• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2018/2019 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Temat na forum 'Ekstraklasa' rozpoczęty przez Waldi1979, Maj 31, 2018.

Więcej tematów od Waldi1979
    1. Ge(L)o Dobrze znany użytkownik

Ge(L)o
      Polubienia:
      21
      Reputacje:
      241
      Tzn co takiego zostało ustawione konkretnie ?

2. Typer36 Dobrze znany użytkownik

Typer36
      Polubienia:
      32
      Reputacje:
      394
      Odpuść. Ludzie będą gadać.

Transfery Legii bardzo dobre ze względu na rodzaj decyzji, a to czy piłkarze się odnajdą czy nie zawsze jest kwestią otwartą. Co prawda jak zatrudnili Jozaka też myślałem, że sytuacja ulega stabilizacji, ale teraz naprawdę wydaje się, że żadnych nerwowych zmian nie będzie.

3. DobryX Dobrze znany użytkownik

DobryX
      Polubienia:
      16
      Reputacje:
      198
      Myślicie że Legia może wkońcu coś ugra na arenie w LM bądź w LE ? .

Potencjał w zawodnikach jest. Tylko czy ten Klafurić ogarnie , a może skończy szybko niż się spodziewamy

4. Kibic Zwierze Aktywny użytkownik

Kibic Zwierze
      Polubienia:
      7
      Reputacje:
      27
      Co masz na myśli pisząc "w końcu" ?

5. DobraRada Aktywny użytkownik

DobraRada
      Polubienia:
      16
      Reputacje:
      67
      Pod względem zgrania i jakości zawodników jest dobrze. Na każda pozycje po 2-3 graczy będzie rywalizacja i mam nadzieję wreszcie nie będzie płaczu że grają w środku tyg puchary a w weekend ligę. Szeroką kadrę i dość wyrownana jaka zbudowali pozwala optymistycznie na to patrzeć. W zasadzie dwie różne jedenastki można wystawić.
      Co mnie martwi? System 3-5-2 jakim Klafuric chce grać. Zapatrzony jest strasznie w takie ustawienie. Zobaczymy.

6. Waldi1979 ModTeam Członek Załogi

OP
      OP
      Waldi1979
      Polubienia:
      471
      Reputacje:
      2290
      Zagłębie Lubin potwierdziło 2 transfery, do zespołu dołaczyli:
      26-letni Rosjanin Vladislav Sirotov, jest to skrzydłowy, który ostati sezon spędził w rezerwach Zenita St Petersbourg, wystepującego na zapleczu rosyjskiej ekstraklasy. Sirotov zagrał w 37 meczach, strzelił 5 bramek i zaliczył 4 asysty.
      26-letn Słoweniec Damjan Bohar, rówież jest skrzydłowym, w ostatnim sezonie grał w MK Maribor, z którym wywalczył vice mistrzostwo Słoweni, zagrał w 34 meczach, strzelił goli i miał 2 asysty.

7. Norbi87 Użytkownik

Norbi87
      Polubienia:
      3
      Reputacje:
      11
      Wato Arweladze ,Maciej Firlej,Maciej Górski i Paweł Sokół to nowi zawodnicy Korony Kielce. A pozbyliśmy się aż 9 piłkarzy....Do opuszczenia klubu jest jeszcze 3 zawodników. Jak na razie nie mamy nawet ławki rezerwowej, w klubie dzieją się dziwne rzeczy, ale mam nadzieje że do startu ligi wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Choć patrząc na nowych zawodników, to nie mamy się czego spodziewać w nadchodzącym sezonie. Pozostaje tylko czekać i się modlić, że Korona utrzyma się w Ekstraklasie.

8. ibis Moderator

ibis
      Polubienia:
      397
      Reputacje:
      4213
      Niepokojące wieści napływają z Krakowa. Wygląda na to, że Wisła Kraków rozpocznie sezon Lotto Ekstraklasy poza własnym stadionem. Klub nie porozumiał się z miastem w sprawie wynajęcia obiektu. Wiślacy być może będą grali spotkania domowe w Niecieczy, Gliwicach bądź w Sosnowcu.
      Jeśli tak się stanie, to chcę przypomnieć, że w poprzednim sezonie Sandecja również spotkania domowe rozgrywała na wyjeździe i wszyscy wiemy jak się to skończyło.

9. ibis Moderator

ibis
      Polubienia:
      397
      Reputacje:
      4213
      Wisła jednak spotkania domowe będzie rozgrywała u siebie.

Poznaliśmy również nowego trener Wisły Płock. Nowym szkoleniowcem klubu z województwa mazowieckiego został Dariusz Dźwigała. Trener związał się z Wisłą umową do 30 czerwca 2019 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

10. xsuchyx Aktywny użytkownik

xsuchyx
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      44
      Orientuje się ktoś jak polskie buki rozliczają zakład długoterminowy na spadek z danej ligi, jeśli drużyna nie dokończy rozgrywek, szukałem w regulaminie (głównie chodzi o LVBET) ale nie widzę czegoś takiego, a pytanie na chat, przerosło Panią konsultantkę. Jak dla mnie to powinno być rozliczane jako wygrana, bo de facto drużyna spada z ligi, ale nie chcę mi się bez pewnego info mrozić pieniędzy, żeby w razie wycofania drużyny dostać zwrot.

Poleć forum