>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2017/2018 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Typowa zapchaj dziura dla mnie i aż dziwne że nie znaleźli kogoś młodego perspektywicznego tylko sprawę chcą załatwić doraźnie. Jeśli Pazdan odejdzie to będzie dopiero zabawnie.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Patryk Tuszyński piłkarzem Zagłębia Lubin, zawodnik powrócił do naszej ligi z tureckiegoRizesporu, gdzie występował przez ostatnie 2 sezony. 28 letni napastnik przed wyjazdem do Turcji grał w Lechii Gdańsk oraz Jagielloni, z której został sprzedany właśnie nad Bosfor. Więcej o zawodniku można przeczytać pod TYM LINKIEM.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Joao Oliveira został wypożyczony na rok do Lechii Gdańsk, umowa zawiera opcję trasferu definitywnego, w poprzednim sezonie występował w FC Luzern, w którym rozegrał 15 meczy i strzelił 2 gole. Ma 21 lat i występuje na pozycji pomocnika.

Javi Hernández podpisał roczną umowę z Cracovią, w kontrakcie została zawarta opcja przedłużenia kontraktu o 2 lata. Ma 28 lat i gra na pozycji pomocnika, w zeszłym sezonie występował w Górniku Łęczna, zagrał w 28 meczach i strzelił 4 gole. Z ciekawostek to po sezonie odszedł do azerskiego Gabala, w którym rozegrał jedno spotkanie w eliminacjach Ligi Europy przeciwko Jagiellonii Białystok i wrócił do Polski ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Konferencja Piotra Nowaka

- W pierwszej połowie zagraliśmy słabo. Moi piłkarze wiedzieli, jak gracze Sandecji wyprowadzają swoje ataki, a mimo tego nie byli czujni i popełnili błędy. Takie pomyłki nie mogą nam się zdarzyć. Przy doświadczonych graczach w defensywie musimy być bardziej odpowiedzialni i takie sytuacje musimy wyczyścić.
– W przerwie pokazaliśmy piłkarzom pewne rozwiązania i w drugiej części meczu w kilka minut doprowadziliśmy do wyrównania. Niestety potem zgubiliśmy tempo i to obróciło się przeciw nam.

- W drugiej połowie zespół prowadził trener Adam Owen. Wspólnie uznaliśmy, że takie rozwiązanie będzie najbardziej odpowiednie.
– Natomiast jeśli chodzi o okrzyki kibiców z trybun to ja jestem przeciwny wszelkim atakom personalnym. Wydaje mi się, że ważniejsze jest dopingowanie swojej ukochanej drużyny.
HIT ???????? Dobrze, że nie Michael z Liverpoolu bo jeszcze by ich nauczył strzelać celnie w bramkę.
A mówiąc poważnie, ja jeszcze czegoś takiego nie widziałem żeby trener sam z siebie odmówił prowadzenia zespołu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Niech ten Nowak poda się do dymisji albo niech go wyrzucą bo już z tego nic nie będzie. A jego zachowanie dramat. Ale widać że już każdemu to ciąży.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Adrian Błąd z Zagłębia odszedł do GKS Katowice, podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wisła Kraków oficjalnie już potwierdziła odejście Petara Brlaka do Genoa CFC. Kwota tak jak spekulowano 2 mln euro + bonusy, między innymi % od kolejnego transferu.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Portugalczyk Romário Baldé został zawodnikiem Lechii Gdańsk, to 20 letni pomocnik ostatnio występujący w drugoligowych rezerwach SL e Benfica. W ostatnim sezonie zagrał w 21 meczach i strzelił jednego gola. W gdańsku będzie grał z numerem 8.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja proponuję zrobić mała ankietę który pierwszy trener straci prace w Ekstraklasie, wydaje mi się że Probierz także będzie wysoko w tej ankiecie ponieważ Cracovia prezentuje się poniżej wszelkich poziomów. Podobnie jak Lechia Nowaka która jest budowana już przez X lat i ciągle się słyszy o procesie budowy natomiast moim zdaniem zbyt wielu &#39;&#39;gwiazdorów&#39;&#39; zgromadzili w jednej drużynie by to mogło funkcjonować.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Probierz, Nowak, Rumak. To jest pierwsza trójka, która siedzi na gorącym stołku. Do nich można dołączyć Urbana, który uratował się wczorajszym zwycięstwem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W Lechii poleciały pierwsze &quot;głowy&quot;, pozycja Nowaka jest narazie niby nie do ruszenia (nie wiadomo na jak długo), ale pracę stracił Marek Jóźwiak, który odpowiadał za transfery, polecieć ma również cały dział skautingu.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Filipiak nie zwolni szybko Probierza bo by go zaraz zrównali z Cupiałem a tego by nie zniósł :) Dostanie szanse do końca rundy...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Chociaż to jest temat jeszcze wczorajszego meczu Śląsk vs Cracovia i słynnego karnego Chrapka, może ktoś się zastanawia co widzi Marciniak - sędzia przy tych powtórkach?
Tutaj macie ciekawe zdjęcie, które pojawiło się w galerii pomeczowej Śląska.

I patrząc na to na 100% Marciniak nie miał szans, żeby cofnąć faul ewentualnie, bo tego nie widać, prawa powtórka jest względem linii pola karnego czyli typowo sprawdza czy wolny czy karny.
Jeśli sędzia ma dostęp tylko do tego typu powtórek i takich kamer, to jest to kolejna ułomność systemu VAR niestety.
A i jeszcze jedno, kamera się nie zmieniała, bo na kilku klatkach zrobionych przez fotoreporterkę jest ten sam obraz.
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Nemanja Mitrović zawodnikiem Jagii. Coś mi się wydaje że grube pieniądze poszły na ten transfer (Wcześniej oferta Legii wynosząca 750 tys Euro został odrzucona przez jego były już klub)
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Henning Berg (były trener Legii a ostatnio węgierskiego Videotonu) widziany dziś na lotnisku w Gdańsku. Czyżby nowy trener Lechii Gdańsk, byłoby ciekawie. Bo raczej Arki Gdynia raczej nie.
Info z tweetera
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ofensywny pomocnik Kamil Vacek został nowym piłkarzem Śląska Wrocław! Zawodnik podpisał trzyletni kontrakt z wrocławskim klubem.
We Wrocławiu ciągle się zbroją, ale większego pożytku z tego niema. Może po przerwie reprezentacyjnej zobaczymy lepszy Śląsk.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ofensywny pomocnik Kamil Vacek został nowym piłkarzem Śląska Wrocław! Zawodnik podpisał trzyletni kontrakt z wrocławskim klubem.
We Wrocławiu ciągle się zbroją, ale większego pożytku z tego niema. Może po przerwie reprezentacyjnej zobaczymy lepszy Śląsk.
Większego pożytku nie ma tzn. chciałeś, żeby bez zgrania od razu grali i wygrywali ze wszystkimi? I tak wygląda to dość ok - 8 miejsce póki co nie najgorsze. Ale masz rację teraz Urban ma więcej czasu na zgranie drużyny.
Przecież oni są nie zgranie, co z tego, że są jakieś niby gwiazdy jak potrzebują zgrać się, bo póki co to wygląda słabo.
A po drugie K. Vacek to nie jest ofensywny pomocnik, a bardziej zawodnik z pozycji &#39;8&#39; , na &#39;10&#39; pewnie będzie grał Chrapek.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W Śląsku coraz ciaśniej powoli 2 składy zrobią, pytanie brzmi Po Co im Vacek skoro to zawodnik totalnie nie pasując do ich stylu gry. Skończy się jak z Nesporem w Lubinie.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
W Śląsku coraz ciaśniej powoli 2 składy zrobią, pytanie brzmi Po Co im Vacek skoro to zawodnik totalnie nie pasując do ich stylu gry. Skończy się jak z Nesporem w Lubinie.
z 17-18 zawodników 2 składy ;) ?
Vacek nie pasuje do gry? Dlaczego wg Ciebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom