie pojachało. Sprawa honorowa, więc szacun dla ciebie za odpowiednie zachowanie, godne Moda.
Chodziło mi, że więcej w Przysuchej nie będzie zlotu, a nie że w ogóle (chociaż kto wie) Przynajmniej mogę tak napisać po rozmowie z Marcinem, z którym się zgadzam, że zlot dwa razy w tym samym miejscu nie ma już tej oryginalności i atrakcyjności co w zupełnie nowym
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Kilku osobą już wysłałem, jednakże mogę tylko 1 msg na minute wysłać. Więc pisać do mnie na gadu kto chce foty ????


Tam się nie martwcie. Każdy kto do mnie na gadu napiszę i tak jest srogo windykowany ze wspomnień ze zlotu ???? Co by do obcej osoby fotki nie poszły ????


Oderka Ty mi napisz tytuł piosenki co masz w aucie jako pierwszą ustawione ;)
Kanas Zlotowy przebój.

http://www.youtube.com/watch?v=EPo5wWmKEaI
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
o_O ???? Dzięki Foxiu ???? , Wczoraj do mnie Artur dzwonił, co był z Tą Panną w czarnym i generalnie fotki ma oderka. Ale wczoraj troche popili z tego co mówił to jeszcze może minąć nim oderka się obudzi ????
 
Do góry Bottom