>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2018/2019 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Grali za darmo od lipca teraz dostana pare fistaszkow i beda grac za darmo do czerwca - placisz fistaszkami dostajesz malpy
Pewnie że będą, nie chcą by Wisła upadła bo stracą pieniądze.Spłata ich teraz z całości (bez inwestora) to strzał w kolano, nie ma pewności co do terminu kolejnych wypłat a po tym co przeszli nie będą chcieli powtórki więc zaczną odchodzić (nawet dla świętego spokoju) Z drugiej strony jak Wisła chce zagrać normalnie w następnym sezonie i tak będzie musiała ich spłacić.
Teraz dostaną część zobowiązań chodzi min o zwiększenia szans na odzyskanie licencji by dograć sezon.
z poważaniem prezes Mats Hartling
????
 
S 21

solny

Użytkownik
Mam rozumiec ze mam zaszczyt rozmawiac z Prezesem Wisly??? Jak tak to gratuluje wiedzy i idei pracy za darmo
Ale co ciebie to obchodzi? Kto będzie chciał zostać ze świadomością że dostanie pieniądze późno lub możliwe że wcale to zostanie. Co jak co ale zawód piłkarza to zawód gdzie brak kilku wypłat nie powoduje o twoim być albo nie być. Masz jakieś problemy ze sobą? Tak cię ta Wisła uwiera że specjalnie zakładasz konto żeby o tym pisać?
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Do dyskusji się broń Boże nie włączam, ale zdanie że brak kilku wypłat u piłkarzy nie powoduje o ich być albo nie być często jest nieprawdziwe i są dwie grupy, których problem dotyczy. Pierwsza to Ci mniej inteligentni, którzy w bardzo różnych okolicznościach dorobili się problemów finansowych, niebotycznych zobowiązań, długów. Druga, mniejsza to Ci co ładują pieniądze w inwestycje, wiele z nich wymaga stałego nakładu naprawdę dużych pieniędzy. Oczywiście są i tacy co gromadzą środki na koncie, ale bardzo duża część nie jest wcale taka stabilna. To tak zza kulisów
 
M 16

mariola

Użytkownik
Ale co ciebie to obchodzi? Kto będzie chciał zostać ze świadomością że dostanie pieniądze późno lub możliwe że wcale to zostanie. Co jak co ale zawód piłkarza to zawód gdzie brak kilku wypłat nie powoduje o twoim być albo nie być. Masz jakieś problemy ze sobą? Tak cię ta Wisła uwiera że specjalnie zakładasz konto żeby o tym pisać?
Konta specjalnie na okazje Wisly nie zakladam - narazie pisza ze bramkarz wisly pozyczal kase od rodzicow, Kort tez wolal grecke euro od polskich pln-ow ,zagraniczni nie maja na lot do krakowa.
Ja nikomu pieniedzy nie licze , ale jak w kazdym zawodzie pracowac za darmo to malo fajne , no chyba ze jest sie spolecznikiem .
Szkoda ze Lewy , CR7 i paru innych nie chce przyjsc do wisly pograc za darmo.
Jak dla polskiego miliardera majacego 1,5 miliarda pln nie oplaca sie wdeptywac w te szambo to chyba facet wie co robi????
A i dzieki ze troszczysz sie o moje zdrowie psyhiczne - wyczuwam tutaj kibica wisly ;-))
 
psychol32 422K

psychol32

Użytkownik
Nie wiem kto tam zostanie ale jak będzie trzeba to dograją sezon juniorami. Jak Wisła nie przystąpi do rozgrywek to Ekstraklasa zapłaci ogromne kary dla C+. Pewne jest że PZPN odwiesi licencje bo nie będzie chciał iść na wojnę z Ekstraklasą.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Mateusz Możdżeń przeszedł z Korony Kielce do Zagłębia Sosnowiec. Dziwi mnie że opuścił Koronę do drużyny z ostatniego miejsca w tabeli. W tym sezonie zagrał 14 spotkań w Ekstraklasie i strzelił jednego gola.
Testy medyczne natomiast przejdzie w klubie Grek Giorgos Mygas.
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Konta specjalnie na okazje Wisly nie zakladam - narazie pisza ze bramkarz wisly pozyczal kase od rodzicow, Kort tez wolal grecke euro od polskich pln-ow ,zagraniczni nie maja na lot do krakowa.
Ja nikomu pieniedzy nie licze , ale jak w kazdym zawodzie pracowac za darmo to malo fajne , no chyba ze jest sie spolecznikiem .
Szkoda ze Lewy , CR7 i paru innych nie chce przyjsc do wisly pograc za darmo.
Jak dla polskiego miliardera majacego 1,5 miliarda pln nie oplaca sie wdeptywac w te szambo to chyba facet wie co robi????
A i dzieki ze troszczysz sie o moje zdrowie psyhiczne - wyczuwam tutaj kibica wisly ;-))
Zaryzykuję i wrócę do tego, bo akurat mam chwilę (pewnie będę żałował, bo skończy się to kolejnym nic nie wnoszącym postem na poziomie obrażonego dziecka). 9 postów i wszystkie o Wiśle - tutaj ewidentnie wychodzi kompleks względem klubu. Nikt poza trójką próbującą uratować klub tak naprawdę nie wie co się stanie. Żaden dziennikarz (może poza Stanowskim z racji znajomości z Leśnodorskim) nie ma pojęcia co się tak naprawdę dzieje teraz w tej sprawie.
Co do transferów w lidze - ciekawe czy spełni się kolejne przejście z Wisły do Legii - tym razem plotki mówią o Arseniciu.
 
M 16

mariola

Użytkownik
Czemu mają grać za darmo, skoro już w tym tygodniu dostaną część kasy? Nie wnikam, ile zbierze się na koncie Socios, ale to zawsze coś po takim długim okresie bez pieniędzy.
Dostali po 5 tysi za pol roku to jaki procent pensji dostali ?????? - moze Kuba postawi im kebaba bo wrocil z saksow zarobiony, przelewy w drodze ;-) , no i te wzmocnienia;-) , cos tam wczesniej pisales o wyprostowaniu spraw przez Ekstraklase???
Jak teraz KL kazala im wyjasnic przyszle finansowanie i zalatwic bieglego rewidenta , to napewno sprawa ruszy z kopyta??? CBS i Policja chyba cos tam z klubu wyniosla , jakies papiery , komputery itp... to napewno pomoze w odtworzeniu stanu finansowego zeby przedstawic to w PZPN!!!!
Jakie newsy z LONDON????
Cos Boguslaw z warszawy zamilkl???? chyba bedzie koniec lansu i jakies wazne sprawy zawodowe w przyszlym tygodniu i niestety z ubolewanien nie bedzie juz mogl pomoc wisle.
Pomoc z Kambodzy, Londynu teraz USA , a Lewy zyczy powodzenia - jak myslisz czemu Lewy nie chce do Wisly , a jak odejdzie Stolarz to Special One jest na bezrobociu - moze on hobbystycznie potrenuje wiselke.
Wiem ze ciebie to boli , ale pilka rzadzi kasa - kasa misiu kasa
O przed chwila zibi cos napisal https://sport.onet.pl/ofsajd/zbigniew-boniek-komentuje-gesty-solidarnosci-w-stosunku-do-wisly-krakow/n5k4ed3
mowil cos o
&quot;Aby ocalić klub potrzeba właściciela, pieniędzy i wizji&quot;
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dostali po 5 tysi za pol roku to jaki procent pensji dostali ?????? - moze Kuba postawi im kebaba bo wrocil z saksow zarobiony, przelewy w drodze ;-) , no i te wzmocnienia;-) , cos tam wczesniej pisales o wyprostowaniu spraw przez Ekstraklase???
Jak teraz KL kazala im wyjasnic przyszle finansowanie i zalatwic bieglego rewidenta , to napewno sprawa ruszy z kopyta??? CBS i Policja chyba cos tam z klubu wyniosla , jakies papiery , komputery itp... to napewno pomoze w odtworzeniu stanu finansowego zeby przedstawic to w PZPN!!!!
Jakie newsy z LONDON????
Cos Boguslaw z warszawy zamilkl???? chyba bedzie koniec lansu i jakies wazne sprawy zawodowe w przyszlym tygodniu i niestety z ubolewanien nie bedzie juz mogl pomoc wisle.
Pomoc z Kambodzy, Londynu teraz USA , a Lewy zyczy powodzenia - jak myslisz czemu Lewy nie chce do Wisly , a jak odejdzie Stolarz to Special One jest na bezrobociu - moze on hobbystycznie potrenuje wiselke.
Wiem ze ciebie to boli , ale pilka rzadzi kasa - kasa misiu kasa
O przed chwila zibi cos napisal https://sport.onet.pl/ofsajd/zbigniew-boniek-komentuje-gesty-solidarnosci-w-stosunku-do-wisly-krakow/n5k4ed3
mowil cos o
&quot;Aby ocalić klub potrzeba właściciela, pieniędzy i wizji&quot;
Bogus za warszawy mowil ze ma opinie 4 kancelari prawnych stwierdzajacych ze nowi sa wlascicielami i co na to KL powiedziala ??? - acha ze jednak nie ma 100% pewnosci
Wez zainwestoj w nowy szalik / Cracovi/ zdejmij plakaty ze sciany i kup sobie karnet na Cracovie bo czuje ze jestes fanem wisly a tak przejedziesz sobie na inny stadion i tez bedziesz kibicowac , jesli nie to zapraszam na Pogon ;-)) nie martw sie bedzie dobrze , Pogon tez kiedys spadla przez cwaniaczkow ale dala rade
Nie będę z Tobą więcej pisał, bo nawet zdań za bardzo nie potrafisz poprawnie złożyć. Twoje posty są żenujące, na poziomie komentarzy na cytowanym Onecie. Piszesz tu jakieś żale, jakby to Tobie Wisła nie zapłaciła. Żyjesz tym ewidentnie bardziej niż swoim klubem. Mam złą wiadomość dla Ciebie - mimo tego, że Wisłę prowadzili złodzieje i idioci, klub się utrzyma i nadal będzie grał w Ekstraklasie, nawet jeśli w Internecie będą pisać dalej te artykuły. Ewidentnie masz tu konto tylko w jednym celu, baw się dobrze choć mam nadzieję, że w końcu zasłużysz na jakiegoś bana bo tak głupich tekstów to dawno tutaj nie widziałem.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Starczy już tych postów na poziomie komentarzy &quot;popularnych portali&quot; i przepychania się kto jest czyim kibicem, zrobił się tu tylko śmietnik, osobiste wycieczki możecie sobie robić na pw, a nie zaśmiecać forum!
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Lech Poznań po pierwszym zimowym transferze!
20-letni wychowanek Lechii Gdańsk - Juliusz Letniowski - podpisał umowę na 3,5 roku. Jest to ofensywny pomocnik.
Na pewno cieszy fakt, że Lech w końcu zainteresował się polskimi zawodnikami a nie jakimiś zagranicznymi.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ogólnie to nawet się dzieje na rynku transferowym.
Górnik Zabrze pozyskał bramkarza Martina Chudego, który ma rywalizować z Loską. Przyszli jeszcze na wypożyczenie Matras oraz Gwilian z FC Luzern.
Wisła oprócz Arsenića straciła już Ondraska, Bartkowskiego i Korta.
Największy ruchy dokonuje Zagłębie Sosnowiec. Do klubu zimą dołączyło już ośmiu graczy. Pytanie tylko czy tak duża ilość będzie współgrała z jakością?. Poniżej lista zawodników:
Giorgi Gabedawa (N - Czichura Saczchere),Lukas Gressak (O - FC Spartak Trnava), Kamil Mazek (P - Zagłębie Lubin) , Mateusz Możdżeń (P - Korona Kielce), Giorgos Mygas (O - Panetolikós GFS), Tomasz Nawotka (O - MFK Zemplín Michalovce), Olaf Nowak (N - Zagłębie Lubin), Dawid Ryndak (P - Puszcza Niepołomice) , Martin Toth (O - FC Spartak Trnava)
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Ogólnie to nawet się dzieje na rynku transferowym.
Górnik Zabrze pozyskał bramkarza Martina Chudego, który ma rywalizować z Loską. Przyszli jeszcze na wypożyczenie Matras oraz Gwilian z FC Luzern.
Wisła oprócz Arsenića straciła już Ondraska, Bartkowskiego i Korta.
Największy ruchy dokonuje Zagłębie Sosnowiec. Do klubu zimą dołączyło już ośmiu graczy. Pytanie tylko czy tak duża ilość będzie współgrała z jakością?. Poniżej lista zawodników:
Giorgi Gabedawa (N - Czichura Saczchere),Lukas Gressak (O - FC Spartak Trnava), Kamil Mazek (P - Zagłębie Lubin) , Mateusz Możdżeń (P - Korona Kielce), Giorgos Mygas (O - Panetolikós GFS), Tomasz Nawotka (O - MFK Zemplín Michalovce), Olaf Nowak (N - Zagłębie Lubin), Dawid Ryndak (P - Puszcza Niepołomice) , Martin Toth (O - FC Spartak Trnava)
Też intryguje mnie Sosnowiec, trochę rozwinę twoją wypowiedź o swoje notatki. Mamy tu króla strzelców pierwszej ligi gruzińskiej z 2018 Giorgio Gabedawę oraz skutecznego napastnika z czwartej ligi polskiej (piszę poziom rozgrywkowy) Olafa Nowaka. Podstawowych obrońców z pierwszej ligi słowackiej Lukáša Greššáka, Martin Tóthe i Tomasza Nawotkę. Podstawowego pomocnika Mateusza Możdżenia z pierwszej ligi polskiej a także rezerwowego pomocnika Dawida Ryndaka z drugiej ligi polskiej i Giórgosa Mýgasa, który rozegrał kilka meczów wiosną 2018 a tak był poza składem w pierwszej lidze greckiej. To może być rycerz wiosny.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
O
Największy ruchy dokonuje Zagłębie Sosnowiec. Do klubu zimą dołączyło już ośmiu graczy. Pytanie tylko czy tak duża ilość będzie współgrała z jakością?. Poniżej lista zawodników:
Kamil Mazek (P - Zagłębie Lubin)
Mazek jak narazie jest tylko na testach, które mają potrwać od dziś do 20 stycznia, po nich zapadnie decyzja co dalej. Mnie osobiście martwi brak ruchu na rynku transferowym do Lubina, z tego co dzisiaj wyczytałem to wprowadzają jakieś oszczędności i możliwe, że w zimowym okienku nikt nie przyjdzie, ciekawe czy to prawda czy tylko zasłona dymna?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
A przed czym/przed kim i po co ma &quot;zasłonę dymna&quot; robic Zagłębie Lubin ?
powiedzmy przed konkurencją, jeżeli interesują się zawodnikiem, którym jest też zainteresowany inny klub, żeby nie podbijać sztucznie ceny (to oczywiście teoria)
 
M 16

mariola

Użytkownik
Teraz bez żadnych podtekstów - powiedzcie mi kto teraz zrządza Wisłą ???
TS , Wisla SA , czy 3 muszkieterów, a może Szwed??
Co na to KRS???
Bogusław z warszawy już nie będzie reprezentować Wisły przed KL - ma nawał pracy czy jego wypowiedzi po ostatnim spotkaniu były mało &quot;politycznie poprawne&quot;???
Pod co jest zastaw pożyczki dla piłkarzy?? pod tereny czy pod karty zawodników???
Coś Jaga się osłabia ,jakaś niespodzianka w meczu z Legnicą???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom