>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2017/2018 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Warto wspomnieć, że razem z Magierą polecieli również T. Łuczywek, S. Krzepota oraz w końcu M. Żewłakow bo widać, że chłop nie miał o niczym pojęcia...
A ja jestem optymistą co do tego trenera, może w końcu coś ruszy bo to co pokazuje Legia w tym sezonie, to jest jakiś dramat.... Jeszcze niech powyrzuca tych Moulinów, Guilhermów i reszty dziadostwa, którzy nie grają a jedynie jęczą, marudzą i zarabiają pieniądze... Niech postawi na Szymańskiego, Niezgodę, na młodego Szumskiego bo ma chłopak pojęcie o bronieniu i bedzie dobrze.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ciekawy jestem czym kierował się Mioduski zatrudniając trenera, który prowadził tylko rezerwy, klub który ma być wizytówką Polski na arenie międzynarodowej (tak bynajmniej się uważają) i ma największy budżet w kraju robi taki numer. Plus dla wszystkich innych klubów, które będą walczyły o mistrzostwo, bo Legia chyba sama się skreśliła, taką mam bynajmniej nadzieję po tym &quot;transferze stulecia&quot; :p
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ciekawy jestem czym kierował się Mioduski zatrudniając trenera, który prowadził tylko rezerwy, klub który ma być wizytówką Polski na arenie międzynarodowej (tak bynajmniej się uważają) i ma największy budżet w kraju robi taki numer. Plus dla wszystkich innych klubów, które będą walczyły o mistrzostwo, bo Legia chyba sama się skreśliła, taką mam bynajmniej nadzieję po tym &quot;transferze stulecia&quot; :p
Czyli co stawiamy wszystko na Cracovie w niedziele ???? .
Czytałem wywiad z Mioduskim że przed spotkaniem ze Śląskiem chciał przedłużyć kontrakt z Magierą, po porażce coś pękło i zrezygnował. Wieczorem już szukał następcy (gdzie to nie wiem może na eBay, Aledrogo, a może u żółtych braci w serwisie) i znalazł, w poniedziałek się z nim skontaktował, we wtorek się spotkali i uzgodnili wszystko a w środę dokończył resztę. Osobiście po kilku wywiadach jakie z nim czytałem to ogólnie wydaje się być mądrym facetem z pomysłem i wizją na budowanie drużyny a tu taki dziwny wybór trenera i to w takim trybie.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Moim zdaniem Mioduski nie powiedział prawdy. Naprawdę myślicie, że podjął decyzję po meczu ze Śląskiem i w tak krótkim czasie wyczarował kogoś kto nawet nie trenował seniorów? Przecież, delikatnie mówiąc, byłoby to mało rozważne. Ale poczekajmy, może to wypali chociaż na razie sam trener bez ogródek przyznał, że nic nie wie o zawodnikach, a za chwile mecz.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
A ja wszystkim bym zasugerował poczytać w internecie, kim jest nowy trener Legii. Bo większość skupiła się na jego dorobku trenerskim a nikt nie pokusił się o sprawdzenie co to za człowiek. Nikt mi nie wmówi, że Romeo Jozak to decyzja podjęta pod wpływem chwili. Ściągnięcie takiego człowieka to musiał być efekt planu, jakiejś koncepcji. Poczytajcie, wszystko jest w necie.
Wygląda na to, że Mioduski jako prawdziwy biznesmen zechce wprowadzić podobną koncepcję budowy klubu jak w Zagrzebiu. Zatrudnienie Jozaka jako trenera tylko temu dowodzi.
Czy to wyjdzie na dobre? Wg mnie będzie ciężko, trochę inne realia, trochę więcej czasu trzeba.
Natomiast podoba mi się, że do klubu weszła osoba wykształcona, rozumiejąca trochę więcej niż boiskową logikę. Osobiście mam dość byłych piłkarzy, działaczy spryciarzy i innych kumpli z klanu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Bartoszek następcą Rumaka w Niecieczy, bardzo dobry ruch w mojej opinii.
Dokładnie tak. Bartoszek wykonał świetną robotę w poprzednim sezonie w Koronie, gdzie zespół z Kielc grał fajny i przyjemny futbol - przynajmniej w meczach domowych.
Teraz zapewne potrzebuje czasu aby to wszystko poukładać. Termalica ma kim grać w ataku - Pawłowski, Gergel, Śpiączka, Gutkovskis. Pierwsze niespodzianka już w sobotę w meczu z Lechią?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W końcu Bartoszek być może otrzyma więcej czasu do pracy, niezwykle utalentowany szkoleniowiec. Oby mieli do niego cierpliwość w Termalice. Co do Fornalika uważam że on nie potrafi pracować w innym klubie niż Ruch tymczasem może udowodnić że się mylę w Pieście będzie miał znakomite warunki do pracy czy to wykorzysta czas pokaże.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Dokładnie tak. Bartoszek wykonał świetną robotę w poprzednim sezonie w Koronie, gdzie zespół z Kielc grał fajny i przyjemny futbol - przynajmniej w meczach domowych.
Teraz zapewne potrzebuje czasu aby to wszystko poukładać. Termalica ma kim grać w ataku - Pawłowski, Gergel, Śpiączka, Gutkovskis. Pierwsze niespodzianka już w sobotę w meczu z Lechią?
Ja bym tego nie uważał za niespodziankę ;), dla mnie Nowak jest następny w kolejce.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Nie ma sie co dziwić. Jak pewnie Nowak ma zapisaną dobrą odprawę. I nie chcą go za wszelką cennę wywalić. A tym bardziej, że chłop ma doświadczenie. Więc może dać coś Lechii.
Chociaż przypuszczam, że ten klub jest blisko upadku i tyle.
Kotrakty były wysokie podpisywane i tego są skutki.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tak, da efekt ???? . Legia wypłaci odszkodowania piłkarzom za brak ochrony i kilku być może rozwiąże kontrakty. Ciekawie się robi.
Mioduskik nie ogarnia sytuacji, zatrudnia jakiegoś Józka na trenera, żenująca sprawa.
Nie żebym był jakimś złym prorokiem, ale jeśli kilku graczy rozwiąże kontrakty, a przypominam jesteśmy poza oknem transferowym to może być bardzo kiepsko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom