>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2018/2019 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Tak jak pisałem Arsenić już podpisany. Na dniach Serb. Potem może Kostal.
W prasie pojawiają się informacje że Świderski pójdzie do PAOKU ale z tego co wiem żadnej oferty w klubie nie ma. Martwi to że na wiosnę w podstawowej jedenastce obok naturalizowanego Romańczuka może nie być żadnego Polaka

Co do wpisu kolegi wyżej. W tym sezonie priorytetem jest PP. W lidze oczywiście walka o jak najwyższe miejsce bo to zawsze więcej kasy. Końcówka rundy jesiennej była słaba i podjętą decyzję że czas na zmiany by zespół już teraz zgrywał się na kolejny sezon w którym klub będzie obchodził 100 lecie istnienia.
Edit. Niby Genoa złożyła ofertę na Świdra
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Filip Jagiełło podpisał 4,5 letni kontrakt z CFC Genoa, Zagłębie zainkasuje 1,5 mln euro + 6 % z kolejnego transferu. Rundę wiosenną Filip spędzi na wypożyczeniu w swoim dotychczasowym klubie, żeby lepiej przygotować się do Euro U21.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Filip Jagiełło podpisał 4,5 letni kontrakt z CFC Genoa, Zagłębie zainkasuje 1,5 mln euro + 6 % z kolejnego transferu. Rundę wiosenną Filip spędzi na wypożyczeniu w swoim dotychczasowym klubie, żeby lepiej przygotować się do Euro U21.
Taka sama sytuacja ma się z Szymonem Żurkowskim z Górnika Zabrze,który podpisał kontrakt z włoskim ACF Fiorentina do czerwca 2023 roku. Polak w rundzie wiosennej będzie występował nadal w Górniku na zasadzie wypożyczenia.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jak okradano i jak ratowano Wisłę Kraków
http://weszlo.com/2019/02/03/okradano-ratowano-wisle-krakow/
Mnóstwo zakulisowych szczegółów, czyta się jak thriller, tym bardziej ciekawy, że wszyscy obserwowaliśmy to na własne oczy. Abstrahując od sympatii, nie mogło się stać lepiej że Wisła zagra na wiosnę w Ekstraklasie i nawet ma jakieś optymistyczne perspektywy na dalsze istnienie. I te faktury jakie sobie wypłacali Sarapata z Dukatem...
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Witam. Piękna kolejka Ekstraklapy. Lech rozbity w Gliwicach i cała prawda o panie A. Nawałce. Przed chwilą Legia pokonana przez ekipę pana Michała. Zauważyliście zachowanie Pinto, jak podszedł do niego Probierz? Pełne buractwo i brak klasy. Jaki trener, taki klub. Przykro patrzeć, jak ktoś wyciąga do Ciebie rękę, a ten nie podaje i macha mega wkur...ny. Panie Sa Pinto, tak nie buduje się pozytywnego wizerunku własnej osoby i co ważniejsze klubu. Porażkę przyjąć na klatę i zachowywać się jak facet. Przykro patrzeć. Cracovia, Lubin, Piast, mega pozytywy. Lech, Arka i Legia wyraźnie pod kreską. Pewnie w sobotę (Lech - Legia) mecz będzie przypominał bardziej MMA, niż futbol. Nawet w kiepskim, podwórkowym wydaniu...
Cóź, spokojnej nocy i bramek &quot;a la Piątek&quot; życzę...
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Niby chciałeś być merotyroczny a jednak wyszło buracko &quot;jaki trener taki klub&quot; - co to za farmazon. Nie lubię Pinto jako trenera uważam, że jest słabym trenerem. I mówię to jako kibic Legii.
Natomiast Probierz wielokrotnie wypowiadał totalnie bez szacunku o Legii więc dlaczego Pinto ma go szanować ? Ja też nie podaje ręki ludziom, których nie lubię.
Ps. Dominik Furman trzymaj się ! :cool::cool:
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Na trenerze Pinto poznali się w Belgii. Więc jeśli w Polsce wyleci za buractwo, to chyba będzie miał problem by szukać roboty w poważnej piłce.
Osobiście też go nie lubię.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Cezary Stefańczyk został zdyskwalifikowany na sześć miesięcy za zachowanie w meczu 24. kolejki Lotto Ekstraklasy. Obrońca Wisły Płock naruszył nietykalność sędziego
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Tak sobie oglądam różne inne mecze z innych państw i zauważyłem że u nas sędziowie strasznie są wyczuleni żeby gwizdac faule podczas gry bark w bark czy też walki w powietrzu o piłkę. Delikatny ruch ręka i już gwizdek. Bardzo mnie to irytuje bo jako były piłkarz wiem że ciężko skoczyć do główki żeby z rywalem trochę się nie przepychac itd.
Wiele razy sędzia nie widzi dobrze zagrania czystego czy faulu ale po reakcji czy krzyku jednego z zawodników szybko gwiżdże. Nie zauważyłem czegoś takiego w Niemczech czy Hiszpanii bo o Anglii nawet nie wspominam.
Jakie są wasze spostrzeżenia na ten temat??
Żeby nie było że krytykuje poziom sędziowania bo to jest inna bajka i uważam że u nas jest ok tylko mało w naszej lidze daje się grać piłkarza. Jak dla mnie za często jest gra przerywana przez sędziów.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Myślę, że projekt Nawałka w Lechu dopiero się rozkręca. Informacje co róż docierające z zespołu są bardzo ciekawe. Z klubem żegna się sporo zawodników i ja w tym widzę działanie Nawałki. Trener ma zaufanie zarządu i co ciekawe również kibiców. Czas wymienić grajków bez głowy na grajków z głowami i niech zaczną myśleć i realizować założenia trenera. Takie kluby jak Lech powinny w polskiej lidze nie mieć konkurentów. Piękny stadion, bogate zaplecze, szczelny budżet. Czego chcieć więcej? Wyników. Myślę, że po latach działacze Lecha wreszcie zrozumieli, że nie da się z dnia na dzień zbudować zespołu. Potrzeba lat i na wymogi polskiej ligi nawet nie tak sporo kasy. Trzymam kciuki za Nawałkę i za Lecha, może po rewolucji kadrowej wreszcie zacznie coś pracować.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Adam Nawałka zwolniony z Lecha Poznań.
Szybko poszło, ale nic dziwnego skoro pod jego wodzą Kolejorz dalej grał słabo...
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
A co powiecie na taką teorię, że pilkarzom nie odpowiadał styl w jakim Nawalka trenuje więc grali kiszkę by go szybko wypieprzyli.
Zobaczymy jak zagrają w nastepnym meczu.
W dzisiejszych szatniach niestety coraz częściej rządzą piłkarzyki niż trenerzy.
 
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik
Nawalka za długo nie potrenował Lecha. Dziwna decyzja... wymagać od trenera by bez transferów uleczył klub w którym połowa składu to drewniaki (bez urazy dla kibiców Kolejorza).
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Osobiście liczyłem na taki scenariusz, że Nawałka nie awansuje do górnej ósemki (czytaj wyleci z niej) i dopiero go zwolnią, widać poszli prędzej po rozum do głowy, o Nawałce jako trenerze klubowym pisałem już przy okazji plotek i łączenia go z Zagłębiem, na całe szczęście do Lubina nie trafił, bo już raz tam był i jak się skończyło każdy wie, w kadrze mu wyszło i chwała mu za to, ale do piłki klubowej się nie nadaje, zresztą nie pamiętam żadnego trenera reprezentacji, który po zakończeniu bycia selekcjonerem sprawdził się w klubie? Jeszcze te wymagania, odnośnie pensji, rozbudowanego sztabu, a efekty takie, że za te pieniądze to by mieli na trzy zmiany szkoleniowców i może nawet jeszcze jakiś transfer.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik


Nie korzystam z polskich buków. Jednak chciałem znaleźć ofertę kto będzie mistrzem Polski i nie udało mi sie znaleźć. Czy któryś buk to oferuje?? Albo słabo szukam albo buki maja to poukrywane w dziwnych kategoriach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom