>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2017/2018 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Ryota Morioka w Anderlecht Bruksela
Slask na dostac ok 15 % z sumy sprzedarzy z Vasland Beveren do stolicy.Powyzsza suma to ok 2-3 mln jurków.WKS go oddal za 300 tys.
w 26 meczach w Belgii zaliczyl 7 goli i 11 asyst.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ryota Morioka w Anderlecht Bruksela
Slask na dostac ok 15 % z sumy sprzedarzy z Vasland Beveren do stolicy.Powyzsza suma to ok 2-3 mln jurków.WKS go oddal za 300 tys.
w 26 meczach w Belgii zaliczyl 7 goli i 11 asyst.
Nic to nie da. Kasa pójdzie na spłatę dla Plaku. Na pewno nie na transfery.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jeśli chodzi o Urbana, to największy jego problem to brak koncepcji na budowę drużyny i rozwój sytuacji. Objąć drużynę która funkcjonuje potrafi i nawet ją jakoś poprowadzi, ale problem pojawia się gdy trzeba coś zmienić i iść do przodu. Za słabe wyniki też był zwalniany ale jak poczytać wywiady czy zapoznać się z kulisami jego zwolnień to największym problemem było to, że nie miał pomysłu na zmiany, które czy w Legii, czy w Osasunie czy w innych polskich klubach były konieczne.
Nie wiem znam człowieka osobiście, nie wiem co w nim siedzi. Czytając wywiady z nim sądzę, że ma dobre podejście ale widać takie właśnie ograniczenie jak wyżej. Daje za dużo luzu, za bardzo liczy na samodzielność piłkarzy, za mało wymusza zachowań, akceptuje tryb życia drużyny licząc, że w ten sposób piłkarze będą ze sobą lepiej współpracować i dogadają się. Podejrzewam, że gdyby teraz zmienił oblicze, to będzie protest, bo przyzwyczaili się, że wujek Janek jest dobry. Wg mnie nie tędy droga, ale to jego koncepcja, jego odpowiedzialność.
Teoretycznie skład ma dobry jak na naszą ligę, duża część piłkarzy z jakimś doświadczeniem, część niespełniona i niezaspokojona więc zapewne stać ich na więcej niż na walkę o utrzymanie ale prawdę mówiąc to to nie jest skład na puchary już nie mówiąc o mistrzostwie. Dla nich granica pierwszej ósemki to jest optymalny poziom. No i też uczciwie muszę powiedzieć, że zwłaszcza na początku Śląsk się dobrze oglądało, nawet jak wyników nie było to było dużo sytuacji, zwłaszcza Piech z Robakiem mogliby mieć więcej goli na koncie.
Jeśli ma tu przyjść trener, kolejny cudotwórca który wyciśnie z nich maksa i ugra jakieś wysokie miejsce i zaliczy dwie, trzy rundy we wschodniej Europie, a potem przez kolejne 3 lata będą oddychać rękawami i przeżywać trudy gry na wyższym poziomie, to lepiej niech prowadzi ich przeciętniak Urban i tworzą średniaka ligowego, z którego raz na jakiś czas się coś wykluje.
Moje zdanie, rozumiem że kibice Śląska chcą inaczej
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
31-letni napastnik Jakub Mareš występujący ostatnio w Slovanie Bratysława podpisał 1,5 roczny kontrakt z Zagłębiem Lubin. W klubie ma zastąpić Jakuba Świerczoka, który po rewelacyjnej rundzie jesiennej odszedł do Łudogorca Razgrad. Czeski napastnik w ostatnim sezonie licząc wszystkie rozgrywki rozegrał 26 meczy, w których zdobył 16 goli i zaliczył 4 asysty. Dzisiaj zadebiutował w Zagłębiu w meczu sparingowym z FK Vozdovac zremisowanym 1:1 i to on strzelił jedynego gola dla lubinian.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Taki news sprzed może godziny - źródła - własne ;) oczywiście nie podam(a mam też nadzieję, że to nie trolling, chociaż kontuzji nikomu nie życzę). Każdy wie, jaka jest kadra Śląska, skrzydłowych jest 3 - Pich, Kosecki, Łuczak - słaby poziom.
Jeden z podstawowych Pich/Kosecki doznał urazu - 1.5 miesiąca przerwy , więcej nie wiem jutro będzie podobno więcej info już oficjalnego.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Taki news sprzed może godziny - źródła - własne ;) oczywiście nie podam(a mam też nadzieję, że to nie trolling, chociaż kontuzji nikomu nie życzę). Każdy wie, jaka jest kadra Śląska, skrzydłowych jest 3 - Pich, Kosecki, Łuczak - słaby poziom.
Jeden z podstawowych Pich/Kosecki doznał urazu - 1.5 miesiąca przerwy , więcej nie wiem jutro będzie podobno więcej info już oficjalnego.
Informacja potwierdzona przed chwila na Slasknet
Jakub Kosecki: kotuzja sciegna achillesa.
http://slasknet.com/?nr=23609
Slask Wroclaw wg. roznych zrodel, powaznie zainteresowany pozyskaniem na 3.5 letni kontrakt hiszpanskiego ofensywnego pomocnika .Juan Muniz gra w Gimnastic de Tarragona.
Ciekawy transfer,juz myslalem,ze nic nie wykombinuja w tym okienku.

https://www.transfermarkt.pl/juan-muniz/profil/spieler/85357
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Informacja potwierdzona przed chwila na Slasknet
Jakub Kosecki: kotuzja sciegna achillesa.
http://slasknet.com/?nr=23609
Slask Wroclaw wg. roznych zrodel, powaznie zainteresowany pozyskaniem na 3.5 letni kontrakt hiszpanskiego ofensywnego pomocnika .Juan Muniz gra w Gimnastic de Tarragona.
Ciekawy transfer,juz myslalem,ze nic nie wykombinuja w tym okienku.

https://www.transfermarkt.pl/juan-muniz/profil/spieler/85357
Transfer wygląda fajnie. Oby to był taki Carlitos. Na to liczą wszyscy
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wiosna jak na razie nie jest łaskawa dla bramkarzy!. W poprzedniej kolejce mieliśmy niezłe wtopy w wykonaniu Treli oraz Dahne. Wczoraj nie popisał się Alomerovic. Jak tak dalej pójdzie to na koniec rundy można zrobić niezłe zestawienie &#39;&#39;wtopy bramkarzy w rundzie wiosennej 2018&#39;&#39;
Obecnie jestem zaskoczony tym, że pada nam bardzo dużo goli. To do ekstraklasy nie podobne, bowiem w rundzie jesiennej do przerwy często widniały wyniki 0:0, a tu nam padają hokejowe rezultaty.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Takie luźne przemyślenie. Nie wiem, jakie będą na to kursy, ale myślę, że całkiem wysokie, wszakże kandydat nr 1 do spadku to Sandecja, drugi BBT, ale ciekaw jestem, jak po tej kolejce oszacowane będą szanse Lechii Gdańsk. Patrząc w kalendarz kolorowo nie mają, jeszcze przed sobą Jagiellonia, Legia, Lech, Korona i na koniec derby. W tej chwili i zakładając zwycięstwo Lecha i Górnika mają nad strefą spadkową 4pkt przewagi. W tym sezonie zupełnie odwrotnie względem poprzedniego wygląda ich gra u siebie - wtedy twierdza, dziś przyjeżdża do Gdańska jak po swoje m.in. Sandecja, Korona, czy Piast w przed chwilą zakończonym meczu. Z dołu tabeli odbija się Pogoń, podobnie Piast, któraś z tych drużyn może Lechistów wyprzedzić jeszcze w fazie zasadniczej, Lechia z kolei może skończyć nad Cracovią, która też szału wielkiego nie robi. Ale do czego dążę - może dojść do paradoksalnej sytuacji, gdzie Gdańszczanie skończą po 30 kolejkach na 12 miejscu, co da im 4 mecze u siebie i 3 wyjazdowe w fazie finałowej, gdzie u siebie nie idzie im gra i graliby tam z teoretycznie słabszymi drużynami, a z tymi lepszymi na wyjeździe, gdzie z kolei ci lepsi postawiliby sporo wyżej poprzeczkę. W sprawach organizacyjnych też panuje burdel. Wiem, że sporo gdybania, ale ciekaw jestem, co o czymś takim myślicie. Zawsze gdyby kurs był ciekawy można zagrać i liczyć na zamknięcie zakładu z zyskiem ;)
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
A w Niecieczy jak z klubową atmosferą? W najbliższej kolejce przyjeżdża tam Sandencja i kurs na nich kusi. Ich ostatnia wygrana w lidze miała miejsce w 9. kolejce z... Bruk-Betem. Chyba czas na przełamanie. To samo Lech w Kielcach i wyjazdowa niechlubna passa. Co sądzicie?
Po pierwszych dwóch kolejkach można pokusić się o pierwsze wnioski.
Legia w Lubinie nie pokazała niczego specjalnego, jednak 1 połowa ze Śląskiem musiała imponować. Każdy nowych gracz wydaje się tam być póki co trafionym transferem. W następnej kolejce jadą na Cracovię i kurs ~2.0 wydaję się wg mnie do zaakceptowania.
Lech w zasadzie bez zmian - u siebie solidny, na wyjazdach dalej bezradny, bez pomysłu na rywala mocno cofniętego i grającego agresywnie. W Kielcach może być faktycznie inaczej, bo wydaje się, że akurat Korona nie okopie się na własnej połowie. Pauzować za kartę chyba będzie Trałka w Lechu, a to bardzo duże osłabienie Kolejorza. Dla mnie jeden z bardziej niedocenianych piłkarzy Ekstraklasy. Można go nie lubić, ale nie sposób nie docenić. Zmiennika Tetteha już w klubie nie ma. Ciekawe kto w jego miejsce? Pewnie Bjelica przesunie Dilavera.
Wczoraj pozytywne wrażenie zrobiła na mnie Pogoń. Zaraz po meczu zerkałem z kim grają w następnej kolejce, ale niestety jest to Wisła Płock, więc 1x2 jednak no bet.
Generalnie bez zaskoczeń pierwsze dwie kolejki. Układ sił wydaję się bez większych zmian. Jaga dalej solidna i do bólu efektywna. Jak w poprzednich sezonach trzymają się Legii i Lecha. Ciekawe czy znów do samego końca?
Zobaczymy co dzisiaj pokażą Zabrzanie?
Do spadku głównymi kandydatami Nieciecza i Sandecja. Pogoń powinna się ze spokojem wygrzebać. Dla mnie kadrowo pierwsza ósemka.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dokładnie Robson, dla mnie sprawa zupełnie niezrozumiała. Trzymali go, żeby zimą przygotowywał zespół do rundy wiosennej i po meczu z Legią go zwalniają - czego oni się spodziewali w Warszawie? Przecież wiadomo było, że zespół nie zachwyca na wyjazdach, a tu akurat na początek dwa wyjazdy. Myśleli, że cudownie przełamią się na Legii? Wiadomo - życie zna takie piękne scenariusze, ale bez przesady. A co sądzisz Robson o mojej rozkminie z postu: https://forum.bukmacherskie.com/threads/dyskusje-o-ekstraklasie-w-sezonie-2017-2018-newsy-ciekawostki-pewne-transfery.146124/page-20#post-6607642 ? Szczerze liczyłem na jakiś komentarz od Ciebie :p
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Kurde... wszyscy wiedzieli juz w grudniu ze Janek nie da rady to go trzymali. Ale teraz skoro go zostawili to

Dodałbym, że trenerem tymczasowym.
trochę długi kontrakt podpisali jak ma być tylko &quot;trenerem tymczasowym&quot;, chyba, że lubią płacić za rozwiązywanie umów przed czasem ;) co do Urbana to decyzja bezsensowna, jak mieli go wywalić to powinni to zrobić w grudniu, a nie wtedy jakieś dziwne szopki, a teraz po 2 meczach out, z czego pierwszy przegrany pechowo, bo bramka stracona w ostatniej minucie, natomiast wyjazd na Legię to raczej mieli wkalkulowane, że mogą wrócić na tarczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom