>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje nt. zlotu

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Powoli dochodzę do siebie po długim weekendzie. Wczoraj jeszcze byłem na imprezie u Agnieszki (gratulacje po raz kolejny na tego mgr i przy okazji pozdrawiam, bo wiem że Ty, Artur i Daro przeglądacie forum i dzięki że wpadliście) i zgrałem sweet focie na pen drive. Z mojej &quot;fotomasziny&quot; zdjęcia są już na serwerze, możecie się zgłaszać.
Zlot po raz kolejny w moim odczuciu jak najbardziej udany i pozytywny. Po raz kolejny impreza (mimo różnych ludzi, z różnymi charakterami, przywiązaniu kibicowskim, regionów) odbyła się w super atmosferze, bez konfliktów i kłótni. Większość to żarty, gdzie można się pośmiać i poprawić humor. Każdy podchodzi z dystansem, nikt nie jest &quot;sztywny&quot;. To wiadomość dla wszystkich którzy czytają, a jeszcze nie byli na zlocie. Dużo osób może się bać przyjechać na zlot czy się wstydzić. Na zlocie każdy jest równy i nie ma się co wstydzić, czy ktoś jest taki czy owaki. Można powiedzieć, że na zlocie jesteśmy jedną wielką &quot;rodziną&quot; z tatą czy wujkiem na czele ???? (pozdrawiam Fox ;) )
Napisał ktoś, że poprzeczka bardzo wysoko postawiona po tym zlocie - ja się zgadzam. Jednak brakowało mi paru osób z I i II zlotu, którzy nie mogli być na zlocie. Chciałbym się w tym gronie co teraz plus m.in Lalo, Qozi, Benek, Nikifor, Akarin, Adwokat, Sphinx, Krzysztof spotkać za rok. Wówczas może być jeszcze ciekawiej ???? . Na pewno nie będzie to Przysucha - Diuq już wyjaśnił. Po niedzielnej rozmowie z kierowniczkom to mam wątpliwości czy w ogóle by nas przyjęła ???? Strasznie na nas narzekała, że ma nie przespaną noc i nie może iść do Kościoła ???? (pozdrowienia dla niej jakby czytała :p)
Na pewno były jakieś niedociągnięcia. Ciężko samemu to wszystko ogarnąć. Możecie pisać co się nie podobało ;) bo na razie to same pochwały. Na przyszły raz to pomoże.
Rok temu mówiłem, że ostatni raz organizuję. W tym roku to samo powiedziałem, ale raczej to mój ostatni zlot. Potrzebna świeża krew i wigor. Mnie niektóre rzeczy zniechęcają, aczkolwiek zawsze mogę pomóc - zorganizowaniem sponsorów, przedstawicieli, gadżetów itd. Domków i miejscówki nie załatwiam na 100% oraz nic na miejscu typu grill itd.
Podziękowania i pozdrowienia kolegom z Betsson i koledze z Tobet za przebycie, przywiezienie gadżetów. Miło było poznać i pogadać. Podziękowanie dla Sportingbet za &quot;rzuceniem groszem&quot; i wsparcie zlotu. Podziękowania dla Lucasa za zasponsorowanie alkoholu i gastronomii. Szkoda, że nie udało Ci się wpaść, ale dałeś obietnicę, że na IV już na bank wpadniesz ???? :p
Podziękowanie dla wszystkich, którzy zapisali się i wpadli na zlot. Szacun dla osób, które trafiły tripla (3 zlot: Fox, Ted i zwłaszcza Simons, który miał chyba najdalej). Respekt dla osób, które po raz drugi przybyły na zlot. Mam nadzieje, że wszyscy na IV zlocie się zjawimy ;)
Pozdrowienia dla żony Foxa, Lala (sorry za telefon o 4 rano), Gofra, adminów innego forum (którzy się nie przedstawili, gdy przyszli po rozpałkę), userów forum T.. Benek, nie udało nam się dodzwonić ;/
Dużo osób było (chyba większość) z południa Polski. Ja do tej pory myślałem o Was, żeby nikt nie miał, aż tak daleko. Szkoda, że z północy tak mało osób wpadło. Wniosek taki, że przyszły zlot powinniśmy zrobić na południu kraju... a może jak Fox zaproponował Czechy?
Jeszcze raz wielki szacun i podziękowanie dla wszystkich zlotowiczów.
Pozdrawiam
Aha, co co nut z auta to tak:
Dj Antoine vs Timati feat. Kalenna - Welcome to St. Tropez (DJ Antoine vs Mad Mark Remix)
Pitbull feat. Ne-Yo &amp; Nayer - Give Me Everything (Tonight) (Prod. by Afrojack)
LMFAO - Party Rock Anthem
Robert M - Just Little Bit
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Tak jak mówiłem którejś nocy, na przyszły rok będziemy mogli się podzielić zadaniami.
Przykładowo:
1os Grill
2os Rozmowy z firmami buk i szukaniem sponsorów (w następnym roku zagram Grrrrubiej) ????
3os. Rezerwacja domków

I ja jak coś to w rezerwacji domków i wszystkich spraw z tym związanym się widzę.

Co do przyszłego roku To Czechy mogą być.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam w domu poradniki firmy Sportingbet. Zapomniałem ich zabrać na zlot.
Jeśli ktoś je chce to podawać na priv dane do wysyłki.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Tak jak mówiłem którejś nocy, na przyszły rok będziemy mogli się podzielić zadaniami.
:spokodfhgfh:
W miare możliwości moge pomóc przy następnym zlocie.
Na tym,jako debiutant,byłem trochę skrępowany.
Czechy,jak najbardziej ✅
Po raz kolejny impreza (mimo różnych ludzi, z różnymi charakterami, przywiązaniu kibicowskim, regionów) odbyła się w super atmosferze, bez konfliktów i kłótni. Większość to żarty, gdzie można się pośmiać i poprawić humor. Każdy podchodzi z dystansem, nikt nie jest &quot;sztywny&quot;.
Nic dodać,nic ująć
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
:spokodfhgfh:
W miare możliwości moge pomóc przy następnym zlocie.
Na tym,jako debiutant,byłem trochę skrępowany.
Czechy,jak najbardziej ✅
Czy ktokolwiek potrafi sobie wyobrazić nieskrępowanego Rudego Murzyna ?????
Czechy na ✅ ale ja w przyszłym roku nawet Łeby nie odpuszczę :cool:
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Tak jak mówiłem którejś nocy, na przyszły rok będziemy mogli się podzielić zadaniami.

Przykładowo:

1os Grill
2os Rozmowy z firmami buk i szukaniem sponsorów (w następnym roku zagram Grrrrubiej) ????
3os. Rezerwacja domków


I ja jak coś to w rezerwacji domków i wszystkich spraw z tym związanym się widzę.


Co do przyszłego roku To Czechy mogą być.



Moim zdaniem to zagranica odpada, bo to sa dużo większe koszty niż wycieczka krajowa. Nie chodzi tutaj o mnie ale o innych użytkowników, bo taki wyjazd to załóżmy dla osoby uczącej się spory wydatek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Oj Panowie mamy problem,po opowieściach o Zlocie pojawi sie na IV jak będzie takowy ,moja Żonka ,a wtedy telefony miejcie w pogotowiu.Bardziej rozrywkowa niż foxik...Co to Czech to były luźnie rozmowy,ale wsio jest do dogadania.Marcin jeszcze raz wraz z Panią Adminowa THX za Zlocik.


Rozwiązanie krótkich podpunktów.

1.Chodźcie śmiało jest nas mało. ---&gt; fox z ekipą idący na Traderów
2.Ja jestem Rambo ,a mój brat to Bambo. ---&gt;chodzi o Rambo131 i jego brata Bambo.
3.Rudy Murzyn. ---.Suchoparek
4.Skrętosut.---&gt;Ted
5.Umyj sobie uszy .....fox71 ,cięta riposta do panien.
6.Jeszcze Polska nie zginęła.---&gt;cała ekipa na stojaco w skateparku...
7.Fon do Antka P....Kukla z banda fon do exSelekjonera...
8.Po ch... Ci ten telefon,weź go wyp.....Poczta głosowa do fox71 od Żonki...
9. Ecik się zna na Twoich jajcach.---&gt; nie wiem ,ktos dopisze.
10. &quot;Anglia, Francja i Hiszpania też&quot; - tu nie mam pewności ale postawą jest TEŻ.---&gt;Kanas
11.Więcej nie piję! Obiecuję!---&gt;PokerFace
12.Jak byłem mały to byłem murzynem,rudym murzynem...---&gt;Suchoparek
13. Nie lubię &quot;Kaszebów&quot; i przewracam się w korkach---&gt;Suchoparek
14.Czeski metal.---&gt;Suchoparek

MVP Suchoparek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Oj Panowie mamy problem,po opowieściach o Zlocie pojawi sie na IV jak będzie takowy ,moja Żonka ,a wtedy telefony miejcie w pogotowiu.Bardziej rozrywkowa niż foxik...
:spokodfhgfh:
Fox,My mamy problem ??? ????
My wiemy&quot;po co nam telefony&quot; ,więc ich nie wyłączamy ;)


Jedyna fotka,na ktorej nie widać mnie z puszką w ręku :oops:
Panie Tobecie...
????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Oj Panowie mamy problem,po opowieściach o Zlocie pojawi sie na IV jak będzie takowy ,moja Żonka ,a wtedy telefony miejcie w pogotowiu.Bardziej rozrywkowa niż foxik...

Nie może być!
To dopiero będzie Banda.
Żonka pewnie połowę przyśpiewek zaintonuje :cool:

Oj Panowie mamy problem,po opowieściach o Zlocie pojawi sie na IV jak będzie takowy ,moja Żonka ,a wtedy telefony miejcie w pogotowiu.Bardziej rozrywkowa niż foxik...Co to Czech to były luźnie rozmowy,ale wsio jest do dogadania.Marcin jeszcze raz wraz z Panią Adminowa THX za Zlocik.


nie wiem ,ktos dopisze.

Jak piszesz kto tworzył a nie o kim było to trochę się nie zgadza :razz:
No ale nieistotne :grin:

Nikt nie docenia mojej twórczej pracy nad sygnaturami :sad:
Pan mi da bonus....
Pan tam wpisze jakieś cyferki...

Uwielbiam!
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
A to ten Ecik mnie zmylił ????
A nie wiem czy nie chodziło o jajca SimonSa. Trzeba by Ecika zapytać ????
Chodziło o dziurę w spodniach Unicaji ???? Ale kto rzucił tym tekstem to nie pamiętam ????

//k
Koniec z Ping-F1-Pong-Team&#39;em!
Obraziłem się ;)


Ale podstawa to, że o Unicaji...
Fakt. Komentowaliśmy strój z wywietrznikiem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Aj widzę, że kolejny gruby zlot ???? Przybyć nie mogłem i choć nie narzekam na swoje wakacje to żałuję, że nie wyjechałem tydzień później z Polski - bo zlot to zlot, oderwanie od rzeczywistości... ach.
Oderka za rok zapewne się już pojawię ???? I dobrze, że się nie dodzwoniłeś bo gdybyś się do dodzwonił to minuta - 12zł xD A i ja bym 6zł zapłacił za każdą kolejną ???? Cóż mam nadzieję, że poślesz jakieś fotki ????
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Tak potwierdzam, chodziło na pewno o mój &#39;wywietrznik&#39; w dresiku i związaną z nim dyskusję Ecika. Ale kto jest autorem tego hasła to już nie pamiętam, może Simons ? ;)
IV Zlot być musi, damy radę w myśl hasła wypisanego w klopie u Kiepskich: &quot;W kupie siła&quot; ????.
//kukla
To ja myślałem, że moja podpowiedź u Snajpera Ci wystarczy ????

Całkiem sporo tych haseł padło z moich ust ale nie dziwię się, że nie pamiętacie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Hahaha ???? Date źle wpisali ???? Dziś tak właśnie rano oglądałem tvn24 i móili o przysuchej ????
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Tydzień wcześniej i byłoby na nas:
&quot;Zadyma hazardzistów&quot;
Nie ma żartów:
Pół tysiąca strażaków usuwa skutki nawałnic, które przeszły w ciągu ostatniej doby nad woj. łódzkim i mazowieckim. Wichury uszkodziły 790 dachów budynków - poinformował rzecznik komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej Paweł Frątczak. Szacowanie strat ruszy już dziś, a pierwsze odszkodowania w najbliższych dniach.
 
Do góry Bottom