>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2018/2019 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ja myślałem, że nie da się gorzej zarządzać klubem niż Legia za Mioducha ale dzięki Bogu jest jeszcze Lech...
Po raz kolejny piłkarzyki zwolniły trenera (jakby bo on nie byl).
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Po raz kolejny piłkarzyki zwolniły trenera (jakby bo on nie byl).
Nie rozumiem za bardzo co masz na myśli.
Moim zdaniem wychodzą niekompetencje zarządu Lecha z prezesem Klimczakiem i Rutkowskim na czele.
Szkoda Ivana Djurdievica, legendy Lecha który stał się poniekąd kozłem ofiarnym tego kryzysu klubu. Oczywiście wiedział na co się pisze, lecz z takim zarządem nawet doświadczeni trenerzy będą mieli problem wyjść na prostą. Ciekawe kto będzie następny? Bo do czasu znalezienia nowego szkoleniowca funkcje trenera objął Dariusz Żuraw.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Pojawiła się informacja, że do końca sezonu drużynę ma poprowadzić Nawałka...
Wisła Kraków natomiast odbyła pierwsze rozmowy z Kubą Błaszczykowskim aby ten dołączył do Białej Gwiazdy już w styczniu.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pojawiła się informacja, że do końca sezonu drużynę ma poprowadzić Nawałka...
Nawałkę łączą już chyba z każdym klubem, gdzie jest zwalniany trener ;) ja czytałem, że podobno negocjuje warunki z klubem z chińskiej ligi, z racji kasy jaka tam jest do wyjęcia uważam, że prędzej tam wyląduje niż miałby się rozmieniać na drobne w naszej lidze, tam nawet jakby mu nie poszł to chociaż zarobi.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Dokładnie. Nawałka miał już być trenerem Legii, Zagłębia, a teraz Lecha. Ale może teraz jest w tym ziarenko prawdy, bo działacze Kolejorza są zdesperowani szukając ratunku dla klubu. Pytanie co wybierze sam trener. W Chinach jest niezła kasa do wyjęcia, a nawet jak nie wypali, to w Polsce nikt nie zwróci na to uwagi. A jak zostanie trenerem polskiego klubu to będzie wciąż na pierwszych stronach gazet. W samym Lechu problemem nie jest szkoleniowiec tylko włodarze więc to całkiem inna bajka.
Co do Kuby, to już od dawna mówi się o jego powrocie do Wisły. Myślę, że jeśli poważnie myśli o grze dla reprezentacji kraju musi w przerwie zimowej zmienić klub. Wisła Kraków na pewno gwarantuje mu miejsce w wyjściowej &quot;11&quot;. Pytanie, czy Błaszczu jest w stanie zrezygnować z odpowiednio wysokiego wynagrodzenia.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Pytanie, czy Błaszczu jest w stanie zrezygnować z odpowiednio wysokiego wynagrodzenia.
No właśnie i to jest chyba kluczowe w tym jego transferze. Znalazłem w pewnym artykule sportowym, że jego roczne wynagrodzenie w Wolfsburgu wynosi około 3 miliony euro. A Wisła zapronouje mu przecież zdecydowanie, zdecydowanie mniej. Wiemy, też jakie problemy finansowe ma drużyna z Krakowa. Jeśli zatem pieniądze zgonimy na dalszy plan to ten transfer wydaje się być nawet realny. W Niemczech chyba w tym wieku nie ma czego szukać bo w grudniu kończy 33 lata. A może delikatnie odciąży Jerzego Brzeczka bo szkoleniowiec co chwilę ma zadawane pytania dlaczego Kuba jest powoływany skoro nawet nie mieści się w 18-stce meczowej w Wolfsburgu.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
No właśnie i to jest chyba kluczowe w tym jego transferze. Znalazłem w pewnym artykule sportowym, że jego roczne wynagrodzenie w Wolfsburgu wynosi około 3 miliony euro. A Wisła zapronouje mu przecież zdecydowanie, zdecydowanie mniej. Wiemy, też jakie problemy finansowe ma drużyna z Krakowa. Jeśli zatem pieniądze zgonimy na dalszy plan to ten transfer wydaje się być nawet realny. W Niemczech chyba w tym wieku nie ma czego szukać bo w grudniu kończy 33 lata. A może delikatnie odciąży Jerzego Brzeczka bo szkoleniowiec co chwilę ma zadawane pytania dlaczego Kuba jest powoływany skoro nawet nie mieści się w 18-stce meczowej w Wolfsburgu.
ostatnio czytałem, że jest możliwość, żeby jakiś prywatny sponsor czy osoba z zewnątrz pokrywała jego kontrakt, bo wiadomo, że Wisły na to nie stać.
 
jozzy22 561,4K

jozzy22

Użytkownik
ostatnio czytałem, że jest możliwość, żeby jakiś prywatny sponsor czy osoba z zewnątrz pokrywała jego kontrakt, bo wiadomo, że Wisły na to nie stać.
W przypadku Błaszczykowskiego to nawet nie ma co mówić o jego wynagrodzeniu.Znany jest jego stosunek do Wisły jak również wiadome jest,że to właśnie Błaszczykowski wspomógł finansowo klub tak więc nad tym bym się wogóle nie zastanawiał.
Kuba to jest jeden z nielicznych dla których najważniejsze są losy klubu który jest bliski jego sercu,a nie jego własna kieszeń
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W przypadku Błaszczykowskiego to nawet nie ma co mówić o jego wynagrodzeniu.Znany jest jego stosunek do Wisły jak również wiadome jest,że to właśnie Błaszczykowski wspomógł finansowo klub tak więc nad tym bym się wogóle nie zastanawiał.
Kuba to jest jeden z nielicznych dla których najważniejsze są losy klubu który jest bliski jego sercu,a nie jego własna kieszeń
wiadomo, że Kuba jest honorowy i za to wielu go ceni, ale też nie ma co się oszukiwać, nikt nie będzie grał charytatywnie, ale tak jak piszesz ja wynagrodzeniem też bym się nie przejmował na pewno się &quot;dogadają&quot;, pytanie czy Wolfsburg nie będzie robił problemów z rozwiązaniem kontraktu przed czasem.
 
jozzy22 561,4K

jozzy22

Użytkownik
Właśnie największym problemem może być Wolfsburg ale z drugiej strony skoro siedzi na trybunach to po co go trzymac
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Zastanawiamy się nad przejściem Błaszczykowskiego do Wisły, ale z drugiej strony zapominamy o bardzo złej kondycji finansowej tego klubu. W Przeglądzie Sportowym czytałem wywiad z Rafałem Boguskim. Wprawdzie nie powiedział jak bardzo klub zalega z wypłatami,ale dał do zrozumienia, że są opóźnienia i może odbić się to na grze piłkarzy. Nieoficjalnie krążą plotki, że opóźnienia mogą sięgać już 4 miesięcy. O dramacie świadczy również informacja podana przez lokalny portal, że klub musiał pożyczyć pieniądze, aby opłacić stadion na mecz z Zagłębiem.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Może trochę spóźniony post ale Adam Nawałka w Lechu to spore wydarzenie. Podobno niektórzy piłkarze Kolejorza boją się jego metod szkoleniowych. Faktem jest, że były szkoleniec reprezentacji Polski znany jest ze swojej pracowitości, ale ma również swoje wady. Jednak nikt nie odbierze mu sukcesów związanych z biało-czerwonymi.
Jak myślicie, czy Lech pod jego wodzą wskoczy w końcu na wyższy poziom?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Trochę jestem zdziwiony, że Nawałka nie przejął Lecha dwa tygodnie temu kiedy była przerwa na reprezentacje.
Na pewno potrzeba czasu aby to wszystko zaczęło funkcjonować. Podobno pierwszym wzmocnieniem Lecha ma być Peszko....
Oceniać będziemy na koniec sezonu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Od sezonu 2019-20 zostanie zniesiony limit obcokrajowców ekstraklasie. Kluby będą miały wolną rękę na rynku transferowym.
Od 2019-20 zostanie też wprowadzony obowiązek gry w Ekstraklasie jednego młodzieżowca.
dobra decyzja?. Ekstraklasa zyska czy straci?. Jak myślicie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom