>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2016/2017 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
areck 213

areck

Użytkownik
Ja wszedłem grubiej, po maksymalnej stawce.
Rezerwowy skład mnie nie zdziwi.
Po pierwsze zgody - kibice nie dadzą zrobić krzywdy Arce, zwycięstwo skończyłoby się niemiłosiernym wygwizdaniem. Idę o zakład, że kibice Zagłębia będą się cieszyć po golach Arki ;)
Po drugie Ojrzyński i Stokowiec to bliscy kumple. Stąd też mocne spięcie Zagłębia w meczach ze Śląskiem (wówczas walczyli o utrzymanie) czy z Łęczną.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
W poniedziałek prezes Krzysztof Zając przedstawił nowego trenera Korony Kielce. Został nim urodzony w Szwajcarii Gino Lettieri.
Warto by było też dodać że prowadził on niemieckie kluby niższych lig, miedzy innymi FSV Frankfurt, MSV Duisburg, Wachen Wiesbaden, SpVgg Weiden. W ostatnim sezonie spuścił on FSV Frankfurt do 4 ligi zajmując ostatnie miejsce i tracąc do miejsca bezpiecznego 20 oczek, czy to słuszny wybór ?
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Ja wszedłem grubiej, po maksymalnej stawce.
Rezerwowy skład mnie nie zdziwi.

Po pierwsze zgody - kibice nie dadzą zrobić krzywdy Arce, zwycięstwo skończyłoby się niemiłosiernym wygwizdaniem. Idę o zakład, że kibice Zagłębia będą się cieszyć po golach Arki ;)

Po drugie Ojrzyński i Stokowiec to bliscy kumple. Stąd też mocne spięcie Zagłębia w meczach ze Śląskiem (wówczas walczyli o utrzymanie) czy z Łęczną.
A za ile zagrałeś jeśli można spytać, ja 3 stówki zagrałem ;)??
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
@kyyba
Poszło 1300 ;) Przy czym 700 na Arka bez remisu i 600 na win.
Ale teraz zastanawiam się nad zabezpieczeniem części stawki, obawiam się nacisków ze strony &quot;góry&quot; Zagłębia, aby się nie podkładali ze względu chociażby na pijarowe skutki. W szczególności po dzisiejszym Stanowskim
http://weszlo. com/2017/05/30/wtorek-krzysztof-stanowski-21/
Stanowski nie od dzisiaj jest śmieszny, nie może zrozumieć że piłka to biznes czyli pieniądze więca arka musi wygrać by się utrzymać i każdy na moejscu trenera zaglebia wystawił by juniorow i nie widze w tym nic dziwnego. Ostatnio nawet smkowski wyszedł z apelem aby noe wystawiali juniorów ale licze że seniorzy wyjda i pokaza ze maja te opinie ekspertow w powazaniu
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Ja tam się upieram przy tym że Zagłębie ich pociśnie. Są o klasę lepsi. A kibice najwyżej sobie pogwiżdżą. I tak koniec sezonu więc piłkarzy to szczególnie nie wzruszy.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ja tam się upieram przy tym że Zagłębie ich pociśnie. Są o klasę lepsi. A kibice najwyżej sobie pogwiżdżą. I tak koniec sezonu więc piłkarzy to szczególnie nie wzruszy.
Tylko, że musisz wiedzieć jedno, chodzą słuchy, że Zagłębie wyjdzie juniorami, także nie ma to nic wspólnego z tym, co potrafią piłkarze.
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Tylko, że musisz wiedzieć jedno, chodzą słuchy, że Zagłębie wyjdzie juniorami, także nie ma to nic wspólnego z tym, co potrafią piłkarze.
Skąd info? Dojścia do klubu ktoś ma czy może naczytał się spekulacji jakiegoś redaktorzyny z Onetu?
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Skąd info? Dojścia do klubu ktoś ma czy może naczytał się spekulacji jakiegoś redaktorzyny z Onetu?
na każdym portalu jest takie info, odpuszczają ten mecz, piłkarze z 1 składu już na wakacjach ;)
radzę korzystać póki jest sensowny kurs, 3 dni temu 2,6, wczoraj 1,9 a dzisiaj juz 1,75, w dniu meczu powinno oscylować około 1,3 ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Skąd info? Dojścia do klubu ktoś ma czy może naczytał się spekulacji jakiegoś redaktorzyny z Onetu?
Czy Ty myślisz, że podam Ci źródło, naprawdę ? ????
Spekulacje pana z onetu sobie możesz darować, nikt poważny na to nie patrzy.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Mogę oczywiście mylić,ale strasznie ambitna postawa Zagłębia w derbach może lekko zadziwiać gdyż do tej pory przeważnie brał pkt ten co bardziej potrzebował,obojętnie w którą stronę,raczej idę w kierunku,że Arka meczu nie przegra a jak korespondencyjnie będzie Ruch przegrywał to Arka wygra,takie szachy małe.
Ruch i Górnik Ł raczej polecą
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Mogę oczywiście mylić,ale strasznie ambitna postawa Zagłębia w derbach może lekko zadziwiać gdyż do tej pory przeważnie brał pkt ten co bardziej potrzebował,obojętnie w którą stronę,raczej idę w kierunku,że Arka meczu nie przegra a jak korespondencyjnie będzie Ruch przegrywał to Arka wygra,takie szachy małe.
Ruch i Górnik Ł raczej polecą
O jakich derbach mówisz? Derbach ze Śląskiem czy o meczu przyjaźni z Arką ?
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Oczywiście że ekip z Dolnego Śląska
No to dziwisz się postawie Zagłębia w derbach? Przecież za beak walki kibice by ich zjedli. A dwa byla chęć rewanzu za 30 kolejkę gdzie byl remis i brak awansu do TOP 8 z czego piłkarze Śląska byli dumni co mówili w wywiadach.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Raczej lubinki poszli na uklad z kimś innym,ale mogę się mylić,ale zgodzę ze kibice potrafią presję wytworzyć, inne czasy teraz i inne zasady ,chociaż oprawy itp teraz duzo lepsze niz kiedys to zasady kibicowania i relacje piłkarze-kibice wolę starsze czasy
 
areck 213

areck

Użytkownik
Prezes Zagłębia, Robert Sadowski:
&quot;Te wszystkie cudzysłowia i sugerowanie, że będziemy odpuszczać, grać w jakiś inny sposób to nie wchodzi w grę. Nawet dzisiaj miałem rozmowę z zawodnikami i powiedzieliśmy sobie wprost: z Arką gramy o trzy punkty.
A czy hasło zagramy o trzy punkty oznacza wystawienie optymalnego składu?
Dzisiaj mamy środę i trzech zawodników narzeka na lekkie urazy czy ból, tutaj będą zawahania, nie wiem, czy zagrają. Ale to jest trzech na osiemnastu piłkarzy. To nie będzie tak, że wystawimy dziesięciu juniorów. Miesiąc temu mieliśmy taki plan, ale nie chcemy być odebrani w środowisku jako klub, który odpuszcza. Ale gdybyśmy zagrali mniej ogranymi piłkarzami, to wcale nie musiałoby wyglądać to gorzej, bo ambicja i chęć pokazania się byłaby podwójna czy potrójna. Ale dziesięciu juniorów nie wystawimy, a piłkarze mają ustalone konkretne premie, więc tym bardziej zawalczą o zwycięstwo.&quot;
//
To nie jest tekst prezesa na zasadzie: &quot;golimy frajerów, bo są żałośni i nie zasługują na ekstraklasę&quot; tylko bardziej &quot;wypadałoby się spiąć, ale w sumie to przecież super okazja na poligon doświadczalny dla chłopaków&quot;
Jak na całą sytuację i otoczkę medialną, to mam wrażenie, że... dość miękkie słowa prezesa. Ba, jest podkładka w postaci kilku kontuzji, nie mówi też &quot;przecież nie wystawimy 5 juniorów&quot; ale od razu, że nie dziesięciu. Myślę, że 5-6 juniorów możemy się spodziewać w tym meczu. I zapewne oni będą grali najbardziej na maksa, bo to okazja do pokazania się. Reszta składu swoje zrobiła. Na pewno nikt się w pełni nie będzie podkładał, Arka będzie musiała swoje wyszarpać.
Sam zabezpieczam część dużej stawki, pograna Arka 10/10 jeszcze po 2,26.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Co do meczu Zagłębie - Arka skoro wszystko jest już jasne kto wygra albo przynajmniej nie przegra to zastanawia mnie jedna rzecz.
Dlaczego ten mecz nadal można obstawiać, dlaczego buki nie zdjęły go z oferty. Z tego co czytam to prawie nikt nie zakłada porażki Arki w tym meczu, wszyscy ładują kasę na Arkę.
To co bukmacherzy nagle postanowili zamiast zablokować kursy zrobić prezent grającym i pozbyć się trochę kasy? Chyba, że wiedzą iż jednak będzie inaczej i mają zamiar porządnie się obłowić na tej ostatniej kolejce.
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Co do meczu Zagłębie - Arka skoro wszystko jest już jasne kto wygra albo przynajmniej nie przegra to zastanawia mnie jedna rzecz.
Dlaczego ten mecz nadal można obstawiać, dlaczego buki nie zdjęły go z oferty. Z tego co czytam to prawie nikt nie zakłada porażki Arki w tym meczu, wszyscy ładują kasę na Arkę.
To co bukmacherzy nagle postanowili zamiast zablokować kursy zrobić prezent grającym i pozbyć się trochę kasy? Chyba, że wiedzą iż jednak będzie inaczej i mają zamiar porządnie się obłowić na tej ostatniej kolejce.
Właśnie to co kolega napisał też mnie zastanawia, sam pohrałem sporo jak na mnie na arke ale dziwne że buki jeszcze nie zdjęły tego zakładu, przydaloby sie aby wypowiedział się tu jakiś były pilkarz ale osoba ze środowiska jak tak na prawdę traktują takie mecze, czy na prawdę są już na wakacjach i co najważniejsze czy zgody klubów mają coś tu do rzeczy
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Jak jest masa stawiających na Arkę to leci kurs na dół,nic w tym dziwnego,myślę ,że Arka uzyska korzystny wynik w Lubinie a konkretniej taki ,który wystarczy do utrzymania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom